What's happening?

1917 - ZALUKAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 304

Udostępniono58

ONLINE HD 19017 Wyświetleń Report Error

  1917

  1917 - zalukaj online

  Czas jest twoim wrogiem.Dec. 25, 2019Canada119 Min.R
  Twoja ocena: 6
  6.7 16 głosów

  Reżyser

  Sam Mendes
  Reżyser

  Obsada

  George MacKay isLance Corporal Schofield
  Lance Corporal Schofield
  Dean-Charles Chapman isLance Corporal Blake
  Lance Corporal Blake
  Mark Strong isCaptain Smith
  Captain Smith
  Andrew Scott isLieutenant Leslie
  Lieutenant Leslie
  Richard Madden isLieutenant Blake
  Lieutenant Blake
  Colin Firth isGeneral Erinmore
  General Erinmore
  Benedict Cumberbatch isColonel MacKenzie
  Colonel MacKenzie
  Daniel Mays isSergeant Sanders
  Sergeant Sanders
  Adrian Scarborough isMajor Hepburn
  Major Hepburn

  Gdzie oglądać cały film 1917 online?

  Cały film 1917 Sama Mendesa jest niezwykle zuchwałym filmem. Niesamowicie ekscytujący jak film akcji i niepokojący jak koszmar science fiction lub horror. Mieszanka doskonała, która do końca trzyma w napięciu. Współpracując ze współautorem Krystyem Wilsonem-Cairnsem, stworzył pierwszy dramat wojny światowej na froncie zachodnim. Pokazał w nim straszliwą podróż dwóch chłopców. A wszystko to zostało sfilmowane w jednym niezwykłym ujęciu przez autora zdjęć Rogera Deakinsa. Wszystko jest w ciągłym płynnym ujęciu z cyfrowymi edycjami wkradającymi się, najwyraźniej w momentach, gdy tracimy z nich wzrok, lub w momentach ciemności lub eksplozji. Produkcja jest perfekcyjna.

  W filmie Irlandczyk Martin Scorsese opowiedział historię szefa mafii, który trwa 3 i pół godziny. Bracia Russo zakończyli erę mścicieli dzięki niesamowitej produkcji Avengers: Koniec Gry. Filmu, który również trwa 3 godziny. Nadchodzi epicki Sama Mendesa z czasów I wojny światowej w filmie 1917. Cały film trwa stosunkowo krótko w porownaniu do wyżej wymienionch. Bo jest to tylko 120 minut. Mimo to udaje mu się być lepszym niż w przypadku innych filmów. Oczywiście pod wpływem emocji, innowacji technicznych i wizualizacji .1917 to współczesny klasyk wojenny i jeden z najlepszych filmów roku. Walczył o miano najlepszego wojennego filmu z produkcją Midway 2019.

  Wojenne filmy to jest to!

  Mendes pokazuje nam, co widzą ci żołnierze, a czasem kręci kamerą, abyśmy mogli zobaczyć, jak to dokładnie widzą. To wyczerpująca odyseja, której sceny w okopach mają być może przypominać najgorsze czasy wojenne. Na twarzach żołnierzy widać przerażenie. Film jest bardzo realistyczny i każda scena jest dopracowana perfekcyjnie. Obsada też jest świetna. Możemy w tym filmie zobaczyć takie nazwiska jak Richard Madden i Mark Strong. Widzisz dwóch odważnych Brytyjczyków pędzących przez milę ciasnych okopów. Biegnących Ziemię Niczyją, na której zwłoki leżą co metr. To przerażające doświadczenie.

  Styl filmu zaczyna się od jednego wielkiego zachwytu. Przekształca się w niezwykle intymną historię. 27-letni George MacKay gra Schofielda, żołnierza oskarżonego wraz ze swoim przyjacielem Blake’em (Dean-Charles Chapman) -o przekazanie wiadomości odległej dywizji, aby zatrzymać atak na Niemców. Ich brytyjscy rodacy wpadają w zasadzkę i tysiące ludzi mogą zginąć. Sytuacja jest taka, że ​​Blake i Schofield to dwaj posłańcy. Ci ludzie, podobnie jak reszta ich towarzystwa, zostali uśpieni w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa przez coś, co wydaje się być niemieckim odwrotem, oraz bezpośrednie duże pchnięcie sił alianckich do osiągnięcia zwycięstwa. Oczywiście ktoś wrobił ich w to wszystko bo nigdy nie zdradzili by swojego ukochanego kraju. Ojczyzna dla nich jest najważniejsza.

  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  Oryginalny tytuł 1917
  Ranking IMDb 8.2 583,379 głosów
  Ranking TMDb 7.981 10,387 głosów

  Opinie widzów na temat filmu 1917

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film 1917 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film 1917 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film 1917 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film 1917 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film 1917 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film 1917 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono58