6 Underground - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
6 Underground

6 Underground

128 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film 6 Underground online?

Cały film 6 Underground, czyli spektakularna akcja jest wykonana dla Netflix przez Michaela Baya. Film ma w sobie pewien czynnik, który potrafi rozbawić. Nawiasem mówiąc, każdy, kto widział film Sztanga i cash, będzie wiedział, że nie jest tak głupi, jak nam się wydaje. W filmie jak zwykle możemy dostrzec dużo broni i przemocy, ale mamy też nutkę dobrego humoru. To jest nierozłączny element takich filmów. To trochę inne filmy akcji niż Jak zostałem gangsterem. To teraz przejdźmy do streszczenia delikatnie fabuły filmu.

Gdzieś na opuszczonym lotnisku na pustyni w Kalifornii znajduje się sekstet duchów. To ludzie uważani za zmarłych i którzy porzucili swoje stare życie. To osoby, które działają jako niezależna, elitarna jednostka bezpieczeństwa globalnego. Nie odpowiadają ani rządowi ani jakiejkolwiek innej władzy. Ich lider jest znany po prostu jako miliarder (Ryan Reynolds). Ci mężczyźni i kobiety latają dookoła świata. Latają do najodleglejszych krańców świata tylko po to, żeby zapobiegać katastrofom. Netflix po wydaniu filmu Dwóch papieży coraz bardziej zaskakuje nowymi produkcjami.

To kolejna ciekawa produkcja od Netflixa

Wydaje się, że reżyser próbuje opanować styl Mission: Impossible, a konkretnie film Ghost Protocol. Chodzi o zespół niezależnych najemników, którzy zostali uznani za zmarłych, a teraz kryją się pod ziemią, w cieniu, jako duchy. Prowadzony jest przez faceta, który nazywa się numerem jeden (Ryan Reynolds). Wymieniliśmy już go troszkę wyżej. To gość, któremu towarzyszy super-seksowna kobieta. Znany po prostu jako numer dwa. To oczywiście piękna Mélanie Laurent.

Reżyserem jest oczywiście Michael Bay. Wszystko robi praktycznie identycznie jak w innych swoich filmach. Od razu rozpoznałem, że to jego dzieło. Tym razem dla platformy Netflix. Cały film 6 Underground nie jest całkowicie rażącym rozdarciem Sidaris. Na przykład Bay jak zwykle flirtuje z kobiecą nagością, ale nigdy nie przekracza granicy. Niektórzy czasem woleliby jednak zobaczyć ciut więcej. Ale to dla nas mężczyzn rzecz normalna. To znaczy, że jesteśmy jak najbardziej zdrowi. Postać Reynoldsa jest jak Deadpool. Jego występ wydaje się trochę bezinteresowny. Film rozpoczyna się pościgiem samochodowym z dużą prędkością, podczas którego jeden z zespołów ma operację wyrzucania pocisków. Po pierwszych dwudziestu minutach widać, że jest to klasyczny film akcji z ciekawą dawką humoru.

6 Underground
6 Underground
6 Underground
6 Underground
Oryginalny tytuł 6 Underground
Ranking IMDb 6.1 58,940 głosów
Ranking TMDb 6.3 857 głosów
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Drapacz chmur
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Shaft 2019
Życzenie śmierci
Wonder Woman 1984
Zakochany kundel 2019
Sługi wojny
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Aquaman
Sąsiedzi
Deadpool 2
Podły, okrutny, zły