To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

1917

ONLINE HD 17952 Wyświetleń

  1917

  1917

  Dec. 10, 2019USA110 Min.R
  Twoja ocena: 0
  6.7 15 głosów
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film 1917 online?

  Cały film 1917 Sama Mendesa jest niezwykle zuchwałym filmem. Niesamowicie ekscytujący jak film akcji i niepokojący jak koszmar science fiction lub horror. Mieszanka doskonała, która do końca trzyma w napięciu. Współpracując ze współautorem Krystyem Wilsonem-Cairnsem, stworzył pierwszy dramat wojny światowej na froncie zachodnim. Pokazał w nim straszliwą podróż dwóch chłopców. A wszystko to zostało sfilmowane w jednym niezwykłym ujęciu przez autora zdjęć Rogera Deakinsa. Wszystko jest w ciągłym płynnym ujęciu z cyfrowymi edycjami wkradającymi się, najwyraźniej w momentach, gdy tracimy z nich wzrok, lub w momentach ciemności lub eksplozji. Produkcja jest perfekcyjna.

  W filmie Irlandczyk Martin Scorsese opowiedział historię szefa mafii, który trwa 3 i pół godziny. Bracia Russo zakończyli erę mścicieli dzięki niesamowitej produkcji Avengers: Koniec Gry. Filmu, który również trwa 3 godziny. Nadchodzi epicki Sama Mendesa z czasów I wojny światowej w filmie 1917. Cały film trwa stosunkowo krótko w porownaniu do wyżej wymienionch. Bo jest to tylko 120 minut. Mimo to udaje mu się być lepszym niż w przypadku innych filmów. Oczywiście pod wpływem emocji, innowacji technicznych i wizualizacji .1917 to współczesny klasyk wojenny i jeden z najlepszych filmów roku. Walczył o miano najlepszego wojennego filmu z produkcją Midway 2019.

  Wojenne filmy to jest to!

  Mendes pokazuje nam, co widzą ci żołnierze, a czasem kręci kamerą, abyśmy mogli zobaczyć, jak to dokładnie widzą. To wyczerpująca odyseja, której sceny w okopach mają być może przypominać najgorsze czasy wojenne. Na twarzach żołnierzy widać przerażenie. Film jest bardzo realistyczny i każda scena jest dopracowana perfekcyjnie. Obsada też jest świetna. Możemy w tym filmie zobaczyć takie nazwiska jak Richard Madden i Mark Strong. Widzisz dwóch odważnych Brytyjczyków pędzących przez milę ciasnych okopów. Biegnących Ziemię Niczyją, na której zwłoki leżą co metr. To przerażające doświadczenie.

  Styl filmu zaczyna się od jednego wielkiego zachwytu. Przekształca się w niezwykle intymną historię. 27-letni George MacKay gra Schofielda, żołnierza oskarżonego wraz ze swoim przyjacielem Blake’em (Dean-Charles Chapman) -o przekazanie wiadomości odległej dywizji, aby zatrzymać atak na Niemców. Ich brytyjscy rodacy wpadają w zasadzkę i tysiące ludzi mogą zginąć. Sytuacja jest taka, że ​​Blake i Schofield to dwaj posłańcy. Ci ludzie, podobnie jak reszta ich towarzystwa, zostali uśpieni w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa przez coś, co wydaje się być niemieckim odwrotem, oraz bezpośrednie duże pchnięcie sił alianckich do osiągnięcia zwycięstwa. Oczywiście ktoś wrobił ich w to wszystko bo nigdy nie zdradzili by swojego ukochanego kraju. Ojczyzna dla nich jest najważniejsza.

  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  1917
  Oryginalny tytuł 1917
  Ranking IMDb 8.3 363,767 głosów
  Udostępniono58
  Komentarze (46)
  Marysia Wójtowicz
  Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
  Wiktoria Bieniek
  Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
  Laura Piotrowska
  Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
  Maja Dudzik
  Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
  Robert Balcerzak
  Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
  Michał Wiktowski
  Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
  Danuta Tyreńska
  Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Kwas (Kislota)
  Zakochany bogacz
  Pod powierzchnią 2020
  Dunkierka
  Król rozrywki
  Kartoteka 64
  Gundala 2019
  Gorący temat
  Dżungla
  Nazywam się Dolemite
  Bronx (2020)
  Zew krwi 2020