Arkansas 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Arkansas 2020

Arkansas 2020

115 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Arkansas 2020 online?

Film Arkansas 2020 został wyprodukowany przez Lionsgate, który wykazał zainteresowanie filmem. Reżyser uważa, że stało się tak, bo jego film jest po prostu ekscytujący. Był bardzo podekscytowany tym faktem, że tak niskobudżetowy film dostał taką dystrybucję. Duke powiedział, że lubił współpracę z Lionsgate, zauważając, że ich działy marketingu i PR są po prostu wspaniałe. Plakat i trailer filmu zwaliły go z nóg, ale nie tylko jego. Wiele widzów jeszcze przed premierą stwierdziło, że będzie to udany debiut. Niestety ze względów pandemii nie jest w stanie zrobić światowej premiery kinowej. Wiele reżyserów nad tym ubolewa ale takie są realia. Ja natomiast się cieszę, ponieważ dzięki temu powstają fantastyczne filmy dokumentalne takie jak Andrés Iniesta, The Unexpected Hero. Przede wszystkim można je oglądać online za darmo.

To kolejny reżyserski debiut

W reżyserskim debiucie Clarka Duke’a Kyle (Liam Hemsworth) i Swin (Clark Duke) działają na rozkaz króla narkotykowego z Arkansas. Jego pseudonim to Frog (Vince Vaughn). Można powiedzieć, że to człowiek duch, którego nigdy nie poznali. Za dnia pracują jako strażnicy w parku, natomiast nocą działają jako kurierzy narkotykowi. To wszystko jeszcze dzieje się na niskim szczeblu pod czujnym okiem ochroniarzy Froga. Swin decyduje się na codzienną pracę, nawiązując relację z Johnną (Eden Brolin) wbrew rozkazom. Natomiast drugi bohater Kyle nadal kwestionuje swoją nocną pracę, próbując dowiedzieć się, kim naprawdę jest ich szef. Ich świat zostaje zniszczony po zbyt wielu nieudolnych decyzjach, a Kyle, Swin i Johnna znajdują się bezpośrednio na celowniku Froga.

Ten thriller jest całkiem przyjemny i dobrze się go ogląda

Frog błędnie postrzega bohaterów jako zagrożenie dla swojego imperium. Cały film Arkansas 2020 opiera się na bestsellerowej książce Johna Brandona o tym samym tytule.  Pewnie czytaliście ją w formie ebooka PDF. Film online łączy trzy dekady handlu narkotykami, aby zbadać cykl przemocy, który zamienia młodych mężczyzn w przestępców. Duke grał w filmach takich jak Kick Ass i Jutro będzie futro. Od wielu lat wspominał, że jego celem jest zostać w przyszłości reżyserem. To jego marzenie od dziecięcych lat. Reżyser potwierdził też, że kupił prawa do książki prawie 10 lat temu. Chciał dopracować film do perfekcji, dlatego zajęło mu to tak dużo czasu.

Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Arkansas 2020
Oryginalny tytuł Arkansas
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kwas (Kislota)
Szczygieł 2019
Batman: Hush
Czerwona jaskółka
Psychobitch
Podróż w niepamięć
Nienawiść, którą dajesz
Totem
Ślicznotki 2019
Richard Jewell
Projekt Koliber
Polaroid