What's happening?

American Pie: Dziewczyny rządzą - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
American Pie: Dziewczyny rządzą

American Pie: Dziewczyny rządzą

Oct. 06, 2020USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Mike Elliott
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film American Pie: Dziewczyny rządzą online?

American Pie zadebiutował kiedy byłem nastolatkiem. To właśnie wtedy pokochałem ten film. To świetna, licealna komedia erotyczna, która spodobała się wielu nastolatkom. A to dlatego, że zawiera masę sprośnych i zakazanych treści. To czas przed studiami, który wyobrażałem sobie dokładnie jak w tym filmie. Mieć świetne bractwo, najlepsze imprezy i najpiękniejsze dziewczyny. A do tego oczywiście dużo alkoholu. Tym razem na warsztat wchodzi film American Pie: Dziewczyny rządzą online.  Nie wiem czy spodoba mi się podobna historia ale w wykonaniu dziewczyn. Szczególnie, że nie każda z nich jest w moim typie. Oczywiście film obejrzę chociaż z sentymentu, bo oglądałem wszystkie części. 

Tak jak w filmie American Pie wiemy, że w czasie liceum większość chce zaliczyć. Desperaci szukają sposobu aby w końcu to zrobić. Miejmy nadzieję, że 21 lat później jesteśmy bardziej rozwinięci, a seria American Pie ewoluowała wraz z upływem czasu. Wszystko się okaże w części American Pie: Dziewczyny rządzą. Chłopak Annie (Mattison Pettis), Jason (Zayne Emory), wybiera się na studia w Michigan State. Kayla (Piper Curda) wciąż podsłuchuje telefon swojego chłopaka Tima (Cameron Engels). Michelle (Natasha Behnam) zadowalała się fantazjami, a Stephanie Stifler (Lizze Broadway) jest na tyle odważna, że ​​szantażuje po omacku ​​swojego dyrektora i wyrzuca go z pracy. Tak zapowiada się właśnie fabuła i obsada tego filmu. Dla tych, którzy nie lubią sprośnych filmów to polecam od razu obejrzeć film Psy i koty 3: Łapa w łapę. Jest dużo łagodniejszy niż to. Oczywiście to był żart.

Jak oceniacie ten ciekawy spin-off?

cały film American Pie Dziewczyny rządzą online cda hd zalukaj

American Pie Presents: Girls 'Rules od Netflix to zupełnie coś innego niż moglibyśmy się spodziewać. Dziewczyny dają radę i ciekawie zastępują facetów z oryginalnej części. Cały film odwrócony pod względem płci zmienia zupełnie wyobrażenia o filmie z 1999 roku. Oczywiście w tym filmie, w którym wystąpili Jason Biggs, Chris Klein, Eddie Kay Thomas i Thomas Ian Nicholas. Kumple z Michigan, którzy zawarli pakt o utracie dziewictwa przed ukończeniem szkoły średniej. Cieszę się, że obejrzałem wcześniej oryginał niż ten spin-off. Gdybym obejrzał to odwrotnie to ten film nigdy już nie byłby taki sam.

Dwadzieścia jeden lat później fabuła toczy się przy zróżnicowanych rasowo i rozczarowanych seksualnie nastolatek. Te młode kobiety zawarły inny pakt. Przysięgają wreszcie, że będą dążyć do tego, czego chcą w życiu. To dość dziwny pakt w porównaniu do tego, który znamy. Dziewczyny ustalają trzy ważne zasady. Pierwsza z nich to znaleźć prawdziwą miłość. Druga to wspierać się nawzajem zawsze i wszędzie. Trzecia to nie zapominać o przyjaciółkach. Każda dziewczyna poznaje nowego faceta. Cała czwórka spotyka tego samego faceta. To znane sytuacje z filmów dla nastolatków, ale przy każdej konfrontacji postać dokonuje zdrowszego, bardziej progresywnego wyboru. 

American Pie: Dziewczyny rządzą online w jakości HD

American Pie Presents Girls Rules online cda hd

Powrót American Pie brzmi cudownie prawda? American Pie: Dziewczyny rządzą niestety to trochę inny klimat, ale też dobrze się ogląda. Moim zdaniem problem polega na tym, że wyobrażam sobie cały film jako restart oryginału. I to tylko dlatego, że grają w nim kobiety w rolach głównych. Niestety, w tej pozbawionej smaku komedii romantycznej nic nie przypomina ludzkiej kobiety. Myślałem, że jak Netflix weźmie się za tą serie to będzie ciekawiej. Jednak nie ma to jak klasyki i oryginały. Jestem ciekaw, czy Wy będziecie tak samo rozczarowani tym filmem jak ja.

Wracając do fabuły to przedstawię Wam kilka dziwnych sytuacji i scen. Brett McCormick (Lucas Adams) wymyśla historie o swoim życiu seksualnym. Stephanie odprawia go i ostrzega przed przymusowym obmacywaniem. Stephanie może być zuchwała, ale się nie myli. Zazwyczaj ma rację praktycznie we wszystkim. Cały film American Pie: Dziewczyny rządzą to wciąż komedia erotyczna. Te farsy seksualne dotyczą kobiet, które z powodzeniem zaspokajają swoje potrzeby lub uprawiają bezpieczny seks, ale wciąż są komicznymi wpadkami. Podsumowując to męska wersja filmu była dla mnie o wiele lepsza.

American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
American Pie: Dziewczyny rządzą
Oryginalny tytuł American Pie Presents: Girls' Rules
Ranking IMDb 3.7 2,814 głosów
Ranking TMDb 6.3 110 głosów
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Po prostu powiedz TAK
Do wszystkich chłopców, których kochałam
Zabawa w pochowanego
Szkoła melanżu
Sposób na świętego (2020)
Trolle 2
Doktor Dolittle 2020
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
SpongeBob Film: Na ratunek
Swingersi 2020
Małe szczęścia 2020
Ant-Man i Osa