What's happening?

Avengers: Wojna bez granic - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 49221 Wyświetleń Report Error

  Avengers: Wojna bez granic

  Avengers: Wojna bez granic

  Apr. 25, 2018USA149 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7.3 48 głosów

  Reżyser

  Joe Russo
  Reżyser

  Obsada

  Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
  Tony Stark / Iron Man
  Chris Hemsworth isThor Odinson
  Thor Odinson
  Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
  Steve Rogers / Captain America
  Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
  Bruce Banner / The Hulk
  Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
  Natasha Romanoff / Black Widow
  Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
  Stephen Strange / Doctor Strange
  Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
  Peter Parker / Spider-Man
  Chadwick Boseman isT'Challa / Black Panther
  T'Challa / Black Panther
  Don Cheadle isJames
  James "Rhodey" Rhodes / War Machine

  Lubicie Avengersów?

  W ciągu ostatniej dekady Marvel niezmiennie okazał się bezprecedensowym hitem na wiele sposobów, ale odwieczne pojawienie się Thanosa jest bez wątpienia jednym z najbardziej ambitnych i ryzykownych manewrów. Fani nie tylko czekali na niego przez sześć lat i 12 filmów. Od czasu jego pierwszego pojawienia się na ekranie Jossa Whedona. Ale wielokrotnie powtarzali filmowcy, że moment reflektora ultra-złoczyńcy będzie przygodą, którą każdy poprzedni film  Marvela prowadzi do szaleństwa. W sumie 18 funkcji w ciągu 10 lat. Moim zdaniem, cały film Avengers: Koniec gry CDA jest lepszy. Jest to nieuzasadniona presja i szum w przypadku każdego pojedynczego projektu  i to tylko zwielokrotnione przez szaloną popularność serii.

  Współreżyserzy to oczywiście Joe i Anthony Russo. Współautorzy  to Stephen McFeely i Christopher Markus. Dodatkowo ich mała armia aktorów, a także ich setki współpracowników filmowych zdołali razem osiągnąć coś wspaniałego. Czas biegu filmu nie mija dokładnie, ale rzadko zdaje się wygasać. Tak po za tematem, byliście już w kinie na Król Lew 2019 online CDA? Jak wrażenia? Co jest bardzo imponujące, gdy weźmiesz pod uwagę, z ilu ogromnych scen składają się te filmy. Niektóre ze scen przypominają tutaj melodramat, bardziej rażąco niż w jakimkolwiek poprzednim filmie Marvela. Filmie, który reżyserowali, choć są problemy z ich podejściem. Te problemy przedstawimy za chwilę.

  Gambit działa głównie dlatego, że historia jest operową tragedią, która musi się zakończyć szczęśliwym zakończeniem. W świetle tego wszystkiego jest to nieuniknione i w żadnym razie nie ujawnia się tutaj spoiler. Oczywiście, że nie każda postać wychodzi z tego żywa i że jeśli odejdziesz od filmu, czując się raczej oszołomiony i niespokojny niż podniecony. Oznacza to, że cały film Avengers: Wojna bez granic spełnił swoje zadanie. Podobnie jak Harry Potter i Insygnia Śmierci CDA

  Gdzie oglądać cały film Avengers: Wojna bez granic lektor CDA?

  Prawdziwą szaloną rzeczą jest jednak to, że im się to udało. Nadszedł czas, by zabłysnąć w filmie Avengers: Wojna bez granic Joe i Anthony’ego Russo. Jest to epopeja, która musi taka być. To przerażające doświadczenie zbudowane na ogromnych stawkach, fantastycznych interakcjach postaci, walczących pulsach bitwach i niszczących niespodziankach. Ale przede wszystkim oznacza pojawienie się jednego z najbardziej przerażających i fascynujących złoczyńców w nowoczesnej kinematografii. Szalony Tytan jest pod każdym względem przytłaczającym wrogiem. Postacią, na którą publiczność długo i niecierpliwie czekała. Jego dążenie do stworzenia Kamieni Nieskończoności, aby osiągnąć zdolności boga, dowodzi oszałamiającej paszy na opowiadanie na dużym ekranie.

  Jeśli tylko film byłby lepiej zmodulowany, a może dłużej, lub bardziej elegancko ukształtowany. Ale coś nie jest w stanie zgasić. Jest to, jak wielu zauważyło, połowa historii przełamanej na dwie części, ale wydaje się, że to jakoś mniej niż połowa. Aż do niedawna filmy Marvela cierpiały na kolektywną klasyfikację krzywych. Każdy film wydawał się zadowalający i lepszy niż oczekiwano, w przeciwieństwie do bycia naprawdę, naprawdę dobrym. To uczucie powraca tutaj niestety. Avengers: Wojna bez granic stanęło przed tak wieloma wyzwaniami, z których wiele było unikalnych dla tego konkretnego projektu. Dlatego, że jest to mały cud, że w ogóle działa. Na pewnym poziomie niewdzięcznym jest pytanie do filmu, który już nie potrafi zrobić tego z większym rozmachem. Ale po co naprawdę są filmy superbohaterów bez rozmachu? Jeśli kiedykolwiek zdarzyło się chwile, w których można kołysać się po płoty, to właśnie ten.

  Która część według Was jest najlepsza?

  Podobnie jak poprzednie dwa tytuły Avengers, Avengers: Wojna bez granic to ogromna komiksowa impreza typu crossover. Tym razem pozwalająca tytułowemu zespołowi w końcu spotkać Strażników Galaktyki. Niestety sposób, w jaki film równoważy swój 20-osobowy zestaw bohaterów, to czyniąc Thanosa prawdziwym bohaterem. Od pierwszej sceny film jest w dużej mierze jego podróżą, gdy podróżuje na Ziemię i dookoła kosmosu w nadziei na ukończenie swojego życiowego celu, a scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely odblokowują najważniejszą rzecz w przedstawieniu każdego złoczyńcy. Są to oczywiście jasne i zrozumiałe motywy. O wiele bardziej niż bycie egoistycznym, egoistycznym megalomanem, ostatecznym zamiarem Thanosa jest niesienie pokoju, harmonii i równowagi wszechświatowi. Po prostu uważa, że ​​niezbędnym krokiem do osiągnięcia tego celu jest pozbycie się połowy wszystkich żywych istot istniejących. I choć ta koncepcja jest wyraźnie przerażająca i nieuczciwa, zdecydowanie postuluje swoją sprawę i nie ma wątpliwości co do jego dążenia do osiągnięcia celów.

  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Avengers: Wojna bez granic
  Oryginalny tytuł Avengers: Infinity War
  Ranking IMDb 8.4 796,973 głosów
  Ranking TMDb 8.3 14,493 głosów
  Udostępniono250

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Rampage: Dzika furia
  Mumia
  Więzień labiryntu
  Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
  Taxi 5
  Ostatni skok w historii USA
  Haker
  Polar 2019
  Dunkierka
  Nikt (2021)
  Jak wytresować smoka 3
  Wonder Woman 1984