What's happening?

Anna 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 110

Anna 2019

Anna 2019 - online

Jedna Kobieta, Wiele TwarzyJun. 19, 2019USA119 Min.R
Twoja ocena: 6
7.4 5 głosów

Co myślicie o tym filmie?

Jeśli film Anna zostałby stworzony przez innego filmowca, można by go uznać za coś więcej niż tylko bezwstydną próbę skopiowania niecodziennych i wizualnie stylowych epickich akcji francuskiego filmowca Luca Bessona. Filmowca, który od samego początku jest katastrofalnie zły i staje się coraz gorszy. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek postępie z jego strony. W rzeczywistości cały film Anna napisał i wyreżyserował sam Besson. Oglądaj cały film Anna 2019 online CDA. Wciąż przypomina mylną erę swoich największych hitów. W związku z ogromną porażką w kasie jego poprzedniego filmu. Mówimy oczywiście o szalenie ambitnej sadze science fiction czyli Waleriana i miasto tysiąca planet.

Sprawia to wrażenie, że może chcieć wycofać się do czegoś trochę bardziej niekonwencjonalnego na przywrócenie jego pozycji komercyjnej. Ale nawet jego długoletni fani z trudem zdobędą się na entuzjazm dla tego zaskakująco leniwego hackera. Kiedy film otwiera się w 1990 roku, Anna (Sasha Luss), piękna młoda Rosjanka, sprzedaje lalki na rynku moskiewskim. Kiedy zostaje zauważona przez menadżera dla francuskiej agencji modelek i wysłana do Paryża, aby pracować. Wkrótce przyciąga wzrok rodaka, zamożnego biznesmena, który jest jednym z inwestorów w firmie. Wykorzystuje pieniądze, które nielegalnie sprzedaje wrogom świata. Po kilku miesiącach flirtu wydaje się, że ma zamiar pójść z nim do łóżka.

Nie każdemu się spodoba

Trudno nie myśleć o pięknej redukcji Godarda przez całą formę sztuki do sensacji seksu i przemocy. Kiedy oglądasz Annę, a dokładniej, duży set thrillera akcji. Aby ustawić scenę Anna (Sasha Luss) jest rosyjską pięknością, która żyje w stylu celebrytki i sesji zdjęciowych. W rzeczywistości dwudziestoparoletnia dziewczyna z Europy Wschodniej jest tajnym zabójcą dla KGB, bo oczywiście jest. Jej przystojny opiekun Alex (Luke Evans) i jego szefowa, nieustannie agitowana aparatczyka o imieniu Olga (Helen Mirren). Razem chcą przetestować swoje umiejętności. Anna otrzymuje broń. Musi wejść do restauracji, znaleźć wroga stanu i zastrzelić go. Zadanie należy wykonać w ciągu pięciu minut. Jeżeli coś pójdzie nie tak, musi sama sobie poradzić.

Gdzie oglądać cały film Anna 2019 online CDA?

Trzy lata wcześniej błyskotliwa, ale sponiewierana Anna żyła na marginesie społeczeństwa z obraźliwym chłopakiem kryminalnym i desperacką potrzebą ucieczki od strasznych okoliczności. Ta ucieczka przychodzi w formie Alexa (Luke Evans), agenta KGB, który uznaje przydatność jej połączenia piękna, umysłu i ambicji i oferuje jej szansę dołączenia do organizacji i pracy z nim i jego szefem. Obiecuje jej, że będzie mogła wyjechać po pięciu latach służby. Czyli po prostu przejść na emeryturę i robić co jej się żywnie podoba.

W tym momencie niektórzy z was o dłuższych wspomnieniach mogą myśleć, że ten opis Anny sprawia, że ​​brzmi to dość podobnie do serialu Nikita. Przeboju akcji z 1990 roku, który był znaczącym międzynarodowym przełomem Bessona. W rzeczywistości jest tak podobny na tak wiele sposobów, że wydaje się, że Besson wykopał wczesny szkic tego scenariusza i po prostu strzelił po zmianie nazw postaci i niektórych miejsc. Może to wyjaśniać, dlaczego historia upiera się, by mieć miejsce około 1990 roku, mimo iż technologia stosowana przez bohaterów jest niemal rozpraszająco anachroniczna.

Niestety dla mnie ten film jest słaby

Tak jak wspomniałem jeżeli coś pójdzie nie tak, zostaje ona sama. Ma do dyspozycji tylko siebie. Anna będzie musiała improwizować. Co robi, popisując się niesamowitą walecznością i udowadniając, że potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. W dół idzie cała kadra zbirów i dobrze dobranych brutali, w podmuchach pięści i nóg, pożyczonej broni palnej i sztućców. To niesamowicie choreograficzny fragment chaosu, sekwencja pieniędzy, którą film wydaje się odwrotny do produkcji. Besson i spółka starają się przekształcić swoją bohaterkę w rodzaj Johna Wicka w damskiej wersji.

W 1990 roku Anna posuwa się nawet do nawiązania romansu z koleżanką Maud (Lera Abova), a jednocześnie znokautując sporadyczny cel. -Ogólnie podczas noszenia czegoś dziwnego i prowadzenie w wolnym czasie tajnego romansu z Alexem. Ostatecznie okładka Anny została wydana przez Lenny’ego Millera (Cillian Murphy), amerykańskiego agenta CIA, który chce wykorzystać ją do swoich własnych celów. Po to, aby ustalić makabryczny wynik przedstawiony w tajemniczym prologu. Bez żadnej innej alternatywy Anna zgadza się i nawet zaczyna z nim  sypiać. Wkrótce jednak Anna chce po prostu pozbyć się wszelkich uwikłań i wykorzystać swoją spryt, seksualność i zdolność do zabijania wielu ludzi.

Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Oryginalny tytuł Anna
Ranking IMDb 6.7 75,883 głosów
Ranking TMDb 6.7 1,991 głosów

Opinie widzów na temat filmu Anna 2019

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Anna 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Anna 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Anna 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Anna 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Anna 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Anna 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono30