Anna 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Anna 2019

Anna 2019

119 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Co myślicie o tym filmie?

Jeśli film Anna zostałby stworzony przez innego filmowca, można by go uznać za coś więcej niż tylko bezwstydną próbę skopiowania niecodziennych i wizualnie stylowych epickich akcji francuskiego filmowca Luca Bessona. Filmowca, który od samego początku jest katastrofalnie zły i staje się coraz gorszy. Ciężko tu mówić o jakimkolwiek postępie z jego strony. W rzeczywistości cały film Anna napisał i wyreżyserował sam Besson. Oglądaj cały film Anna 2019 online CDA. Wciąż przypomina mylną erę swoich największych hitów. W związku z ogromną porażką w kasie jego poprzedniego filmu. Mówimy oczywiście o szalenie ambitnej sadze science fiction czyli Waleriana i miasto tysiąca planet.

Sprawia to wrażenie, że może chcieć wycofać się do czegoś trochę bardziej niekonwencjonalnego na przywrócenie jego pozycji komercyjnej. Ale nawet jego długoletni fani z trudem zdobędą się na entuzjazm dla tego zaskakująco leniwego hackera. Kiedy film otwiera się w 1990 roku, Anna (Sasha Luss), piękna młoda Rosjanka, sprzedaje lalki na rynku moskiewskim. Kiedy zostaje zauważona przez menadżera dla francuskiej agencji modelek i wysłana do Paryża, aby pracować. Wkrótce przyciąga wzrok rodaka, zamożnego biznesmena, który jest jednym z inwestorów w firmie. Wykorzystuje pieniądze, które nielegalnie sprzedaje wrogom świata. Po kilku miesiącach flirtu wydaje się, że ma zamiar pójść z nim do łóżka.

Nie każdemu się spodoba

Trudno nie myśleć o pięknej redukcji Godarda przez całą formę sztuki do sensacji seksu i przemocy. Kiedy oglądasz Annę, a dokładniej, duży set thrillera akcji. Aby ustawić scenę Anna (Sasha Luss) jest rosyjską pięknością, która żyje w stylu celebrytki i sesji zdjęciowych. W rzeczywistości dwudziestoparoletnia dziewczyna z Europy Wschodniej jest tajnym zabójcą dla KGB, bo oczywiście jest. Jej przystojny opiekun Alex (Luke Evans) i jego szefowa, nieustannie agitowana aparatczyka o imieniu Olga (Helen Mirren). Razem chcą przetestować swoje umiejętności. Anna otrzymuje broń. Musi wejść do restauracji, znaleźć wroga stanu i zastrzelić go. Zadanie należy wykonać w ciągu pięciu minut. Jeżeli coś pójdzie nie tak, musi sama sobie poradzić.

Gdzie oglądać cały film Anna 2019 online CDA?

Trzy lata wcześniej błyskotliwa, ale sponiewierana Anna żyła na marginesie społeczeństwa z obraźliwym chłopakiem kryminalnym i desperacką potrzebą ucieczki od strasznych okoliczności. Ta ucieczka przychodzi w formie Alexa (Luke Evans), agenta KGB, który uznaje przydatność jej połączenia piękna, umysłu i ambicji i oferuje jej szansę dołączenia do organizacji i pracy z nim i jego szefem. Obiecuje jej, że będzie mogła wyjechać po pięciu latach służby. Czyli po prostu przejść na emeryturę i robić co jej się żywnie podoba.

W tym momencie niektórzy z was o dłuższych wspomnieniach mogą myśleć, że ten opis Anny sprawia, że ​​brzmi to dość podobnie do serialu Nikita. Przeboju akcji z 1990 roku, który był znaczącym międzynarodowym przełomem Bessona. W rzeczywistości jest tak podobny na tak wiele sposobów, że wydaje się, że Besson wykopał wczesny szkic tego scenariusza i po prostu strzelił po zmianie nazw postaci i niektórych miejsc. Może to wyjaśniać, dlaczego historia upiera się, by mieć miejsce około 1990 roku, mimo iż technologia stosowana przez bohaterów jest niemal rozpraszająco anachroniczna.

Niestety dla mnie ten film jest słaby

Tak jak wspomniałem jeżeli coś pójdzie nie tak, zostaje ona sama. Ma do dyspozycji tylko siebie. Anna będzie musiała improwizować. Co robi, popisując się niesamowitą walecznością i udowadniając, że potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji. W dół idzie cała kadra zbirów i dobrze dobranych brutali, w podmuchach pięści i nóg, pożyczonej broni palnej i sztućców. To niesamowicie choreograficzny fragment chaosu, sekwencja pieniędzy, którą film wydaje się odwrotny do produkcji. Besson i spółka starają się przekształcić swoją bohaterkę w rodzaj Johna Wicka w damskiej wersji.

W 1990 roku Anna posuwa się nawet do nawiązania romansu z koleżanką Maud (Lera Abova), a jednocześnie znokautując sporadyczny cel. -Ogólnie podczas noszenia czegoś dziwnego i prowadzenie w wolnym czasie tajnego romansu z Alexem. Ostatecznie okładka Anny została wydana przez Lenny’ego Millera (Cillian Murphy), amerykańskiego agenta CIA, który chce wykorzystać ją do swoich własnych celów. Po to, aby ustalić makabryczny wynik przedstawiony w tajemniczym prologu. Bez żadnej innej alternatywy Anna zgadza się i nawet zaczyna z nim  sypiać. Wkrótce jednak Anna chce po prostu pozbyć się wszelkich uwikłań i wykorzystać swoją spryt, seksualność i zdolność do zabijania wielu ludzi.

Anna 2019
Anna 2019
Anna 2019
Oryginalny tytuł Anna
Ranking IMDb 6.7 4,475 głosów
Ranking TMDb 5.6 56 głosów

Reżyser

Luc Besson
Reżyser

Obsada

Udostępniono26

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kobiety mafii 2
Plagi Breslau
Topielisko. Klątwa La Llorony
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Upadek Grace 2020
Dom strachów 2019
Bumblebee
Szybcy i Wściekli 7
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Gwiezdne Wojny: Część II – Atak Klonów
Szybcy i Wściekli 5
Greyhound 2020