Aquaman - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Aquaman

Aquaman

143 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5.7 10 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Fabuła filmu Aquaman

Ilekroć ktoś mnie pyta, jak wygląda „Aquaman”, wspominam o wczesnej scenie. Scenie, w której przeciwstawne siły Atlantydy odsuwają się i debatują o przyszłości królestwa. Jedna strona jeździ opancerzonymi konikami morskimi, które rżą. Drugi jeździ opancerzonymi rekinami, które ryczą. „Aquaman” jest tak samo zainteresowany naukową dokładnością jak „SpongeBob Squarepants”. I to jest jeden z wielu powodów, dla których to lubię.

Potrzeba umiejętności, aby być tak niedorzecznym, jak ten film o półludzkim, pół-Atlantyckim księciu. Księciu, który jest znany na lądzie jako Arthur Curry (Jason Momoa), nie podporządkowując się temu materiałowi. Wyreżyserowany przez Jamesa Wana („Piła”, „Obecność”), jest częścią kwitnącej podkategorii filmów o superbohaterach, reprezentowanej również przez „Spider-Man: Homecoming”, „Thor: Ragnarok”, „Venom” i oba „Ant- Zdjęcia ludzi – słodkie, niemądre, czasami psychedelicznie dziwne filmy, które najczęściej odrzucają kwaśny mrok, który mylnie bierze się za dojrzałość. Ale to nie znaczy, że te filmy nie są na swój sposób poważne. „Aquaman”, w szczególności, czuje się jednocześnie jak parodia i operowy melodramat. Każdy film, który może łączyć te tryby, jest siłą, z którą należy się liczyć. Oglądaj Aquaman cały film online cda lektor PL.

Mistrzowski oceaniczny film

Aquaman zadebiutował w DC Expanded Universe w „Batman vs. Superman” i był częścią zespołu w „Liga Sprawiedliwości”, ale jest to pierwszy film, który stawia go na pierwszym miejscu. Wyniki są na tyle przyjemne, że Warner Bros. chciałby zrobić to wcześniej. Choć nie jest to takie rozliczane, jest to opowieść o pochodzeniu, umieszczająca Artura jako niechętnego bohatera. Jak pomyśleli scenarzyści David Leslie Johnson-McGoldrick i Will Beall, dostosowując źródło Morta Weisingera i Paula Norrisa, Arthur jest postacią z różnych gatunków, która czuje się wyobcowana z obu cywilizacji, które uosabia. Jest potomkiem związku między latarnikiem nazwiskiem Tom Curry (Temura Morrison) a utkniętym w Atlantydzie imieniem Atlanna (Nicole Kidman), którego Tom przywrócił do zdrowia. Atlanna wróciła do morza i została zabita za grzech narodzin pół-ludzkiego dziecka.

Baza naszych filmów jest aktualizowana praktycznie cały czas. Nasi użytkownicy bardzo aktywnie dbają to, aby każda pozycja dostępna na rynku, znalazła się i w naszej bazie. Film bardzo dobry-polecam. Zalukaj jest może najlepszą stroną z filmami i serialami. Jest tak, bo i tak kondycję i cały film jest zawsze online no i za free, a do tego bez reklam. Film zdradzi historię pochodzenia pół-człowieka, pół-mieszkańca Atlantydy i przenosi go w podróż życia. Taką, która nie tylko zmusi go do pogodzenia się z tym, kim jest, a także pokaże mu, że jest godzien stania się tym, kim naprawdę powinien być. Czyli oczywiście królem.

Film akcji „Aquaman”

Artur ma długie włosy i tatuaże, talent do mądrości i zamiłowanie do piwa, a po prostu chce zostać sam. Odrzuca lojalność na lądzie lub morzu, ale w końcu ulega szturchaniu idealistycznej Mery Atlantydy (Amber Heard). Staje się wodzem w czasie, gdy radykalne siły, dowodzone przez zdradzieckiego przyrodniego brata Artura Orma (Patrick Wilson) chcą zniszczyć mieszkańców Ziemi. Traktują to jako zemsta za zanieczyszczenie i militaryzację oceanu. Arthur jest jednym z tych bohaterów, a więc mitycznie brzmiącym imieniem. Ma nawet odpowiednik chwili, w której przyszły król Artur wyciąga miecz z kamienia.

Film jest zbyt długi i nieco powtarzalny (tak jak ma to miejsce w przypadku dużych budżetów superbohaterów), a jego druga połowa jest bardziej wyrazista niż pierwsza, ponieważ pozwala jej latać z dziwaczną flagą. Ale Wan i firma wykonują świetną robotę, potrząsając glonami z klisz. Zamiast zagłębiać się w szczegóły fabuły, koncentrują się na charakterystyce i występach, projektowaniu produkcji, kostiumach i szczegółach wizualnych.

Król Siedmiu Mórz

Każda klatka ma wspaniałe detale, których możesz nie zauważyć podczas pierwszego oglądania. Atlanci używają swoich ust do mówienia, ale nie ma widocznych bąbelków, tylko zniekształcenia wokalne sugerujące „bąbelkowość”. Gdy postacie nie pływają z prędkością delfinów, stają naprzeciw siebie, jakby stały na chodniku na lądzie, podskakując tak lekko. Mieszkańcy wody mają oświetlenie dostarczane przez świetliste stworzenia głębinowe i zaawansowane technologie inspirowane zwierzętami i roślinami wodnymi. Niektóre zbroje bojowe mają duże pazury kraba i homara. W jednej ze scen Mera ma na sobie sukienkę z kołnierzem ze świecących meduz i wielobarwną spódnicę z trawy morskiej. W sekwencji areny słyszymy bębnienie taiko na ścieżce dźwiękowej, a kamera porusza się, aby odsłonić samotnego perkusistę: gigantyczną ośmiornicę.

Momoa zakotwicza ten film, nasycając wielkiego faceta gburowatym urokiem. Jak jeden z tych wczesnych bohaterów Marlona Brando, który był palantem przez większość czasu, ale tak magnetyczny i zraniony, że nie mógłbyś nie dbać o niego. Reszta obsady jest tak samo zaangażowana. Szczególnie Kidman jako Atlanna, która kontynuuje grę, jakby grała główną rolę w starożytnej tragedii greckiej; Yahya Abdul-Mateen II jako David Kane, aka Black Manta, pirat, który przysięga zemstę na bohaterze; i Willem Dafoe jako doradca Atlantis Vulko, który doradza ostrożność i bezskutecznie, a kto jest drugim (wodnym) ojcem Artura.

 

Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Aquaman
Oryginalny tytuł Aquaman
Ranking IMDb 7.2 218,119 głosów
Ranking TMDb 6.9 2,749 głosów

Reżyser

James Wan
Reżyser

Obsada

Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Willem Dafoe isNuidis Vulko
Nuidis Vulko
Patrick Wilson isOrm Marius / Ocean Master
Orm Marius / Ocean Master
Yahya Abdul-Mateen II isDavid Kane / Black Manta
David Kane / Black Manta
Tainu Kirkwood isYoung Arthur (3)
Young Arthur (3)
Tamor Kirkwood isYoung Arthur (3)
Young Arthur (3)
Kaan Guldur isYoung Arthur (9)
Young Arthur (9)
Udostępniono28

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wonder Woman 1984
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Polowanie (The Hunt) 2020
Nieśmiertelny (L’immortale)
Jak wytresować smoka 3
Kraina lodu 2
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Przepraszam, że przeszkadzam
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Batman: Hush
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2