47 Meters Down: Uncaged - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

89 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czy kolejny horror o rekinach sobie poradzi?

Cały film 47 Meters Down: Uncaged zamyka lato ze znacznie większą skutecznością, niż można się spodziewać. To energiczna, brutalna kontynuacja 47 Meters Down: Uncaged robi wrażenie, ponieważ zaskoczyła widzów. Jego poprzednik został pierwotnie skazany na stłumioną premierę kina domowego w 2016 roku. Zanim inne studio go podniosło, przepakowało i popchnęło do następnego lata, obdarowując go powiewającym teatralnym ukłonem. Opłaciło się, bo budżetowy film o wartości 5 milionów dolarów zarobił lącznie 62 miliony na całym świecie. Co czyni go jednym z najbardziej udanych niezależnych filmów z 2017 roku.

Na początku filmu 47 Meters Down: Uncaged cztery młode kobiety otrzymują kilka rad przed wejściem do morza. Główna z nich to nie daj się zjeść rekinowi. Jak można się spodziewać, nie wszyscy się tym przejmują. Uważają, że to brednie i nic złego się przecież nie wydarzy. Film nie ma jakiejś super fabuły. Nie czekało na niego tyle widzów co na film Joker 2019 czy El Camino: A Breaking Bad Movie, ale jak na swój budżet jest całkiem dobry.

Gdzie oglądać cały film 47 Meters Down: Uncaged z lektorem?

Film opowiada historię sióstr, których nurkowanie w klatce nie idzie po ich myśli. Błąd techniczny powoduje, że zostają uwięzieni w wodzie pełnej krwiożerczych rekinów. Kontynuacja zachowuje brytyjskiego reżysera Johannesa Robertsa, który odtąd poprawił nieco niepotrzebną kontynuację. Tym razem dostał coś, co wydaje się niewielkim zwiększeniem budżetu, ciężko pracując, aby nakręcić film przeznaczony na duży.

Cały film bardzo przypomina horror The Meg. Cztery młode aktorki postanawiają zwiedzić podwodną świątynię Majów. Te aktorki to: Sophie Nelisse, Corinne Foxx, Brianne Tju i Sistine Stallone. Niektóre z nich mają sławnych rodziców. Sistine Stallone to oczywiście córka Sylvestra Stllone.

Pod względem fabuły, podobnie jak jej poprzednik, 47 Meters Down: Uncaged, jest dość schludny. Nasz kwartet licealistek, w tym feudalne przyrodnie siostry udaje się na odkrywanie w zatopionym mieście Majów. Nie są świadome tego co czeka je na dnie oceanu. Znajdą tam ogromne ślepe rekiny, które są bardzo głodne i zrobią wszystko żeby się najeść.

Horrory zdecydowanie są lepsze z napisami, lektor zagłusza wszystko

W całej historii jest niewiele żartów. W filmie osadzonym w tunelach Majów słyszymy piosenkę Aztec Camera. Wszystkie dziewczyny uczęszczają do Modine International School for Girls, sztuki Matthew Modine, który grał właściciela łodzi w pierwszym filmie. Podrzucanie wiader z kumplem w drugim filmie jest wezwaniem do użycia go w pierwszym filmie. Roberts najwyraźniej otrzymał większy budżet i pokazuje, że w ładnie zrealizowanym zanurzonym mieście biedne młode kobiety muszą nawigować. Muszę powiedzieć, że to akurat udało się reżyserowi.

47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
47 Meters Down: Uncaged
Oryginalny tytuł 47 Meters Down: Uncaged
Ranking IMDb 5.2 1,751 głosów
Ranking TMDb 5.6 45 głosów
Udostępniono16

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wilcze echa
Rampage: Dzika furia
Zakonnica
After 2019
Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje
The Rhythm Section
Doom: Annihilation
Alita: Battle Angel
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
Szybcy i Wściekli 8
Śledztwo Spensera
Skok stulecia