Belfer – kim jest w serialu online?

VOD-Master 12 lutego, 2020

Kim jest belfer?

Kilka odcinków, jeden zabity, wielu oskarżonych i tytułowy belfer, który chce poznać prawdę. Asia Walewska ginie, a misja rozwiązania tej zagadki jest prowadzona na wielką skalę. Jak zakończy się to śledztwo w kultowym serialu Canal+? To świetny serial, który zajmuje u mnie drugie miejsce z produkcji tej stacji. Na pierwszym jest zdecydowanie serial Żmijowisko. Natomiast łączy je wiele podobieństw, czyli takie rzeczy jak ciekawe śledztwo czy budowanie ogromnego napięcia.

serial belfer online cda zalukaj

Tylko na kanale premium

Potknięć na podłożu fabularnym podczas całego pierwszego sezonu Belfra nie było mało. Dziś jednak nikt o tym nie pamięta, przez co ten serial może zostać określony mianem hitu polskiej telewizji. Mowa tutaj o hicie telewizji tej niedostępnej dla każdego. Wielu z nas w dalszym ciągu pozostaje przy tej bezpłatnej puli podstawowych kanałów, więc o Belfrze mogło nie słyszeć. Szczytem telewizyjnych marzeń jest M jak Miłość czy Koło Fortuny. Canal+ to tuż obok HBO najbardziej znana i lubiana telewizja premium, do której dostęp jest płatny. Serial Belfer to w takim samym ujęciu może stanowić produkt z edycji nie tyle limitowanej, co wyjątkowej. Jest on osiągalny tylko dla określonej widowni, która wykupuje dostęp, bo chce ominąć ten darmowy serialowy kicz.

Maciej Stuhr w roli głównej

Nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej oglądalności, nawet sami producenci. Produkcja z Maciejem Stuhrem z roli głównej odbiła się bardzo szerokim echem wśród odbiorców. W małej miejscowości Dobrowice każdy mógł być odpowiedzialnym za to, co się stało. Mylne tropy w śledztwie to coś do wyróżnia serial i męczy jego odbiorców. W połowie sezonu wszystkie domniemania widzów pewnie legły w gruzach. Dziś jednak o mylnych tropach już wszyscy zapomnieli, bo finał serialu odpowiada na zasadnicze pytanie o zabójcę Walewskiej. Producentom udało się nie zepsuć tych ostatnich wyjaśniających scen i chwała im za to.

Gdzie oglądać serial Belfer online?

Pomimo wzlotów i upadków, serial jest bardzo angażujący i mobilizuje widzów do powrotu. Śledzenie losów mieszkańców Dobrowic i Zawadzkiego jest nie lada pożądaniem każdego, kto zaczął przygodę z tym serialem. Dawniej każdy musiał czekać na premierę następnego odcinka aż tydzień. Dzisiaj już nie musicie czekać z niecierpliwością na kolejne wydania, bo wszystko macie już pod ręką. Wystarczy tylko wykupić dostęp do internetowego playera canal+. Jeśli zamarzy Ci się większa ilość intensywnych wrażeń to „Kruk. Szepty słychać po zmroku” też jest serialem top of the top.

cały serial belfer sezon 1 online cda zalukaj

Kategorie
Udostępniono0