365 dni - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
365 dni

365 dni

116 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.4 86 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film 365 dni online?

365 dni to filmowa adaptacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Jej bohaterką jest polska Laura Biel (Anna-Maria Sieklucka), która podczas wakacji na Sycylii spotyka przystojnego bossa mafii. Jest to Massimo Torricelli (Michele Morrone). Zostaje porwana przez niego i ma 365 dni na zakochanie się w nim. Zwiastun całego filmu 365 dni można obejrzeć w kinach przed projekcją filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Zresztą już chyba przed każdym filmem. Teraz po Nowym Roku możemy go zobaczyć już na YouTube.

Mimo że film nie został jeszcze wydany to po książce Blanki Lipińskiej, jest już bardzo kontrowersyjny. Pierwszy polski erotyk przeżywa boom jako jedna z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich miesięcy. Teraz okazuje się, że sam plakat jest dla niektórych denerwujący. Co akurat dla mnie jest bardzo dziwne. Cały film 365 dni to produkcja opowiadająca historię menedżera sprzedaży luksusowych hoteli, Laury Biel, która podejmuje ostatnią próbę ocalenia związku i podróżuje na Sycylię ze swoim partnerem i przyjaciółmi. Co dalej to już wiecie, a reszty dowiecie się sami. To będzie taka lepsza wersja filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya. Przynajmniej takie jest moje zdanie w tej kwestii, bo tamta produkcja nie urzekła.

cały film 365 dni online cda zalukaj

Czy ta ekranizacja książki da radę?

Film pokazuje losy zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii, Massimo Torricelli (Michele Morrone), który jest jednym z najniebezpieczniejszych graczy na czarnym rynku włoskim. Nieoczekiwanie groźny Włoch zauważa Laurę Biel, młodą Polkę, która odpoczywa na wakacjach na Sycylii. Mężczyzna nie może przezwyciężyć swojego pożądania i wykorzystuje niekonwencjonalne metody, aby zdobyć serce kobiety. Postanawia ją porwać. Włoski don następnie składa dziewczynie propozycję. Jeśli kobieta nie pokocha go w ciągu roku, może odejść. Oczywiście jest przetrzymywana w luksusowej posiadłości.

Ten kraj nie jest gotowy na film 365 dni. Podobnie jak nie był gotowy na książkę. Tak właśnie sądzi autor o tym wszystkim. Specjalnie trzeba było cenzurować plakat, ponieważ widzowie w kinach narzekali, że psuje to dzieci i obraża ich uczucia. Dla mnie w dobie internetu i obrazów, które wyświetlają się na Facebooku czy Instagramie, gdzie dzieci mają dostęp jest co najmniej chore. Wracając do filmu to obsada jest bardzo ciekawa. Najbardziej emocjonalną częścią spotkania była prezentacja obsady. Do tej pory nie wiadomo było, kto zagra 365 dni w filmie. Ta informacja była utrzymywana w tajemnicy przez długi czas, chociaż spekulowano na temat aktorów na forach plotek i wśród fanów tej historii.

W rzeczywistości niektóre z sugestii pojawiających się w komentarzach sieci faktycznie działały. Przynajmniej tak jest w przypadku aktorki, która zagra Laurę Biel. Główną bohaterkę gra Anna-Maria Sieklucka, której publiczność jeszcze nie zna tak dobrze. Myślę, że dzięki temu dostanie trochę ciekawych propozycji do filmowych roli. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger czy Mateusz Łasowski.

365 dni
Oryginalny tytuł 365 Dni
Ranking IMDb 2.9 233 głosów
Ranking TMDb 8.1 9 głosów
Udostępniono1K

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Oficer i szpieg (J’accuse) 2019
Żelazny most
Eastern 2020
Ad Astra
Judy
Wszystkie jasne miejsca
Słodki koniec dnia
Służby Specjalne
Przykładny obywatel 2019
The Parting Glass
Babyteeth
Dzięki Bogu