What's happening?

21 mostów ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 201

21 mostów

21 mostów online

Oct. 24, 2019China99 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Brian Kirk
Reżyser

Obsada

Chadwick Boseman isAndre Davis
Andre Davis
Sienna Miller isFrankie Burns
Frankie Burns
J.K. Simmons isCaptain Matt McKenna
Captain Matt McKenna
Stephan James isMichael Trujillo
Michael Trujillo
Taylor Kitsch isRay Jackson
Ray Jackson
Keith David isDeputy Chief Spencer
Deputy Chief Spencer

Gdzie oglądać cały film 21 mostów online?

Andre Davis stracił ojca w wieku 13 lat. Po tym tragicznym dniu przysiągł sobie, że będzie przestrzegać prawa, zawsze dążąc do prawdy i sprawiedliwości bez względu na koszty. Ponieważ tak postąpił jego ojciec jako policjant. Teraz, 19 lat później, Andre jest znanym detektywem z NYPD, który dotrzymuje słowa. Agenci FBI i koledzy oficerowie wiedzą, że nigdy nie złamie prawa. Wiedzą, że jest to agent o ścisłym kompasie moralnym, nie chcący się zginać w obliczu przestępstwa, niesprawiedliwości lub pokusy. Ale choć jest to godne podziwu, osobowość Andre wkurza niektórych funkcjonariuszy i inne władze. Dzieje się tak dlatego, że lubią szemrane interesy i korupcję. Cały film 21 mostów trzyma ostro w napięciu. Można zobaczyć tutaj różnie kombinacje jak w filmie Oficer i szpieg, czy nawet w filmie Pan T.

Ray i jego wspólnik Michael mają nadzieję kupić i sprzedać 30 kilogramów kokainy ale docierając do punktu odbioru odkrywają 300 kilogramów. Spanikowani zastrzelili siedmiu gliniarzy przybywających na miejsce zdarzenia. Sienna Miller gra eksperta od narkotyków, która uważa się za elokwentną i wspaniałą. To bardzo przyjemny thriller, który na pewno Wam się spodoba. Jeżeli oglądaliście różne policyjne filmy takie jak Black and Blue to jest to idealny tytuł do obejrzenia.

Daleko mu do dobrych filmów akcji

Pewnej nocy Andre zostaje wysłany na miejsce zbrodni, w której dwóch przestępców, Michael (Stephan James) i Ray (Taylor Kitsch) zostawili zakrwawione ciała siedmiu policjantów po strzelaninie nad kokainą. Niepokojony i zmuszony do dochodzenia sprawiedliwości Andre planuje uwięzić Michaela i Raya, zamykając każdy most na Manhattanie. Mając zaledwie kilka krótkich godzin na realizację swojego planu, zanim uciekną, Andre (Chadwick Boseman) nieustannie pracuje nad tropieniem zabójców. Ale wkrótce odkrywa, że ​​Michael i Ray są wykorzystywani jako pionki przez tych, którzy obiecują przestrzegać prawa. Oczywiście mowa o skorumpowanych urzędnikach i policjantach, którzy naużywają swoich praw do własnych celów. Jak nie wiecie o co chodzi to w takich wypadkach zawsze chodzi o pieniądze.

Michael i Ray, dwaj główni przestępcy w filmie 21 mostów, biorą udział w licznych strzelaninach z funkcjonariuszami policji. Podczas pierwszej strzelaniny Ray i Michael zabijają siedmiu policjantów, a także kilka przypadkowych osób. Nikt nie chciałby się znaleźć przypadkowo w takiej strzelaninie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zostają postrzeleni w głowę, brzuch, oczy i inne części ciała. To bardzo przerażające i wręcz niewyobrażalne. Jedna policjantka z trudem oddycha po postrzale w gardło.Widzimy nawet jej otwartą, zakrwawioną ranę. W takich przypadkach niektórzy giną na miejscu, inni wykrwawiają się zanim przyjedzie pogotowie.

21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
Oryginalny tytuł 21 Bridges
Ranking IMDb 6.6 38,050 głosów
Ranking TMDb 6.3 419 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film 21 mostów online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film 21 mostów online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film 21 mostów nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film 21 mostów na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono3