Anioł w Ogniu - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Anioł w Ogniu

Anioł w Ogniu

Aug. 21, 2019USA98 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
what going on?

Opis

Ciekawa produkcja od Lionsgate

Lionsgate wydaje międzynarodową produkcję, czyli cały film Anioł w Ogniu. Film w reżyserii Ric Roman Waugh był poprzedzony filmem Olimp w Ogniu i Londyn w Ogniu. We wszystkich częściach thrilleru akcji gra Gerarda Butlera jako agent Secret Service Mike Banning. Minęło trochę czasu, odkąd miałem okazję pokazać moją nieustępliwą miłość do brutalnego szaleństwa filmów „W ogniu”. Oglądaj cały film Anioł w Ogniu online CDA. Więc pozwólcie, że powtórzę te filmy są całkowicie amoralnymi rozlewami krwi i będę je uwielbiał przez całe życie. Niezależnie od tego, jak inni oceniają te moim zdaniem ciekawe filmy i produkcje.

Wydany w 2013 roku Olimp w Ogniu został wyreżyserowany przez częstego współpracownika Denzela Washingtona, Antoine’a Fuqua. W filmie postać Butlera próbuje chronić prezydenta USA przed atakiem Korei Północnej. Wyprodukowany za 70 milionów dolarów, Olimp w Ogniu zarobił ponad 170 dolarów w kasie. Na sequel 2016, Londyn w Ogniu, Babak Najafi wystąpił jako reżyser dla londyńskiej fabuły. Film otrzymał mniejszy budżet w wysokości 60 milionów dolarów, ale przekroczył 205 milionów dolarów w sprzedaży biletów. Dwa miesiące po wydaniu Londyn w Ogniu została ogłoszona trzecia część z Butlerem, który ma powtórzyć swoją rolę i wyprodukować. W zeszłym miesiącu ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun Anioła w Ogniu.

Gdzie oglądać cały film Anioł w Ogniu online CDA?

W porównaniu do oficjalnego klipu nowy film jest znacznie bardziej intensywny od początku do końca. Podczas gdy pierwszy zwiastun rozpoczyna się sekwencją wędkarską między Agentem Banningiem a prezydentem Allanem Trumbullem (Morgan Freeman). Uzupełnili go singlem Buffalo Springfielda z 1966 roku „For What It’s Worth”. Nowy trailer rozpoczyna się 30-sekundową sekwencją wprowadzającą, która ustanawia kontekst franczyzy. Od tego momentu trudny jest charakter postaci Butlera, który najwyraźniej jest ustawiony i oskarżony o próbę zamordowania prezydenta USA. W przeciwieństwie do oficjalnego zwiastuna z motywem bohatera, międzynarodowy klip przedstawia Agenta Banninga jako nieuczciwą postać a la Jason Bourne, ale bardziej zainteresowanego oczyszczeniem jego imienia niż zemstą. Zapoznaj się z międzynarodowym zwiastunem gry Anioł w Ogniu poniżej, z dronami nietoperzy i Nickiem Nolt jako starszym Banningiem.

Kilka ciekawych przemyśleń

Chociaż Butler niekoniecznie jest znany jako wszechstronny aktor, jego filmy mają tendencję do zarabiania ogromnych pieniędzy. Film Marc’a Forstera z 2011 roku „Machine Gun Preacher” drażnił Butlera jako potencjalnego lidera na poziomie A, ale ogromna klapa kasowa spowolniła karierę szkockiego aktora. Gdzie obejrzeć cały film Anioł w Ogniu lektor PL CDA? Od tego czasu Butler znalazł niszę z rolą głosową jako Stoick the Vast w serii Jak wytresować smoka, a także z różnymi filmami akcji, które są bardziej thrillerem popcornu niż intelektualnie stymulującymi dramatami. Cholera jasna. Szaleńcza postawa tych filmów jest tak specyficzna, a ta trafia w rytm nietoperza z kroplą igły „Za to, co jest warte”. Piękny.

Zawsze słyszałem ten trzeci film w Air Force One. Wydaje się, że tak nie jest. Zamiast tego mamy film, w którym sam Banning ucieka przed próbą zamordowania prezydenta. Jest niewinny, ty jabronis. Prezydent prawie zginął w Star Trek: Poza atakiem dronem, a nie na głowę. Jako aktor, Butler wydaje się najlepiej pasować do thrillerów akcji, a nie do komedii na żywo lub komedii romantycznych. Jeśli jego filmy nadal są sukcesami finansowymi, a przynajmniej większością z nich. Oczywiście Butler mógłby potencjalnie pozostać ważnym mężczyzną w wieku 50 lat. Najprawdopodobniej Butler ostatecznie znajdzie tę jedną szczególną rolę i może osiągnąć kolejny poziom swojej kariery dzięki filmowi, który równoważy wielką akcję z dużym, relatywnym dramatem. 

Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Oryginalny tytuł Angel Has Fallen
Ranking IMDb 6.4 72,839 głosów
Udostępniono9
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Bloodshot 2020
Polityka 2019
47 Meters Down: Uncaged
Dzieciak, który został królem
Małe kobietki
Poznajmy się jeszcze raz
Bodyguard Zawodowiec
Sala samobójców. Hejter
Thor: Mroczny świat
Jumanji: Następny poziom
Zjazd (Downhill) 2020
Narodziny gwiazdy
×
Życzymy miłego seansu!