What's happening?

After 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
After 2019

After 2019

Apr. 11, 2019USAPG-13
Twoja ocena: 10
7.7 148 głosów

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Jennifer Beals isKaren Gibson
Karen Gibson
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Pia Mia isTristan
Tristan
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels

Gdzie oglądać cały film After online?

Anna zaczęła pisać po odkryciu fenomenu, w którym fani 1D mogliby tworzyć punkowe edycje zespołu za pomocą wielu zdjęć tatuaży na nich. W oryginalnych rozdziałach używane są prawdziwe imiona Harry, Liam, Zayn, Louis i Niall. Wszyscy są punkami, z wyjątkiem Liama, który jest głównym bohaterem piszczącej Tessy najlepszej przyjaciółki. After to bardzo młodzieżowy film, który pokochało wielu nastolatków. Natomiast jeśli chodzi o dorosłych, to im już cały film After nie spodobał się tak bardzo. Bardzo podobną oceną cieszy się film Trzy kroki od siebie.

cały film after online cda zalukaj filiser

Niektórzy ludzie..

Relacja między Hardinem i Tessą przyciągnęła wielu czytelników. Była to zdecydowana zmiana i niekoniecznie dobra dla innych. Niektórzy krytycy uważają, że seria gloryfikuje toksyczne relacje. Superfanki Harry Styles są zdenerwowane, że został użyty pojazd żeby pokazać złe zachowanie Hardina. Czyli coś czego nikt nie lubi.

Chociaż pierwszy film nie pojawi się do 12 kwietnia, After był czymś od 2013 roku, kiedy Anna napisała historię w społecznej aplikacji do pisania o nazwie Wattpad o dziewczynie o imieniu Tessa, która zakochuje się w punku Harry Styles. Po około 80 rozdziałach historia stała się bardzo popularna. W 2014 r. Osiągnęła już ponad miliard odczytów. Krótko mówiąc, After stało się serią pięciu książek, która jest teraz ważnym filmem.

Zaufaj, nie jesteś na to gotowy!

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o serii franczyzowej, najwyraźniej nie spędziłeś wystarczająco dużo czasu po stronie internetu. Szczerze mówiąc, nie radziłbym, żebyś spadł do tej dziury. No chyba że jesteś w pełni gotów do spędzania kilku godzin każdego dnia, przewijając fikcję i oglądając filmy na YouTube. Na szczęście seria filmów One Direction z prawdziwą książką Anny Todd trafi na duży ekran. Dzięki czemu możesz poczuć smak tego życia bez pełnego zanurzenia się w nim.

 

After 2019
After 2019
After 2019
After 2019
After 2019
Oryginalny tytuł After
Ranking IMDb 5.4 30,943 głosów
Udostępniono2K

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zbrodnie rodzinne
The Tax Collector
Richard Jewell
Sztuka ścigania się w deszczu
O wszystko zadbam
Psychobitch
Train to Busan: Peninsula
Ad Astra
Prime Time (2021)
Operacja bracia
Cząstki kobiety
Piękna i Bestia