What's happening?

7 uczuć - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 259

Udostępniono1

ONLINE HD 3704 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
7 uczuć

7 uczuć - zalukaj online

Wszyscy jesteśmy źle wychowani.Oct. 12, 2018Poland116 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Obsada

Michał Koterski isAdaś Miauczyński
Adaś Miauczyński
Marcin Dorociński isAldek Sałacki
Aldek Sałacki
Małgorzata Bogdańska isZosia Muszyńska
Zosia Muszyńska
Gabriela Muskała isWeronika Porankowska
Weronika Porankowska
Maria Ciunelis isTeresa Prawicz
Teresa Prawicz
Andrzej Chyra isRyszek Gott
Ryszek Gott

Kolejna Polska perełka?

Przedstawiamy Wam film 7 uczuć. Znaliśmy go do tej pory jako sfrustrowanego intelektualistę, który za wszystkie niepowodzenia obwiniał innych, ale Miauczyński w końcu postanowił stawić czoła swoim problemom. Czy on sam widział ich źródło? Złamany życiem człowiek ląduje w gabinecie terapeuty, który w głosie Krystyny ​​Czubówny zabiera go w odyseję poprzez traumy z dzieciństwa. Raport z domu rodzinnego, przypominający zachowanie zwierząt w filmie, kończy się dzwonkiem na lekcję. Nad szkołą u Koterskiego unosi się duch Gombrowicza. Jest to dość dziwny film i trzeba go dobrze zrozumieć, zupełnie inaczej niż w przypadku filmu Kurier.

Nie ma co ukrywać, Adaś Miauczyński to jedna z najbardziej ekspresyjnych postaci polskiej kinematografii. Oglądaj cały film 7 uczuć online CDA. Uosabia wszystkie nasze wady i kompleksy. Nie ma znaczenia, czy jest filmowcem, pracownikiem naukowym, polskim nauczycielem czy pasażerem w samochodzie. Każdy z nas może do pewnego stopnia się z nim identyfikować. Historia Kotackiego o Adasie przychodzi z wielką łatwością, ponieważ naprawdę mówi o sobie. To są jego myśli.

Siedem tytułowych uczuć, takich jak siedem długich lat oczekiwania na powrót Marka Koterskiego, który, jak nikt w polskim kinie, potrafi w tak wyrafinowany sposób grać kompleksy narodowe i codzienne problemy. Groteskowy mistrz ikonicznej postaci Adasia Miauczyńskiego tym razem na szkolnej ławce i na tablicy filmowej wielkimi literami rysuje temat lekcji: Wszyscy jesteśmy źle wychowani. Jedynie jeszcze film Ciemno, prawie noc online może się równać z tym filmem.

Gdzie oglądać cały film 7 uczuć online?

Jego doświadczenia. W filmie 7 uczuć reżyser wraca do dzieciństwa. Pokazuje widzom moment, w którym wrażliwość na otaczający świat kształtuje się u dzieci. Kiedy doświadczają swojej pierwszej miłości, pierwszych przerw, porażek, zwycięstw, przyjaźni, konkurencji. Są napędzani uczuciami, których nie rozumieją w pełni i zwracają się do dorosłych, aby im pomóc. I tu pojawia się główny problem. Dorośli ignorują je. Traktują jako intruzów czas na odpoczynek po pracy. Wykazują brak zrozumienia, ponieważ już dawno zapomnieli, jak to jest być dzieckiem. Traktują je tak samo jak innych dorosłych. Niektóre z nich są bezwzględne dla swoich dzieci, w ten sposób kierując ich potomków w kompleksy i szybko zabierając ich z szczęśliwego dzieciństwa.

Zupełnie nie trzeba się martwić o widzów, dla których, w przeciwieństwie do Adasia Miauczyńskiego, wyprawa w głąb dzieciństwa zapewni pewien moment ciągłego humoru i zabawy. W dwóch warunkach. Po pierwsze musisz zaakceptować niezwykłą konwencję zaproponowaną przez Koterskiego. Po drugie należy tolerować specyficzne poczucie humoru reżysera. Obie kwestie są ze sobą ściśle powiązane, ponieważ znaczna część słowa komedia i sytuacyjne gagi wynika z odważnego pomysłu filmowego. Bo to dorośli odgrywają rolę dzieci.

Co mówi nam tytuł filmu?

Tytuł siedem uczuć to: strach, smutek, wstyd, zazdrość, gniew, obrzydzenie i radość. Każda z nich wiąże się z historią, w którą zaplątuje się mały Adaś (Michał Koterski). Przechodzimy do nieokreślonego czasu, ale od sposobu, w jaki dzieci są ubrane i jak wygląda życie na ulicach, możemy wyciągnąć wnioski, że są to osoby w wieku 50 lub 60 lat. Miejsce akcji jest również nieokreślone. To jest po prostu gdzieś w Polsce.

To w tej groteskowej, ryzykownej idei napełnianie dorosłych dzieci rolą oczyszczenia. W konsekwencji cały film 7 uczuć zasila wiedźmy z arsenału piątej klasy. Niegdyś błyskotliwego, często wulgarnego i niegrzecznego. Koterski uderza w nostalgiczną nostalgię, nawet choreograficzne rymowane wątki między chłopakami i dziewczynami wracającymi ze szkoły po warszawskiej Agrykoli. Każdy z nas miał dyskredytację na tablicy, wszyscy byli rozczarowani miłością szczeniaka, czuł ciężar oczekiwań rodziców. W filmie możemy też zobaczyć Katarzynę Figurę, która gra tutaj Gosię.

Dla samej historii nie ma to większego znaczenia. Nie koncentrujemy się wówczas na sytuacji politycznej, ponieważ z perspektywy dziecka nie ma to znaczenia. Ich świat kręci się wokół szkolnej ławki, placu zabaw i podwórka przed szkołą. Bawią się, oszukują, zdradzają najskrytsze tajemnice. Są po prostu dziećmi. Koterski zabiera nas w bardzo szczerą podróż, pokazując bardzo otwarcie jej największe dziecięce koszmary. To śmiały i ryzykowny ruch.

7 uczuć
7 uczuć
Oryginalny tytuł 7 Uczuć
Ranking IMDb 6.3 1,427 głosów
Ranking TMDb 6.8 43 głosów

Opinie widzów na temat filmu 7 uczuć

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film 7 uczuć online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film 7 uczuć nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film 7 uczuć online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film 7 uczuć online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film 7 uczuć nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film 7 uczuć na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1