What's happening?

Annabelle: Narodziny zła  ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 238

ONLINE HD 12135 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Annabelle: Narodziny zła 

Annabelle: Narodziny zła  online

Aug. 03, 2017USA109 Min.R
Twoja ocena: 0
9.6 5 głosów

Reżyser

Obsada

Stephanie Sigman isSister Charlotte
Sister Charlotte
Anthony LaPaglia isSamuel Mullins
Samuel Mullins
Miranda Otto isEsther Mullins
Esther Mullins
Samara Lee isAnnabelle
Annabelle "Bee" Mullins

Kontynuacja średniego horroru

Annabelle: Narodziny zła jest trzecim kinowym występem dla tytułowej lalki goszczącej demony. Po gościnnym występie w filmie Obecność w 2013 roku i oczywiście pierwszej części Annabelle. Narracje przesuwają się do tyłu, z każdym film działający jako prequel swojego poprzednika. Moim zdaniem jest to bardzo dziwny i zupełnie niepotrzebny zabieg. Reżyser tymi faktami utwierdza mnie tylko w tym, że film jest kiepski.  Kiedyś była to dość niezawodna zasada, że kontynuacja gorszych filmów grozy była jeszcze bardziej bezwartościowa niż oryginał. I tak stało się też w tym filmie.

Czasami zdarzą sie wyjątki bo film Ouija: Narodziny zła został powszechnie i słusznie uznany za lepszy od nudnego oryginału. Producenci chcieli, żeby 2017 rok okazał się tak samo owocny dla filmu Annabelle: Narodziny zła. Film stanowi ogromną poprawę w stosunku do potwornie okropnej pierwszej części Annabelle z 2014 roku. Musieli wziąć do siebie opinie widzów. Chcieli pokazać się z dobrej strony i zarobić na sukcesie filmów Obecność i Obecność 2. Kontynuacja Davida F. Sandberga jest trochę lepsza niż pierwsza część, ale dalej jest słaba. Ma echo z oryginalnego filmu i działa bardziej z nastrojem, a mniej z dziwnymi scenami strachu.  Skutkuje to naprawdę skutecznym filmem. Nie jest idealny, ale jest coraz bliżej dobrego horroru. Zobaczymy czy w kolejnej części Annabelle wraca do domu jeszcze bardziej się poprawi.

Gdzie oglądać cały film Annabelle: Narodziny zła online?

Na razie jednak jesteśmy na początku XX wieku, gdzie producent lalek (Anthony LaPaglia) i jego żona (Miranda Otto) cierpią po utracie ukochanej córki. Kilkanaście lat później otwierają swój wiejski dom w Kalifornii dla młodej zakonnicy i grupy osieroconych dziewcząt. I oczywiście można się spodziewać, co stanie się dalej. Annabelle terroryzując młodzież w bezczelnie skutecznych scenach, podczas gdy ich gospodarz unosi się bezskutecznie na obrzeżach, a jego żona kuli się za jej zasłonami. Scenariusz Gary’ego Daubermana jest ubogi w szczegóły mitologiczne

Choć tytuł wyjaśnia, że ​​jest to historia jednego z najbardziej przerażających lalek w historii filmu, tworzy także własne postacie i wszechświat, w którym można grać. Świat, który bardziej przypomina konstrukcję i motywy z oryginalnego filmu Jamesa Wana niż jakikolwiek inny z następnych prac. W tym przypadku jest to grupa sierot, które mogą mieszkać w dużym, odizolowanym domu, gdy ich sierociniec zostanie zamknięty. Dziewczęta pod wodzą siostry Charlotte (Stephanie Sigman) różnią się wiekiem. Tak samo jak siostry z oryginalnego filmu. Natychmiast film Annabelle: Narodziny zła koncentruje się na Janice (Taliha Bateman) i jej najlepszej przyjaciółce Lindzie (Lulu Wilson). Każdy dobry fan horrorów wie, że zło zawsze poluje na słabych i dobrych. Tak się dzieje i tym razem. Film oceniam dużo lepiej jak pierwszą część. Mam nadzieje, ze przy kolejnej też się nie zawiodę.

 

Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Oryginalny tytuł Annabelle: Creation
Ranking IMDb 6.5 108,196 głosów
Ranking TMDb 6.5 3,404 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Annabelle: Narodziny zła  online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Annabelle: Narodziny zła  online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Annabelle: Narodziny zła  nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Annabelle: Narodziny zła  na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono12