Ant-Man i Osa - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Ant-Man i Osa

Ant-Man i Osa

118 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6.3 20 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Przedstawiam tych superbohaterów

Ant-Man i Osa nie mają takiego stylu, jak filmy Jamesa Gunna z Strażników Galaktyki, czy Thika z Ragnarok. Natomiast powracający reżyser Peyton Reed dopracował wszystko, co uczyniło pierwszego Ant-Mana tak uroczym. Podwoiło się to w drugiej części. Od niecodziennego humoru po energetyzującą energię z każdej sceny. Oglądaj cały film Ant-Man i Osa online CDA. To trochę dłuższe niż poprzednik, ale w jakiś sposób wydaje się być mocniejsze i pewniejsze w jego wykonaniu. Bardzo rzadki wyczyn dla kontynuacji takich serii jak ta. Okazuje się, że jest to możliwe.

Powiem to tylko raz, więc czytaj uważnie. Jeśli masz nadzieję, że Ant-Man i Osa odpowiedzą na wszystkie twoje pytania to niestety się mylisz. Jeżeli chodzi o cały film Avengers: Wojna bez granic to teraz lepiej uspokój swoje oczekiwania. To nie spoiler, ponieważ oficjalny trailer Marvela już to zrobił. Pokazał, że żywy sequel filmu Marvela z 2015 roku ma miejsce w następstwie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, z naszym drobnym bohaterem Scott Lang (Paul Rudd) w areszcie domowym po jego imprezie w Niemczech. Dużo lepiej wygląda nowy film Król Lew 2019 CDA. Zdecydowanie lepiej.

Gdzie oglądać cały film Ant-Man i Osa CDA?

Duma Macho może być ogólną wadą filmu o superbohaterach, ale cały film Ant-Man i Osa jest rzadkim super-filmem, w którym działania mają konsekwencje, a postacie przezwyciężają swoje ego na tyle długo, aby pracować razem jako ekstremalnie zgrany zespół. Wspierające postacie jak handlarz bronią, kołtuński Sonny Burch (Walton Goggins), tajemniczy łotr Ghost (Hannah John-Kamen), nieświadomy agent FBI Jimmy Woo (Randall Park), a także dawny kolega Pyma, dr Bill Foster (Laurence Fishburne). Ci bohaterowie często wyrzucają Langa i Pyma z ich najlepiej położonych planów, zwłaszcza wspólnego celu, jakim jest zabezpieczenie sprzętu. Ja i tak czekam na film Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw. Myślę, że szybko będzie dostępny na CDA.

Sprzętu, którego Pym potrzebuje, by uratować swoją dawno zaginioną żonę Janet (Michelle Pfeiffer) z potrójnego, subatomowego (i bardzo niebezpiecznego) Królestwa Kwantowego. Ale to nie znaczy, że film Ant-Man i Osa są oddzieleni od wszystkiego, co dzieje się w całym Universum Marvela. Podczas gdy sequelowi udaje się opowiedzieć odświeżająco samodzielną historię, jasne jest, że odkrycia ujawnione tutaj odegrają integralną rolę w Avengers: Koniec Gry i nie tylko. Raz, pierwsza scena nie jest premią to rzeczywisty koniec filmu, więc nie wychodź wcześniej. Pamiętaj o tym.

Idealny film na zabicie czasu

Mówiąc o osobowości to pierwsza połowa filmu Ant-Man i Osa to część, która jest najbardziej zależna od naciskającego na fabułę dialogu ekspozycyjnego. Zdecydowanie wydaje się być połączona przez komitet kreatywny. W skład którego wchodzi pięciu uznanych pisarzy. To drobne, ale godne uwagi niedociągnięcie jest powodem, dla którego większość tej recenzji pochwaliłem bohaterów filmu i jego pomysły, a nie opowiadanie historii. Podobnie jak wiele filmów wyprodukowanych przez Marvel. Ten film jest czasami nękany przez natchnione zdjęcia autorstwa Dantego Spinottiego
i przerobionych fragmentów.

Pierwsza część Ant-Man jest prawdopodobnie najlżejszym z filmów MCU zarówno w fabule, jak iw tonacji. Filmy Strażnicy Galaktyki wciąż zawierają niezaprzeczalnie ciężkie momenty, a sequel ma podobną żartobliwość. Całym sercem obejmuje niedorzeczność mocy Scotta i kłopotów, w jakich się często znajduje. Głównie poprzez inscenizację najbardziej pomysłowych scen akcji podejmowanych w jakiejkolwiek serii filmowej, a nie tylko Marvela.

Jednym z obszarów filmu, w którym można było trochę więcej kreatywności, jest Quantum Realm, czyli mikroskopijny alternatywny wymiar, w którym Janet van Dyne najwyraźniej została uwięziona przez dziesięciolecia. Po psychodelicznym pięknie Doktora Strange’a, trippy subatomowy krajobraz odczuwa odrobinę rozczarowania.

Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Ant-Man i Osa
Oryginalny tytuł Ant-Man and the Wasp
Ranking IMDb 7.1 251,678 głosów
Ranking TMDb 7 6,605 głosów

Reżyser

Peyton Reed
Reżyser

Obsada

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / Wasp
Hope van Dyne / Wasp
Walton Goggins isSonny Burch
Sonny Burch
T.I. isDave
Dave
Hannah John-Kamen isAva Starr / Ghost
Ava Starr / Ghost
Udostępniono71

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Praziomek 2019
Król Lew 2019
Batman: Hush
Polar 2019
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Poznajmy się jeszcze raz
The Courier 2019
Grinch 2018
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Deadpool
Death Race: Anarchia
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
×
Życzymy miłego seansu!