Belfer – kim jest w serialu online?

admin 12 lutego, 2020

Kim jest belfer?

Kilka odcinków, jeden zabity, wielu oskarżonych i tytułowy belfer, który chce poznać prawdę. Asia Walewska ginie, a misja rozwiązania tej zagadki jest prowadzona na wielką skalę. Jak zakończy się to śledztwo w kultowym serialu Canal+? To świetny serial, który zajmuje u mnie drugie miejsce z produkcji tej stacji. Na pierwszym jest zdecydowanie serial Żmijowisko. Natomiast łączy je wiele podobieństw, czyli takie rzeczy jak ciekawe śledztwo czy budowanie ogromnego napięcia.

Belfer, Belfer – kim jest w serialu online?

Tylko na kanale premium

Potknięć na podłożu fabularnym podczas całego pierwszego sezonu Belfra nie było mało. Dziś jednak nikt o tym nie pamięta, przez co ten serial może zostać określony mianem hitu polskiej telewizji. Mowa tutaj o hicie telewizji tej niedostępnej dla każdego. Wielu z nas w dalszym ciągu pozostaje przy tej bezpłatnej puli podstawowych kanałów, więc o Belfrze mogło nie słyszeć. Szczytem telewizyjnych marzeń jest M jak Miłość czy Koło Fortuny. Canal+ to tuż obok HBO najbardziej znana i lubiana telewizja premium, do której dostęp jest płatny. Serial Belfer to w takim samym ujęciu może stanowić produkt z edycji nie tyle limitowanej, co wyjątkowej. Jest on osiągalny tylko dla określonej widowni, która wykupuje dostęp, bo chce ominąć ten darmowy serialowy kicz.

Maciej Stuhr w roli głównej

Nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej oglądalności, nawet sami producenci. Produkcja z Maciejem Stuhrem z roli głównej odbiła się bardzo szerokim echem wśród odbiorców. W małej miejscowości Dobrowice każdy mógł być odpowiedzialnym za to, co się stało. Mylne tropy w śledztwie to coś do wyróżnia serial i męczy jego odbiorców. W połowie sezonu wszystkie domniemania widzów pewnie legły w gruzach. Dziś jednak o mylnych tropach już wszyscy zapomnieli, bo finał serialu odpowiada na zasadnicze pytanie o zabójcę Walewskiej. Producentom udało się nie zepsuć tych ostatnich wyjaśniających scen i chwała im za to.

Gdzie oglądać serial Belfer online?

Pomimo wzlotów i upadków, serial jest bardzo angażujący i mobilizuje widzów do powrotu. Śledzenie losów mieszkańców Dobrowic i Zawadzkiego jest nie lada pożądaniem każdego, kto zaczął przygodę z tym serialem. Dawniej każdy musiał czekać na premierę następnego odcinka aż tydzień. Dzisiaj już nie musicie czekać z niecierpliwością na kolejne wydania, bo wszystko macie już pod ręką. Wystarczy tylko wykupić dostęp do internetowego playera canal+. Jeśli zamarzy Ci się większa ilość intensywnych wrażeń to „Kruk. Szepty słychać po zmroku” też jest serialem top of the top.

Belfer, Belfer – kim jest w serialu online?

Kategorie
Udostępniono0
Komentowanie wyłączone.