7 uczuć - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 1666 Wyświetleń

  • Watch traileryoutube.com
7 uczuć

7 uczuć

Wszyscy jesteśmy źle wychowaniOct. 12, 2018Poland116 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos
what going on?

Opis

Kolejna Polska perełka?

Przedstawiamy Wam film 7 uczuć. Znaliśmy go do tej pory jako sfrustrowanego intelektualistę, który za wszystkie niepowodzenia obwiniał innych, ale Miauczyński w końcu postanowił stawić czoła swoim problemom. Czy on sam widział ich źródło? Złamany życiem człowiek ląduje w gabinecie terapeuty, który w głosie Krystyny ​​Czubówny zabiera go w odyseję poprzez traumy z dzieciństwa. Raport z domu rodzinnego, przypominający zachowanie zwierząt w filmie, kończy się dzwonkiem na lekcję. Nad szkołą u Koterskiego unosi się duch Gombrowicza. Jest to dość dziwny film i trzeba go dobrze zrozumieć, zupełnie inaczej niż w przypadku filmu Kurier.

Nie ma co ukrywać, Adaś Miauczyński to jedna z najbardziej ekspresyjnych postaci polskiej kinematografii. Oglądaj cały film 7 uczuć online CDA. Uosabia wszystkie nasze wady i kompleksy. Nie ma znaczenia, czy jest filmowcem, pracownikiem naukowym, polskim nauczycielem czy pasażerem w samochodzie. Każdy z nas może do pewnego stopnia się z nim identyfikować. Historia Kotackiego o Adasie przychodzi z wielką łatwością, ponieważ naprawdę mówi o sobie. To są jego myśli.

Siedem tytułowych uczuć, takich jak siedem długich lat oczekiwania na powrót Marka Koterskiego, który, jak nikt w polskim kinie, potrafi w tak wyrafinowany sposób grać kompleksy narodowe i codzienne problemy. Groteskowy mistrz ikonicznej postaci Adasia Miauczyńskiego tym razem na szkolnej ławce i na tablicy filmowej wielkimi literami rysuje temat lekcji: Wszyscy jesteśmy źle wychowani. Jedynie jeszcze film Ciemno, prawie noc online może się równać z tym filmem.

Gdzie oglądać cały film 7 uczuć online?

Jego doświadczenia. W filmie 7 uczuć reżyser wraca do dzieciństwa. Pokazuje widzom moment, w którym wrażliwość na otaczający świat kształtuje się u dzieci. Kiedy doświadczają swojej pierwszej miłości, pierwszych przerw, porażek, zwycięstw, przyjaźni, konkurencji. Są napędzani uczuciami, których nie rozumieją w pełni i zwracają się do dorosłych, aby im pomóc. I tu pojawia się główny problem. Dorośli ignorują je. Traktują jako intruzów czas na odpoczynek po pracy. Wykazują brak zrozumienia, ponieważ już dawno zapomnieli, jak to jest być dzieckiem. Traktują je tak samo jak innych dorosłych. Niektóre z nich są bezwzględne dla swoich dzieci, w ten sposób kierując ich potomków w kompleksy i szybko zabierając ich z szczęśliwego dzieciństwa.

Zupełnie nie trzeba się martwić o widzów, dla których, w przeciwieństwie do Adasia Miauczyńskiego, wyprawa w głąb dzieciństwa zapewni pewien moment ciągłego humoru i zabawy. W dwóch warunkach. Po pierwsze musisz zaakceptować niezwykłą konwencję zaproponowaną przez Koterskiego. Po drugie należy tolerować specyficzne poczucie humoru reżysera. Obie kwestie są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ znaczna część słowa komedia i sytuacyjne gagi wynika z odważnego pomysłu filmowego. Bo to dorośli odgrywają rolę dzieci.

Co mówi nam tytuł filmu?

Tytuł siedem uczuć to: strach, smutek, wstyd, zazdrość, gniew, obrzydzenie i radość. Każda z nich wiąże się z historią, w którą zaplątuje się mały Adaś (Michał Koterski). Przechodzimy do nieokreślonego czasu, ale od sposobu, w jaki dzieci są ubrane i jak wygląda życie na ulicach, możemy wyciągnąć wnioski, że są to osoby w wieku 50 lub 60 lat. Miejsce akcji jest również nieokreślone. To jest po prostu gdzieś w Polsce.

To w tej groteskowej, ryzykownej idei napełnianie dorosłych dzieci rolą oczyszczenia. W konsekwencji cały film 7 uczuć zasila wiedźmy z arsenału piątej klasy. Niegdyś błyskotliwego, często wulgarnego i niegrzecznego. Koterski uderza w nostalgiczną nostalgię, nawet choreograficzne rymowane wątki między chłopakami i dziewczynami wracającymi ze szkoły po warszawskiej Agrykoli. Każdy z nas miał dyskredytację na tablicy, wszyscy byli rozczarowani miłością szczeniaka, czuł ciężar oczekiwań rodziców. W filmie możemy też zobaczyć Katarzynę Figurę, która gra tutaj Gosię.

Dla samej historii nie ma to większego znaczenia. Nie koncentrujemy się wówczas na sytuacji politycznej, ponieważ z perspektywy dziecka nie ma to znaczenia. Ich świat kręci się wokół szkolnej ławki, placu zabaw i podwórka przed szkołą. Bawią się, oszukują, zdradzają najskrytsze tajemnice. Są po prostu dziećmi. Koterski zabiera nas w bardzo szczerą podróż, pokazując bardzo otwarcie jej największe dziecięce koszmary. To śmiały i ryzykowny ruch.

7 uczuć
7 uczuć
Oryginalny tytuł 7 uczuć
Ranking IMDb 6.4 1,059 głosów
Ranking TMDb 7 23 głosów

Reżyser

Obsada

Michał Koterski isAdaś Miauczyński
Adaś Miauczyński
Marcin Dorociński isAldek Sałacki
Aldek Sałacki
Małgorzata Bogdańska isZosia Muszyńska
Zosia Muszyńska
Gabriela Muskała isWeronika Porankowska
Weronika Porankowska
Maria Ciunelis isTeresa Prawicz
Teresa Prawicz
Andrzej Chyra isRyszek Gott
Ryszek Gott
Udostępniono0
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pokochaj, poślub, powtórz
Brightburn: Syn ciemności
Scooby-Doo! 2020
Bad Boy 2020
Ojciec Chrzestny
Życzenie śmierci
Nadzwyczajni 2019
Ad Astra
Ciche miejsce 2
After 2019
W śnieżną noc 2019
Historia małżeńska
×
Życzymy miłego seansu!