Ad Astra - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Ad Astra

Ad Astra

124 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
3.7 45 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Film po brazylijsku

Niewielu spodziewa się żonglerki w Fox Searchlight. Cieszyła się dużym powodzeniem na gali Oscarów w ostatnich latach. Ale dopiero nadchodzący biograficzny Tolkien zostanie oficjalnie wydany. Dział Stephena Giluli i Nancy Utley mógł utrzymać stopień niezależności. Podobny do tego, jakim cieszyli się Harvey i Bob Weinstein, gdy Disney posiadał Oscarową siłę napędową. Czytaj także, że Disney Layoffs twierdzą, że najlepsi kierownicy Foxa, w tym Chris Aronson, Andrew Cripps, Pam Levine są słąbi.

Po roku 2019 akcja balansująca w Disney-Fox staje się jeszcze bardziej intrygująca. Disney musi jeszcze wypełnić większość swoich planów na 2020 r., Podczas gdy Fox ma kilka tytułów z poważnym potencjałem kasowym. Największym z nich jest oczywiście film Avatar 2, kontynuacja najbardziej dochodowego filmu wszechczasów, który ma zostać wydany w grudniu 2020 roku. To mogłoby zapchać dziurę, którą Disney zapełnił niedawno nowymi wersjami w serii Star Wars. Pomogło to rządzić rynkiem kasowym w latach 2015-2017. Premiera filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie będzie fantastyczna.

Lepiej nie czytać bo spoilery!

Ale po rozczarowujących wynikach zeszłorocznego filmu Hans Solo, które stało się najgorszym wydaniem serii Gwiezdnych wojen. Disney nacisnął przycisk pauzy w serii, nie planując kolejnych części na dużym ekranie. Oczywiście poza grudniowym filmem kończącym sagę. Zamiast tego Lucasfilm koncentruje się teraz na tworzeniu platformy Disney+ i serialu w universum Gwiezdnych Wojen. Serial będzie nosił nazwę The Mandalorian.

Innym miejscem, w którym Disney może odejść od Foxa są Walentynki 2020. Cały film Kingsman: The Great Game jest obecnie w wydaniu, a Disney ma miejsce na żywo. Z drugiej strony, Disney prawdopodobnie rozważy zmianę filmu Gambit. Ten  planowany spinoff sagi X-Men z aktorem Channingiem Tatum, który nie rozpoczął produkcji i jest obecnie planowany na marzec 2020, w tym samym miesiącu, w którym pokaże się kolejny remake Disneya. Będzie to film Mulan.

Inne brazylijskie produkcje

Innym filmem Foxa o dużym potencjale jest nadchodzący remake filmu West Side Story Stevena Spielberga, który ma na celu wykorzystanie obecnego wielkoformatowego szaleństwa muzycznego. Nie wydano żadnego opisu. Ale wraz z rozpoczęciem zdjęć do filmu tego lata, Disney prawdopodobnie wyda ten film w drugiej połowie 2020 roku. Będzie to potencjalny kandydat do tej nagrody. Coraz więcej tych remaków. Jakby brakowało im pomysłów na dobre filmy.

Przy tak wielu filmach i planach Disneya, by nadal utrzymywać dominację w kasie, konwencja D23 studia staje się wielką datą w kalendarzu branżowym. Disney zazwyczaj ogłaszał wielkie plany na przyszłość, aby podekscytować fanów. Tym razem wraz z uruchomieniem usługi transmisji strumieniowej i opublikowaniem prognozy na rok 2020, wydarzenie z sierpnia będzie prawdopodobnie odpowiedzią na pytanie, gdzie dokładnie Fox należy do rosnącej stabilizacji Disneya.

Bez względu na specyfikę, jest to bardzo pewne: w 2018 r. Disney o wartości 3,09 mld USD brutto stanowił 26% rekordowych rocznych 11,9 mld USD brutto. Dodaj do tego 1,08 miliarda dolarów Foxa, a udział w rynku mega-studio wyniósłby 35 procent. Z jeszcze bardziej popularnymi tytułami dodanymi do jego i tak już stabilnej stabilizacji IP, Disney jest w stanie jeszcze bardziej zaostrzyć chwyt w kasie.

Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Ad Astra
Oryginalny tytuł Ad Astra
Ranking IMDb 7.1 21,758 głosów
Ranking TMDb 6.1 249 głosów

Reżyser

James Gray
Reżyser

Obsada

Brad Pitt isRoy McBride
Roy McBride
Tommy Lee Jones isClifford McBride
Clifford McBride
Jamie Kennedy isSergeant Peter Bello
Sergeant Peter Bello
John Ortiz isGeneral Rivas
General Rivas
Greg Bryk isChip Garnes
Chip Garnes
Kimberly Elise isLorraine Deavers
Lorraine Deavers
Loren Dean isDonald Stanford
Donald Stanford
John Finn isStroud
Stroud
Udostępniono106

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Witajcie w Marwen
Bajecznie bogaci Azjaci
Dumbo
Wojna o prąd
Tomb Raider 2018
The Lodge 2019
Zbuntowana
Złodziej i oszustka 2019
Biały, biały dzień
X-Men: Mroczna Phoenix
Climax 2019
Proceder