What's happening?

Anioł w Ogniu ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 208

Anioł w Ogniu

Anioł w Ogniu online

Aug. 21, 2019USA98 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Ciekawa produkcja od Lionsgate

Lionsgate wydaje międzynarodową produkcję, czyli cały film Anioł w Ogniu. Film w reżyserii Ric Roman Waugh był poprzedzony filmem Olimp w Ogniu i Londyn w Ogniu. We wszystkich częściach thrilleru akcji gra Gerarda Butlera jako agent Secret Service Mike Banning. Minęło trochę czasu, odkąd miałem okazję pokazać moją nieustępliwą miłość do brutalnego szaleństwa filmów „W ogniu”. Oglądaj cały film Anioł w Ogniu online CDA. Więc pozwólcie, że powtórzę te filmy są całkowicie amoralnymi rozlewami krwi i będę je uwielbiał przez całe życie. Niezależnie od tego, jak inni oceniają te moim zdaniem ciekawe filmy i produkcje.

Wydany w 2013 roku Olimp w Ogniu został wyreżyserowany przez częstego współpracownika Denzela Washingtona, Antoine’a Fuqua. W filmie postać Butlera próbuje chronić prezydenta USA przed atakiem Korei Północnej. Wyprodukowany za 70 milionów dolarów, Olimp w Ogniu zarobił ponad 170 dolarów w kasie. Na sequel 2016, Londyn w Ogniu, Babak Najafi wystąpił jako reżyser dla londyńskiej fabuły. Film otrzymał mniejszy budżet w wysokości 60 milionów dolarów, ale przekroczył 205 milionów dolarów w sprzedaży biletów. Dwa miesiące po wydaniu Londyn w Ogniu została ogłoszona trzecia część z Butlerem, który ma powtórzyć swoją rolę i wyprodukować. W zeszłym miesiącu ukazał się pierwszy oficjalny zwiastun Anioła w Ogniu.

Gdzie oglądać cały film Anioł w Ogniu online CDA?

W porównaniu do oficjalnego klipu nowy film jest znacznie bardziej intensywny od początku do końca. Podczas gdy pierwszy zwiastun rozpoczyna się sekwencją wędkarską między Agentem Banningiem a prezydentem Allanem Trumbullem (Morgan Freeman). Uzupełnili go singlem Buffalo Springfielda z 1966 roku „For What It’s Worth”. Nowy trailer rozpoczyna się 30-sekundową sekwencją wprowadzającą, która ustanawia kontekst franczyzy. Od tego momentu trudny jest charakter postaci Butlera, który najwyraźniej jest ustawiony i oskarżony o próbę zamordowania prezydenta USA. W przeciwieństwie do oficjalnego zwiastuna z motywem bohatera, międzynarodowy klip przedstawia Agenta Banninga jako nieuczciwą postać a la Jason Bourne, ale bardziej zainteresowanego oczyszczeniem jego imienia niż zemstą. Zapoznaj się z międzynarodowym zwiastunem gry Anioł w Ogniu poniżej, z dronami nietoperzy i Nickiem Nolt jako starszym Banningiem.

Kilka ciekawych przemyśleń

Chociaż Butler niekoniecznie jest znany jako wszechstronny aktor, jego filmy mają tendencję do zarabiania ogromnych pieniędzy. Film Marc’a Forstera z 2011 roku „Machine Gun Preacher” drażnił Butlera jako potencjalnego lidera na poziomie A, ale ogromna klapa kasowa spowolniła karierę szkockiego aktora. Gdzie obejrzeć cały film Anioł w Ogniu lektor PL CDA? Od tego czasu Butler znalazł niszę z rolą głosową jako Stoick the Vast w serii Jak wytresować smoka, a także z różnymi filmami akcji, które są bardziej thrillerem popcornu niż intelektualnie stymulującymi dramatami. Cholera jasna. Szaleńcza postawa tych filmów jest tak specyficzna, a ta trafia w rytm nietoperza z kroplą igły „Za to, co jest warte”. Piękny.

Zawsze słyszałem ten trzeci film w Air Force One. Wydaje się, że tak nie jest. Zamiast tego mamy film, w którym sam Banning ucieka przed próbą zamordowania prezydenta. Jest niewinny, ty jabronis. Prezydent prawie zginął w Star Trek: Poza atakiem dronem, a nie na głowę. Jako aktor, Butler wydaje się najlepiej pasować do thrillerów akcji, a nie do komedii na żywo lub komedii romantycznych. Jeśli jego filmy nadal są sukcesami finansowymi, a przynajmniej większością z nich. Oczywiście Butler mógłby potencjalnie pozostać ważnym mężczyzną w wieku 50 lat. Najprawdopodobniej Butler ostatecznie znajdzie tę jedną szczególną rolę i może osiągnąć kolejny poziom swojej kariery dzięki filmowi, który równoważy wielką akcję z dużym, relatywnym dramatem. 

Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Anioł w Ogniu
Oryginalny tytuł Angel Has Fallen
Ranking IMDb 6.4 72,839 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Anioł w Ogniu online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Anioł w Ogniu online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Anioł w Ogniu nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Anioł w Ogniu na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono9