What's happening?

Aladyn 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 74372 Wyświetleń Report Error

  Aladyn 2019

  Aladyn 2019

  May. 22, 2019UKPG
  Twoja ocena: 0
  7.2 45 głosów

  Reżyser

  Guy Ritchie
  Reżyser

  Obsada

  Billy Magnussen isPrince Anders
  Prince Anders
  Navid Negahban isThe Sultan
  The Sultan
  Frank Welker isAbu (voice) / The Cave of Wonders (voice)
  Abu (voice) / The Cave of Wonders (voice)

  Gdzie oglądać cały film Aladyn 2019 online?

  Aladyn 2019 to fantastyczny remake. Nadchodzący skład Disneya przypomina kilka tytułów, które stały na mojej półce z filmami z dzieciństwa. Nie zbierały kurzu zbyt długo. Mianowicie Aladyn z 1992 roku. Pomiędzy chwytliwymi piosenkami, ikonicznym występem Robina Williamsa i zabawnym, animowanym, magicznym światem. Wiem, że nie jestem jedyną osobą, która przez lata nie mogła przestać oglądać klasyka Disneya, a nawet zauważyła kilka zadrapań w magicznej lampie po wielokrotnych przeglądach. Jedynie Toy Story 4 może zrobić temu filmowi konkurencję. To jest jeddyny wyjątek. Tak to film nie ma sobie równych.

  Zobacz nowy remake Aladyna 2019 na żywo, który pojawi się w maju. Tak, już wcześniej zostałem wypalony przez natchnione wydawnictwo. Teraz jestem podekscytowany tym, co może wyniknąć z nowego spojrzenia na ukochany film animowany. Podczas gdy – Genie Willa Smitha przestraszyło mnie na chwilę przy pierwszej jego odsłonie CGI. Najnowszy pełny trailer sprzedał mnie po prostu bycia dzieckiem. Są pewne rażące problemy z oryginału, które nadchodzący musical ma szansę naprawić. Porozmawiajmy o nich!

  Jaka kultura przedstawia film Aladyn 2019?

  Wiemy więc, że Aladdin mieszka w Agrabah, ?mieście tajemnicy?. Ponieważ jest to bajka z magicznymi przejażdżkami dywanów i małpą, która zamienia się w słodkiego słonia, który nosi kamizelkę i mały kapelusz. Czy to naprawdę ma znaczenie, gdzie to się odbywa? Założę się, że tak! Nawet jeśli film będzie działał z zachowaniem Agrabah jako całkowicie fikcyjnej mieszanki arabskich i indyjskich kultur. Tak jak to miało miejsce w oryginale. Musi to w jakiś sposób ustawić, jeśli chce uniknąć unikania kultur.

  Pomyśl o tym, jak działała Wakanda Czarnych Panter. Jest to całkowicie fikcyjne przedstawienie kraju w Afryce. Ale zostało ono uczczone szczególnie dzięki temu, że wzmocniło kulturę afrykańską i wyjątkowo je reprezentowało. Wersja na żywo tego zabawnego musicalu Disneya byłaby świetną okazją do zrobienia tego dla kultur Bliskiego Wschodu, które są również w Hollywood niedostatecznie reprezentowane.

  Starożytna Persja

  Aladdin czerpie wiele tematów z XVIII-wiecznej książki Bliskiego Wschodu o opowieściach ludowych. Płacąc trochę hołdu i wkładając nieco więcej wysiłku w ukazanie kultury, na której opiera się historia, byłby wielkim krokiem naprzód dla następnej iteracji filmu i dodania większej głębi historii Disneya. Studio znacznie poprawiło wizerunek różnych kultur, nawet od lat 90. do dziś. Mam nadzieję, że będą tak dostępne dla publiczności, jak film animowany.

  Spójrzmy prawdzie w oczy, bez niesamowicie energetycznego i sympatycznego występu Robina Williamsa jako Blue Genie w Aladdin, to nie byłoby tak wysoko cenione przez publiczność, jak jest do dziś. The Genie to absolutny złodziej sceny, który jest sercem, komediową ulgą i pomocnikiem filmu jednocześnie. Williams absolutnie wykonał ten film, a nawet ulepszył wiele swoich scen, improwizując komediowe elementy dla postaci. Nie zrozumcie mnie źle, w kontekście animowanego klasyka. Na pewno działało to na korzyść Disneya i właśnie tam najbardziej pamiętne zalety filmu (poza kilkoma przestarzałymi odniesieniami).

  Niestety taka prawda..

  Skoro jednak Robin Williams jest na zdjęciu, jak się trzyma historia Disneya? Mam pewne obawy dotyczące pary, której kibicujemy, a Jafara, który jest głodny władzy. Pokaz Genie i krzykliwe numery muzyczne są naprawdę skutecznym sposobem na nakrycie filmu przez niektóre słabości Disneya w stosunku do Alladyna. Mam nadzieję, że remake wybierze równowagę między podaniem podłogi Genie i pokazaniem, że inne postacie filmu mają więcej do zaoferowania.

  Na przykład, co z historią Aladdina? Jestem pewien, że robi coś więcej niż kradzież chleba i okłamywanie jego przygód. Księżniczka Jasmine musi mieć dużo więcej niż na pierwszy rzut oka. Co by się stało, gdyby The Little Mermaid chodziło o Sebastiana, ponieważ Ariel nie był wystarczająco interesujący dla pisarzy. Czy Olaf stał się sercem Frozen, ponieważ pisarze nie wiedzieli, jak przedstawiać interesującą siostrzaną relację? Mamy nadzieję, że nowi twórcy filmu Aladdin zobaczą ten potencjalny problem i nie dali Willowi Smitha całego ładunku.

  Aladyn 2019
  Aladyn 2019
  Aladyn 2019
  Aladyn 2019
  Aladyn 2019
  Aladyn 2019
  Oryginalny tytuł Aladdin
  Ranking IMDb 7.0 215,394 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Aladyn 2019 online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Aladyn 2019 online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Aladyn 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Aladyn 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono299

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
  Ad Astra
  Zew krwi 2020
  Upiorne opowieści po zmroku
  Thunder Force
  Narodziny gwiazdy
  Mia i biały lew
  Ralph Demolka w internecie
  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
  Hobbit: Niezwykła podróż
  Piotruś Królik
  Avengers: Czas Ultrona