Avengers - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Avengers

Avengers

142 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Avengers online?

Cały film Avengers ma dosłownie wszystko. Widzimy wszystkich sześciu superbohaterów w jednym czasie. Jest Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka, Hawkeye, Czarna Wdowa i oczywiście Hulk. Ten film to hit, który wszyscy fani Marvela pokochali. Akcje w filmie są świetne, a efekty są po prostu niesamowite. Joss Whedon w swoim drugim filmie reżyserskim pokazuje najbardziej radosną, pełną humoru, porywającą serię pułapek i ucieczek. Fani nie mogą się doczekać drugiej części, czyli Avengers: Czas Ultrona. Jestem ciekawy czy film zachowa to co najlepsze. Mam nadzieje, że druga część dorówna poziomem pierwszej, a nawet ją przewyższy.

Avengers to film o superbohaterach. Miło jest więc zobaczyć, że zawiera trochę super heroiki. Tutejsi Avengersi składają się z czterech superbohaterów, którzy mają już własne filmy. To Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i Hulk, a także kilku dodatkowych bohaterów w postaci superszpiega Black Widow i strzelca doborowego Hawkeye. Bohaterowie dają z siebie wszystko, ryzykując życie, aby wyrzucić pozaziemskich intruzów. Nawet Tony Stark najbardziej jawnie odwracający się i samolubny z całej historii, nigdy nie boi się narażać swojego odzianego w metal siebie. Stawia czoła Lokiemu bez swojego stroju. Jego poświęcenie jest najbardziej oczywiste, ale każdy z tych bohaterów zapłaciłby najwyższą cenę, aby dać reszcie z nas przedłużoną żywotność. Zresztą tacy powinni być superbohaterzy.

Lepiej oglądać film z napisami, z dubbingiem czy z lektorem?

Fabuła jest jedynie funkcjonalna. Świat się skończy, jeśli Loki (Tom Hiddleston), wygnany półbóg, dotrze na swoje miejsce. Loki nienawidzi swojego brata Thora (Chris Hemsworth) i pragnie zniszczyć Ziemię z pomocą armii kosmitów. Jako szef S.H.I.E.L.D. Nick Fury (Samuel L. Jackson) ma jedną możliwość. Mianowicie zjednoczyć Avengersów i wspólnie zażegnać konflikt. Avengers to taka trochę dysfunkcyjna rodzina. Ich moce oddzieliły ich od normalnego świata. W rezultacie są samotnymi, zepsutymi, emocjonalnymi dupkami. Tony Stark ciągle kpi z kostiumu Kapitana Ameryki i nazywa bohatera II wojny światowej starcem. Kapitan zastanawia się, co kryje się pod tym żelaznym sprzętem. Kłótnie między ludźmi pracującymi ze sobą zdarzają się często, nawet w realnym życiu.

Jednak nie tylko ich zamiłowanie do dosłownej walki w dobrej walce czyni ich bohaterami. Czarna Wdowa próbuje uratować Hawkeye’a od mocy Lokoka. Thor błaga brata, by przestał już walczyć i pogodził się z nim. Bruce Banner, łagodnie wychowane alter ego Hulka, próbujące powstrzymać tego drugiego przed zranieniem każdego, kto na to nie zasługuje. Kapitan Ameryka desperacko próbuje uformować wszystkich w jeden zgrany zespół. Agent Phil Coulson, człowiek pozbawiony wszelkich szalonych umiejętności okazuje się być największym bohaterem ze wszystkich. Gdy prawdziwi Mściciele walczą o zjednoczenie, walczą między sobą, Coulson jest zmuszony stawić czoła Lokiemu. Ta konfrontacja nie kończy się dla niego dobrze. W takich filmach zawsze musi być jakaś smutna sytuacja.

cały film avengers 2012 online cda zalukaj

Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Avengers
Oryginalny tytuł The Avengers
Ranking IMDb 8.0 1,215,677 głosów
Ranking TMDb 7.7 21,391 głosów

Reżyser

Joss Whedon
Reżyser

Obsada

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Cobie Smulders isMaria Hill
Maria Hill
Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Czarna Pantera
Kraina lodu 2
W cieniu księżyca
Anioł w Ogniu
Aniołki Charliego 2019
Guns Akimbo
The Old Guard
Potrójna granica
Gundala 2019
3022
Alita: Battle Angel
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
×
Życzymy miłego seansu!