21 mostów - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
21 mostów

21 mostów

99 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film 21 mostów online?

Andre Davis stracił ojca w wieku 13 lat. Po tym tragicznym dniu przysiągł sobie, że będzie przestrzegać prawa, zawsze dążąc do prawdy i sprawiedliwości bez względu na koszty. Ponieważ tak postąpił jego ojciec jako policjant. Teraz, 19 lat później, Andre jest znanym detektywem z NYPD, który dotrzymuje słowa. Agenci FBI i koledzy oficerowie wiedzą, że nigdy nie złamie prawa. Wiedzą, że jest to agent o ścisłym kompasie moralnym, nie chcący się zginać w obliczu przestępstwa, niesprawiedliwości lub pokusy. Ale choć jest to godne podziwu, osobowość Andre wkurza niektórych funkcjonariuszy i inne władze. Dzieje się tak dlatego, że lubią szemrane interesy i korupcję. Cały film 21 mostów trzyma ostro w napięciu. Można zobaczyć tutaj różnie kombinacje jak w filmie Oficer i szpieg, czy nawet w filmie Pan T.

Ray i jego wspólnik Michael mają nadzieję kupić i sprzedać 30 kilogramów kokainy ale docierając do punktu odbioru odkrywają 300 kilogramów. Spanikowani zastrzelili siedmiu gliniarzy przybywających na miejsce zdarzenia. Sienna Miller gra eksperta od narkotyków, która uważa się za elokwentną i wspaniałą. To bardzo przyjemny thriller, który na pewno Wam się spodoba. Jeżeli oglądaliście różne policyjne filmy takie jak Black and Blue to jest to idealny tytuł do obejrzenia.

Daleko mu do dobrych filmów akcji

Pewnej nocy Andre zostaje wysłany na miejsce zbrodni, w której dwóch przestępców, Michael (Stephan James) i Ray (Taylor Kitsch) zostawili zakrwawione ciała siedmiu policjantów po strzelaninie nad kokainą. Niepokojony i zmuszony do dochodzenia sprawiedliwości Andre planuje uwięzić Michaela i Raya, zamykając każdy most na Manhattanie. Mając zaledwie kilka krótkich godzin na realizację swojego planu, zanim uciekną, Andre (Chadwick Boseman) nieustannie pracuje nad tropieniem zabójców. Ale wkrótce odkrywa, że ​​Michael i Ray są wykorzystywani jako pionki przez tych, którzy obiecują przestrzegać prawa. Oczywiście mowa o skorumpowanych urzędnikach i policjantach, którzy naużywają swoich praw do własnych celów. Jak nie wiecie o co chodzi to w takich wypadkach zawsze chodzi o pieniądze.

Michael i Ray, dwaj główni przestępcy w filmie 21 mostów, biorą udział w licznych strzelaninach z funkcjonariuszami policji. Podczas pierwszej strzelaniny Ray i Michael zabijają siedmiu policjantów, a także kilka przypadkowych osób. Nikt nie chciałby się znaleźć przypadkowo w takiej strzelaninie. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zostają postrzeleni w głowę, brzuch, oczy i inne części ciała. To bardzo przerażające i wręcz niewyobrażalne. Jedna policjantka z trudem oddycha po postrzale w gardło.Widzimy nawet jej otwartą, zakrwawioną ranę. W takich przypadkach niektórzy giną na miejscu, inni wykrwawiają się zanim przyjedzie pogotowie.

21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
21 mostów
Oryginalny tytuł 21 Bridges
Ranking IMDb 6.6 21,698 głosów
Ranking TMDb 6.3 419 głosów

Reżyser

Brian Kirk
Reżyser

Obsada

Chadwick Boseman isAndre Davis
Andre Davis
Sienna Miller isFrankie Burns
Frankie Burns
J.K. Simmons isCaptain Matt McKenna
Captain Matt McKenna
Stephan James isMichael Trujillo
Michael Trujillo
Taylor Kitsch isRay Jackson
Ray Jackson
Keith David isDeputy Chief Spencer
Deputy Chief Spencer
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Żelazny most
Koniara (Horse Girl)
Nietykalni
The Professor
Zbuntowana
Wonder Woman 1984
Deerskin
Kurier 2019
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Hello, Love, Goodbye 2019
Escape Room
Babyteeth