365 dni - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 216697 Wyświetleń

  365 dni

  365 dni

  Feb. 07, 2020Poland116 Min.TV-MA
  Twoja ocena: 0
  6.4 96 głosów
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film 365 dni online?

  365 dni to filmowa adaptacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Jej bohaterką jest polska Laura Biel (Anna-Maria Sieklucka), która podczas wakacji na Sycylii spotyka przystojnego bossa mafii. Jest to Massimo Torricelli (Michele Morrone). Zostaje porwana przez niego i ma 365 dni na zakochanie się w nim. Zwiastun całego filmu 365 dni można obejrzeć w kinach przed projekcją filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Zresztą już chyba przed każdym filmem. Teraz po Nowym Roku możemy go zobaczyć już na YouTube.

  Mimo że film nie został jeszcze wydany to po książce Blanki Lipińskiej, jest już bardzo kontrowersyjny. Pierwszy polski erotyk przeżywa boom jako jedna z najgorętszych i najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich miesięcy. Teraz okazuje się, że sam plakat jest dla niektórych denerwujący. Co akurat dla mnie jest bardzo dziwne. Cały film 365 dni to produkcja opowiadająca historię menedżera sprzedaży luksusowych hoteli, Laury Biel, która podejmuje ostatnią próbę ocalenia związku i podróżuje na Sycylię ze swoim partnerem i przyjaciółmi. Co dalej to już wiecie, a reszty dowiecie się sami. To będzie taka lepsza wersja filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya. Przynajmniej takie jest moje zdanie w tej kwestii, bo tamta produkcja nie urzekła.

  cały film 365 dni online cda zalukaj

  Czy ta ekranizacja książki da radę?

  Film pokazuje losy zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii, Massimo Torricelli (Michele Morrone), który jest jednym z najniebezpieczniejszych graczy na czarnym rynku włoskim. Nieoczekiwanie groźny Włoch zauważa Laurę Biel, młodą Polkę, która odpoczywa na wakacjach na Sycylii. Mężczyzna nie może przezwyciężyć swojego pożądania i wykorzystuje niekonwencjonalne metody, aby zdobyć serce kobiety. Postanawia ją porwać. Włoski don następnie składa dziewczynie propozycję. Jeśli kobieta nie pokocha go w ciągu roku, może odejść. Oczywiście jest przetrzymywana w luksusowej posiadłości.

  Ten kraj nie jest gotowy na film 365 dni. Podobnie jak nie był gotowy na książkę. Tak właśnie sądzi autor o tym wszystkim. Specjalnie trzeba było cenzurować plakat, ponieważ widzowie w kinach narzekali, że psuje to dzieci i obraża ich uczucia. Dla mnie w dobie internetu i obrazów, które wyświetlają się na Facebooku czy Instagramie, gdzie dzieci mają dostęp jest co najmniej chore. Wracając do filmu to obsada jest bardzo ciekawa. Najbardziej emocjonalną częścią spotkania była prezentacja obsady. Do tej pory nie wiadomo było, kto zagra 365 dni w filmie. Ta informacja była utrzymywana w tajemnicy przez długi czas, chociaż spekulowano na temat aktorów na forach plotek i wśród fanów tej historii.

  W rzeczywistości niektóre z sugestii pojawiających się w komentarzach sieci faktycznie działały. Przynajmniej tak jest w przypadku aktorki, która zagra Laurę Biel. Główną bohaterkę gra Anna-Maria Sieklucka, której publiczność jeszcze nie zna tak dobrze. Myślę, że dzięki temu dostanie trochę ciekawych propozycji do filmowych roli. W obsadzie zobaczymy takich aktorów jak Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger czy Mateusz Łasowski.

  365 dni
  Oryginalny tytuł 365 Dni
  Ranking IMDb 3.3 35,331 głosów
  Ranking TMDb 8.1 9 głosów
  Udostępniono1K
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  Świetny film w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
  Maja Dudzik
  Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
  Robert Balcerzak
  Czy wszystko działa dobrze?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Dostęp do wielu legalnych źródeł
  Danuta Tyreńska
  Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Tolkien
  Kobiety mafii
  Gundala 2019
  Polot 2020
  Wojna o prąd
  Black and Blue
  Vice 2018
  Sztuka ścigania się w deszczu
  Gdzie jesteś, Bernadette?
  Nie otwieraj oczu
  Pięciu braci 2020
  Vox Lux
  ×
  Życzymy miłego seansu!