What's happening?

6 Underground - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 275

6 Underground

6 Underground - online

Dec. 10, 2019USA128 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film 6 Underground online?

Cały film 6 Underground, czyli spektakularna akcja jest wykonana dla Netflix przez Michaela Baya. Film ma w sobie pewien czynnik, który potrafi rozbawić. Nawiasem mówiąc, każdy, kto widział film Sztanga i cash, będzie wiedział, że nie jest tak głupi, jak nam się wydaje. W filmie jak zwykle możemy dostrzec dużo broni i przemocy, ale mamy też nutkę dobrego humoru. To jest nierozłączny element takich filmów. To trochę inne filmy akcji niż Jak zostałem gangsterem. To teraz przejdźmy do streszczenia delikatnie fabuły filmu.

Gdzieś na opuszczonym lotnisku na pustyni w Kalifornii znajduje się sekstet duchów. To ludzie uważani za zmarłych i którzy porzucili swoje stare życie. To osoby, które działają jako niezależna, elitarna jednostka bezpieczeństwa globalnego. Nie odpowiadają ani rządowi ani jakiejkolwiek innej władzy. Ich lider jest znany po prostu jako miliarder (Ryan Reynolds). Ci mężczyźni i kobiety latają dookoła świata. Latają do najodleglejszych krańców świata tylko po to, żeby zapobiegać katastrofom. Netflix po wydaniu filmu Dwóch papieży coraz bardziej zaskakuje nowymi produkcjami.

To kolejna ciekawa produkcja od Netflixa

Wydaje się, że reżyser próbuje opanować styl Mission: Impossible, a konkretnie film Ghost Protocol. Chodzi o zespół niezależnych najemników, którzy zostali uznani za zmarłych, a teraz kryją się pod ziemią, w cieniu, jako duchy. Prowadzony jest przez faceta, który nazywa się numerem jeden (Ryan Reynolds). Wymieniliśmy już go troszkę wyżej. To gość, któremu towarzyszy super-seksowna kobieta. Znany po prostu jako numer dwa. To oczywiście piękna Mélanie Laurent.

Reżyserem jest oczywiście Michael Bay. Wszystko robi praktycznie identycznie jak w innych swoich filmach. Od razu rozpoznałem, że to jego dzieło. Tym razem dla platformy Netflix. Cały film 6 Underground nie jest całkowicie rażącym rozdarciem Sidaris. Na przykład Bay jak zwykle flirtuje z kobiecą nagością, ale nigdy nie przekracza granicy. Niektórzy czasem woleliby jednak zobaczyć ciut więcej. Ale to dla nas mężczyzn rzecz normalna. To znaczy, że jesteśmy jak najbardziej zdrowi. Postać Reynoldsa jest jak Deadpool. Jego występ wydaje się trochę bezinteresowny. Film rozpoczyna się pościgiem samochodowym z dużą prędkością, podczas którego jeden z zespołów ma operację wyrzucania pocisków. Po pierwszych dwudziestu minutach widać, że jest to klasyczny film akcji z ciekawą dawką humoru.

6 Underground
6 Underground
6 Underground
6 Underground
6 Underground
6 Underground
6 Underground
Oryginalny tytuł 6 Underground
Ranking IMDb 6.1 161,922 głosów
Ranking TMDb 6.3 3,563 głosów

Opinie widzów na temat filmu 6 Underground

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film 6 Underground online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film 6 Underground nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film 6 Underground online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film 6 Underground online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film 6 Underground nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film 6 Underground na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono14