What's happening?

Apollo 11 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 209

ONLINE HD 2588 Wyświetleń Report Error

  Apollo 11

  Apollo 11

  Jul. 07, 2019USANot Rated
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Reżyser

  Reżyser

  Obsada

  No to lądujemy na księżycu

  Trudno sobie wyobrazić, że był to rok 1969. Kiedy to człowiek po raz pierwszy stanął na Księżycu i że nasza ostatnia misja do naszego księżyca miała miejsce w 1972 roku. Od tego czasu nikt nie podjął się tego zadania ponownie. Oglądaj cały film Apollo 11 online CDA. Wyobraź sobie, jak wiele technologii zmieniło się i poprawiło w ciągu ostatnich 50 lat. Mimo to najnowsze informację o księżycu pochodzą od astronautów NASA, czyli Eugene’a Cernana i Harrisona Schmitta.

  Możecie obejrzeć też inny dokumentalny film. Obejrzyj Gra o tron: Ostatnia Warta lektor CDA. Todd Douglas Miller, który redagował i wyreżyserował cały film Apollo 11 opowiada całą historię w czasie teraźniejszym. Pomijaja wywiady z historykami i klipy z wiadomościami, które można zobaczyć w filmach na ten temat. Filmowiec uzyskał dostęp do wcześniej niewidocznych materiałów archiwalnych i wcześniej niespotykanych nagrań dźwiękowych. Zsynchronizował je, aby stworzyć piękny dokument na temat tej misji. To bardziej dokumentalny film o tym wszystkim ale trzyma w napięciu.

  Pamiętacie te misję?

  Impuls dla Ameryki, by wydać miliardy na dotarcie do księżyca, powraca nieco dalej niż legendarna misja Apollo 11 z 1969 roku, a nawet poprzedza cały projekt Apollo. Iskrą, która rozpaliła ten ogień, było rosyjskie wystrzelenie maleńkiego satelity Sputnik w październiku 1957 r. Kontrolowali niebo, a zimnowojenna obawa, że ​​mogą również dotrzeć na Księżyc najpierw i twierdzą, że nowe terytorium zaczęło się szerzyć. Amerykanin musi być pierwszym człowiekiem, który postawi stopę na księżycu. Naród był niewzruszony i tak zaczął się wyścig kosmiczny.

  Jednak Apollo nie był początkiem tej przygody. Amerykańska ścieżka do księżyca rozpoczęła się od projektów Gemini i Merkurego. Musieliście być w stanie uciec przed ziemską atmosferą i skutecznie okrążyć Ziemię, zanim moglibyście nawet marzyć o wyruszeniu na księżyc. Proste, rysowane liniowo animacje w filmie, przypominające grafikę komputerową z 2001 roku wyjaśniają, co zrobią różne statki kosmiczne w odpowiednim dla nich czasie.

  Gdzie oglądać cały film Apollo 11 lektor CDA?

  Walter Cronkite jest słyszany, ale nie jest widoczny. Jego głos nie ma większej wagi niż głosy spikerów NASA, nadzorców i techników mówiących w słuchawkach. Najbardziej ekscytujące chwile to oczywiście start i lądowanie. Także odejście od powierzchni księżyca i zejście przez ziemską atmosferę. Te sceny są przekazywane głównie w nieprzerwanych obrazach, pochodzących ze stałego punktu widzenia takiego jak strzał przez okno kapsuły podczas ponownego wejścia, które pokazuje płomienie prażące osłonę cieplną statku kosmicznego. Film jest intuicyjnie złożony, lubi wielki gest i często jest zabawny. Będąc już pod wrażeniem na średnim ekranie, mogę tylko sobie wyobrazić, jak dobrze będzie grał na dużym ekranie.

  W informacyjnym nowym dokumencie Apollo: Missions to the Moon albo inaczej Apollo 11, National Geographic poświęca jednak mało czasu na kontekst misji Apollo lub jego genezy w amerykańskiej historii, woląc skupić się bardziej na każdej misji. Ale te obrazy są nie tylko wyjątkowe ze względu na ich wyrazistość, skalę i osobowość okresu. Są wyjątkowe, ponieważ kiedy stało się jasne, że dokument rozpadł się jako komercyjne wydanie.

  NASA przejęła i skierowała kamery na techników, ekipę budowlaną i widzów, przechwytując przyziemny, ale istotny kontekst wokół wyczynów astronautów. Widzimy ujęcia koła startowego ustawionego na szczycie gigantycznej platformy z kołami gąsienicowymi, mężczyzn w twardych hełmach wspinających się na rusztowanie, które sięga setek stóp w powietrzu, widzów ustawiających się na pobliskim parkingu domu towarowego oglądaj historię: wszystko, co pomijają podręczniki.

  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Apollo 11
  Oryginalny tytuł Apollo: Missions to the Moon
  Ranking IMDb 7.7 231 głosów
  Ranking TMDb 8 2 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Apollo 11 online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Apollo 11 online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Apollo 11 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Apollo 11 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono3

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  I młodzi pozostaną
  Najświętsze serce
  Ostatnia góra 2019
  Zabawa w chowanego
  Tylko Nie Mów Nikomu
  Wojtyła. Śledztwo 2020
  Diego Maradona
  Made in Senegal
  Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
  Hakowanie świata 2019
  Ikar. Legenda Mietka Kosza
  Skandal. Ewenement Molesty