1800 gramów - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
1800 gramów

1800 gramów

PG
Twoja ocena: 0
4.3 24 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Czy to będzie kolejny polski hit?

Fabuła filmu 1800 gramów rozgrywa się w Krakowie przed świętami Bożego Narodzenia. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka). To dyrektorka centrum interwencyjnego przed adopcją, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. To co robi jest dla niej najważniejsze, poniważ chodzi tu o dzieci. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczyna. Okropna matka porzuciła to dziecko. Zdecydowanie wolę kontrowersyjne filmy, typu Boże Ciało, ale ten też nie jest zły.

Dla fanów tego typu filmów będzie on idealny. Niektórzy moi znajomi stwierdzili, że dla nich ten film jest za mocny i wybrali zamiast niego film Nieznajomi. Aby znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną przed Bożym Narodzeniem, Ewa jest gotowa zrobić wszystko i poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość. Jest w stanie pokonać każdą przeszkodę i nagiąć każdy przepis. Po to, aby każde dziecko znalazło swój kochający dom. To ważne, aby dziecko doświadczyło odpowiedniej, rodzicielskiej miłości i to właśnie Ewa chce osiągnąć.

Gdzie oglądać cały film 1800 gramów online?

W obsadzie 1800 gramów znaleźli się Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Piotr Głowacki, Maciej Zakoscielny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska i Martałowiczkowski. W filmie pojawi się nawet raper Grubson. Reżyserem filmu jest Marcin Głowacki, a scenarzystami są Piotr Jask i Jan Holoubek we współpracy z Michałem Godziciem. Obsada prezentuje się bardzo ciekawie i mam nadzieje, że aktorzy poradzą sobie z trudnym scenariuszem.

Autorem zdjęć jest Dariusz Rudziński, scenografem jest Ryszard Melliwa, wydawca to Krzysztof Boroń. Film opiera się na oryginalnym scenariuszu Piotra Jasa i Jana Holoubka we współpracy z Michałem Godziciem, ale o tym już wspomnieliśmy wyżej. Cały film dystrybuowany jest przez Kino Świat, a został nakręcony przez TVN. Głównym producentem jest Krystyna Lasoń. Nie mogę się doczekać tej mieszanki wybuchowej.

1800 gramów
Oryginalny tytuł 1800 gramów
Udostępniono256

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Outpost
Parasite 2019
Dzięki Bogu
Zabójczy żywioł
Piranie 2019
Dwunastu gniewnych ludzi
Wasp Network
Irlandczyk 2019
Faworyta 2018
Miłość mojego brata
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Stardust 2020
×
Życzymy miłego seansu!