What's happening?

1917 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 181

ONLINE HD 18836 Wyświetleń Report Error

  1917

  1917 online

  Dec. 10, 2019USA110 Min.R
  Twoja ocena: 6
  6.7 16 głosów

  Gdzie oglądać cały film 1917 online?

  Cały film 1917 Sama Mendesa jest niezwykle zuchwałym filmem. Niesamowicie ekscytujący jak film akcji i niepokojący jak koszmar science fiction lub horror. Mieszanka doskonała, która do końca trzyma w napięciu. Współpracując ze współautorem Krystyem Wilsonem-Cairnsem, stworzył pierwszy dramat wojny światowej na froncie zachodnim. Pokazał w nim straszliwą podróż dwóch chłopców. A wszystko to zostało sfilmowane w jednym niezwykłym ujęciu przez autora zdjęć Rogera Deakinsa. Wszystko jest w ciągłym płynnym ujęciu z cyfrowymi edycjami wkradającymi się, najwyraźniej w momentach, gdy tracimy z nich wzrok, lub w momentach ciemności lub eksplozji. Produkcja jest perfekcyjna.

  W filmie Irlandczyk Martin Scorsese opowiedział historię szefa mafii, który trwa 3 i pół godziny. Bracia Russo zakończyli erę mścicieli dzięki niesamowitej produkcji Avengers: Koniec Gry. Filmu, który również trwa 3 godziny. Nadchodzi epicki Sama Mendesa z czasów I wojny światowej w filmie 1917. Cały film trwa stosunkowo krótko w porownaniu do wyżej wymienionch. Bo jest to tylko 120 minut. Mimo to udaje mu się być lepszym niż w przypadku innych filmów. Oczywiście pod wpływem emocji, innowacji technicznych i wizualizacji .1917 to współczesny klasyk wojenny i jeden z najlepszych filmów roku. Walczył o miano najlepszego wojennego filmu z produkcją Midway 2019.

  Wojenne filmy to jest to!

  Mendes pokazuje nam, co widzą ci żołnierze, a czasem kręci kamerą, abyśmy mogli zobaczyć, jak to dokładnie widzą. To wyczerpująca odyseja, której sceny w okopach mają być może przypominać najgorsze czasy wojenne. Na twarzach żołnierzy widać przerażenie. Film jest bardzo realistyczny i każda scena jest dopracowana perfekcyjnie. Obsada też jest świetna. Możemy w tym filmie zobaczyć takie nazwiska jak Richard Madden i Mark Strong. Widzisz dwóch odważnych Brytyjczyków pędzących przez milę ciasnych okopów. Biegnących Ziemię Niczyją, na której zwłoki leżą co metr. To przerażające doświadczenie.

  Styl filmu zaczyna się od jednego wielkiego zachwytu. Przekształca się w niezwykle intymną historię. 27-letni George MacKay gra Schofielda, żołnierza oskarżonego wraz ze swoim przyjacielem Blake’em (Dean-Charles Chapman) -o przekazanie wiadomości odległej dywizji, aby zatrzymać atak na Niemców. Ich brytyjscy rodacy wpadają w zasadzkę i tysiące ludzi mogą zginąć. Sytuacja jest taka, że ​​Blake i Schofield to dwaj posłańcy. Ci ludzie, podobnie jak reszta ich towarzystwa, zostali uśpieni w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa przez coś, co wydaje się być niemieckim odwrotem, oraz bezpośrednie duże pchnięcie sił alianckich do osiągnięcia zwycięstwa. Oczywiście ktoś wrobił ich w to wszystko bo nigdy nie zdradzili by swojego ukochanego kraju. Ojczyzna dla nich jest najważniejsza.

  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  Oryginalny tytuł 1917
  Ranking IMDb 8.3 363,767 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film 1917 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film 1917 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film 1917 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film 1917 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono58