×
Życzymy miłego seansu!

Alita: Battle Angel - OGLĄDAJ ONLINE

Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

122 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6.8 9 głosów

 • Thirain 31 stycznia 2019

  ajajajajajajaj! to lubie! miazga 😉

 • Krystyna 31 stycznia 2019

  Od dzis moja ulubiona strona ;p

 • Grażyna.Mazur 31 stycznia 2019

  tarararararaarararararararaaaaaaaaaaaa mistrzowie !

 • Urszula 31 stycznia 2019

  mój ulubiony tytuł <3

 • Agata.Kubiak 31 stycznia 2019

  macie u mnie piwo albo i ze 4 😀 czekalem i czekalam az w koncu jest !

 • Marta.Sobczak 31 stycznia 2019

  Wszystko jak powinno wyglądać!

Komentowanie wyłączone.

Opis

Intrygująca Fabuła

Alita budzi się z amnezją w przyszłości, której nie poznaje. Opiekę nad nią sprawuję Ido, wspaniały lekarz, który uświadamia sobie, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita uczy się nowego życia na ulicach zdradliwego Miasta Złomu. Podczas gdy Ido stara się obronić ją przed jej tajemniczą historią. Nowy przyjaciel Ality, Hugo, twierdzi, że zna sposób, by przywrócić jej pamięć. Dopiero, gdy mocne, śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, które rządzą miastem, rzucają jej wyzwanie. Alita odkrywa klucz do swej przeszłości. Posiada niezwykłe zdolności bojowe, a ci, którzy stoją u władzy, nie cofną się przed niczym, by przejąć nad nimi kontrolę. Jeśli Alicie uda się stawić im czoło, może ocalić swych przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać.

Avatar inspiracją

Znajduje się w dystopijnym Iron City (znanym jako Scrapyard w angielskim tłumaczeniu seryjnej mangi). Gwiazda bitewnego anioła Rosa Salazar jako Alita. Porzucony amnezyjski cyborg, którego szczątki zostały znalezione przez cyber-lekarza „o imieniu Ido (Christoph Waltz). Jedna wizja, a dwóch wizjonerów. Dokumentalne tworzenie filmu fabularnego. Gatunek filmu: Akcja, Przygoda, Romans, Science fiction. Oficjalny zwiastun filmu Angel dzięki uprzejmości Twentieth Century Fox to ogromna dawka emocji. Kanał youtube zawiera nowe oficjalne zwiastuny filmów oraz klipy filmowe. Alita: Battle Angel Pełna wersja online 2018 – Oficjalny film Full online w HD. Film jest bardzo dobry, ponieważ z udziałem Rosa Salazar, Christoph Waltz oraz Eda Skreina. Powalający, bo wyreżyserowany przez Roberta Rodrigueza. W dwudziestym szóstym wieku kobieta-cyborg zostaje uratowana, ponieważ znalazł ją naukowiec.

Wizja autorów

Od wizjonerów Jamesa Camerona (Avatar) i Roberta Rodrigueza (Sin City), Alita: Battle Angel ponownie naśladuje mangową serię Gunnm „stworzoną przez Yukito Kishiro w 1990 roku. Wizjoner James Cameron (AVATAR) i Robert Rodriguez (SIN CITY) tworzą przełomową nowość. Nowa bohaterka w ALITI: BITWA ANIOŁA jest waleczna i odważna, ponieważ ma supermoc. Pełna akcji opowieść o nadziei oraz miłości i inicjacji. Odkąd Guillermo del Toro pokazał swojemu przyjacielowi Jamesowi Cameronowi mangę (lub anime) Alita: Battle Angel, twórca gringo wpadł w obsesję na punkcie pomysłu nakręcenia filmu o tej postaci i nigdy nie męczył się powtarzaniem w niezliczonych wywiadach, które chciałem dostosuj tę historię.

Kolejne podsumowanie

W oparciu o serial Gunnm z serii manga, Alita: Battle Angel był współprodukowany i współprodukowany przez Jamesa Camerona, ale prawdopodobnie dlatego, że był zajęty wszystkimi następstwami awatara. Obowiązki reżyserskie przypadły Robertowi Rodriguezowi. Alita: Battle Angel otwiera teatry 14 lutego. Najnowszy projekt 20th Century Fox wyreżyserował Robert Rodriguez (Sin City), a wyprodukował go James Cameron (Avatar).

Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Alita: Battle Angel
Oryginalny tytuł Alita: Battle Angel
Ranking IMDb 7.6 80,645 głosów
Ranking TMDb 6.3 86 głosów
Udostępniono38

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Iron Sky. Inwazja
Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw
Dzieciak, który został królem
Avengers: Koniec gry
Szybcy i Wściekli 6
Anihilacja
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Player One
Ocean’s 8
Dragon Ball Super: Broly
Mission: Impossible – Fallout
Jestem matką
error: Content is protected !!