Brighton – Chelsea (14.09.2020) mecz na żywo

VOD-Master 10 września, 2020

Gdzie oglądać transmisję meczu Brighton – Chelsea (14.09.2020) na żywo online?

Wszyscy czekają na to jak pokaże się Chelsea w tym sezonie. Klub jak wiecie zrobił sporo wzmocnień, które mogą pomóc klubowi w zdobyciu Mistrzostwa. Jestem ciekaw gry tych zawodników podczas meczu Brighton – Chelsea (14.09.2020) na żywo online. Chelsea wzmocniła się takimi zawodnikami jak Timo Werner, który grał wcześniej w zespole RB Lipsk. Kupili też zawodnika z Ajaxu Amsterdam i innych lig. Ciekawymi transferami są też Kai Havertz, Thiago Silva i Hakim Ziyech. Klub będzie miał naprawdę mocną ofensywę w tym sezonie Premier League.

Chelsea to obszar południowo-zachodniego Londynu, ograniczony od południa Tamizą. Jego rzeka biegnie od Chelsea Bridge wzdłuż Chelsea Embankment, Cheyne Walk, Lots Road i Chelsea Harbour. Jego wschodnią granicę wyznaczała kiedyś rzeka Westbourne, która obecnie znajduje się w rurze powyżej stacji metra Sloane Square. Nowoczesna wschodnia granica to Chelsea Bridge Road i dolna połowa Sloane Street, w tym Sloane Square. Na północy i północnym zachodzie obszar ten przechodzi w Knightsbridge i Brompton, ale uważa się, że obszar na północ od King’s Road tak daleko na północny zachód jak Fulham Road jest częścią Chelsea. Dzielnica znajduje się w całości w Królewskiej dzielnicy Kensington i Chelsea, chociaż Chelsea nadaje nazwę pobliskim lokalizacjom, takim jak port Chelsea w londyńskiej dzielnicy Hammersmith i Fulham oraz koszary Chelsea w Westminster. Od 1900 r. Aż do powstania Greater London w 1965 r. Tworzyła Metropolitan Borough of Chelsea w hrabstwie London.

Gdzie oglądać stream online na żywo w internecie?

Cały stream online Brighton – Chelsea (14.09.2020) odbędzie się planowo. Transmisja w jakości HD spowoduje, że każdy będzie czerpał przyjemność z oglądania. Premier League to najchętniej oglądana liga sportowa na świecie. Jest transmitowana na 212 terytoriach w 643 milionach domów i potencjalna widownia telewizyjna wynosząca 4,7 miliarda ludzi. To niesamowity wyczyn. Nawet NFL nie ma takich wyników. W sezonie 2018–19 średnia frekwencja w meczach Premier League wyniosła 38181 i była na drugim miejscu po 43,500 w Bundeslidze, a łączna frekwencja we wszystkich meczach jest najwyższa ze wszystkich lig i wynosi 14 508 981.

Te liczby mogą się zmienić w tym sezonie przez koronawirus. Tak to właśnie Covid-19 może pokrzyżować plany piłkarzom i trenerom, a także widzom. Tak jak pokrzyżował plany na rynku filmów i opóźnił takie premiery jak After 2, czy Tenet online. Większość zajętych stadionów jest bliska pojemności. Premier League zajmuje drugie miejsce pod względem współczynników lig UEFA opartych na występach w europejskich rozgrywkach w ciągu ostatnich pięciu sezonów od 2019 roku, tylko za hiszpańską La Liga. Niektórzy mówią, że jest to najtwardsza liga na świecie, dlatego oglądajcie transmisje meczu Brighton – Chelsea uważnie!

 

Brighton - Chelsea mecz na żywo transmisja online

Udostępniono0