Annabelle: Narodziny zła  - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Annabelle: Narodziny zła 

Annabelle: Narodziny zła 

109 Min.R
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Kontynuacja średniego horroru

Annabelle: Narodziny zła jest trzecim kinowym występem dla tytułowej lalki goszczącej demony. Po gościnnym występie w filmie Obecność w 2013 roku i oczywiście pierwszej części Annabelle. Narracje przesuwają się do tyłu, z każdym film działający jako prequel swojego poprzednika. Moim zdaniem jest to bardzo dziwny i zupełnie niepotrzebny zabieg. Reżyser tymi faktami utwierdza mnie tylko w tym, że film jest kiepski.  Kiedyś była to dość niezawodna zasada, że kontynuacja gorszych filmów grozy była jeszcze bardziej bezwartościowa niż oryginał. I tak stało się też w tym filmie.

Czasami zdarzą sie wyjątki bo film Ouija: Narodziny zła został powszechnie i słusznie uznany za lepszy od nudnego oryginału. Producenci chcieli, żeby 2017 rok okazał się tak samo owocny dla filmu Annabelle: Narodziny zła. Film stanowi ogromną poprawę w stosunku do potwornie okropnej pierwszej części Annabelle z 2014 roku. Musieli wziąć do siebie opinie widzów. Chcieli pokazać się z dobrej strony i zarobić na sukcesie filmów Obecność i Obecność 2. Kontynuacja Davida F. Sandberga jest trochę lepsza niż pierwsza część, ale dalej jest słaba. Ma echo z oryginalnego filmu i działa bardziej z nastrojem, a mniej z dziwnymi scenami strachu.  Skutkuje to naprawdę skutecznym filmem. Nie jest idealny, ale jest coraz bliżej dobrego horroru. Zobaczymy czy w kolejnej części Annabelle wraca do domu jeszcze bardziej się poprawi.

Gdzie oglądać cały film Annabelle: Narodziny zła online?

Na razie jednak jesteśmy na początku XX wieku, gdzie producent lalek (Anthony LaPaglia) i jego żona (Miranda Otto) cierpią po utracie ukochanej córki. Kilkanaście lat później otwierają swój wiejski dom w Kalifornii dla młodej zakonnicy i grupy osieroconych dziewcząt. I oczywiście można się spodziewać, co stanie się dalej. Annabelle terroryzując młodzież w bezczelnie skutecznych scenach, podczas gdy ich gospodarz unosi się bezskutecznie na obrzeżach, a jego żona kuli się za jej zasłonami. Scenariusz Gary’ego Daubermana jest ubogi w szczegóły mitologiczne

Choć tytuł wyjaśnia, że ​​jest to historia jednego z najbardziej przerażających lalek w historii filmu, tworzy także własne postacie i wszechświat, w którym można grać. Świat, który bardziej przypomina konstrukcję i motywy z oryginalnego filmu Jamesa Wana niż jakikolwiek inny z następnych prac. W tym przypadku jest to grupa sierot, które mogą mieszkać w dużym, odizolowanym domu, gdy ich sierociniec zostanie zamknięty. Dziewczęta pod wodzą siostry Charlotte (Stephanie Sigman) różnią się wiekiem. Tak samo jak siostry z oryginalnego filmu. Natychmiast film Annabelle: Narodziny zła koncentruje się na Janice (Taliha Bateman) i jej najlepszej przyjaciółce Lindzie (Lulu Wilson). Każdy dobry fan horrorów wie, że zło zawsze poluje na słabych i dobrych. Tak się dzieje i tym razem. Film oceniam dużo lepiej jak pierwszą część. Mam nadzieje, ze przy kolejnej też się nie zawiodę.

 

Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Annabelle: Narodziny zła 
Oryginalny tytuł Annabelle: Creation
Ranking IMDb 6.5 97,033 głosów
Ranking TMDb 6.5 3,404 głosów

Reżyser

Obsada

Stephanie Sigman isSister Charlotte
Sister Charlotte
Anthony LaPaglia isSamuel Mullins
Samuel Mullins
Miranda Otto isEsther Mullins
Esther Mullins
Samara Lee isAnnabelle
Annabelle "Bee" Mullins
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zbuntowana
Slender Man
Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
Po pierwsze przeżyć 2020
Zombieland 2: kulki w łeb
Brightburn: Syn ciemności
Godzilla II: Król potworów
The Candy Witch
Wilcze echa
Wieczór gier
Solid Gold
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1