Zaśnij (Awoken) 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Zaśnij (Awoken) 2019

Zaśnij (Awoken) 2019

87 Min.PG
Twoja ocena: 0
6.7 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Zaśnij (Awoken) 2019?

Cały film Zaśnij (Awoken) 2019 opowiada historię młodej studentki medycyny. Studentki, która próbuje wyleczyć swojego brata z śmiertelnej choroby snu o nazwie. To choroba, w której nie możesz spać aż do śmierci. W jej dążeniu do pomocy ujawnia się bardziej złowrogi powód jego stanu. Studentka ma na imię Karla. Tak jak wspomnieliśmy wyżej studiuje medycynę i próbuje wyleczyć swojego brata. Jej brat ma na imię Blake. Zdecydowanie ten film został moim numerem 2, zaraz po filmie Doktor Sen. To wspaniała adaptacja powieści mojego ulubionego autora, czyli Stephena Kigna. Jak oceniacie te Australijską produkcję, ponieważ słyszałem różne opinie na jej temat? Nawet bardzo krytyczne.

Co myślicie o tej produkcji?

Jedyny film, który jeszcze mnie uraczył w tym roku to film Irlandczyk 2019. Reżyserem jest Daniel J. Phillips i myślę, że zrobił fantastyczną robotę. To jeden z lepszych niskobudżetowych horrorów jakie widziałem. Czy macie takie samo odczucie w tej kwestii? Czy film Zaśnij też przypadł Wam tak do gustu, że nie mogliście sami zasnąć, bo strach był zbyt duży? Pomijając fakt, że nie tylko Amerykanie robią dobre filmy to produkcja jest wyśmienita. Moim zdaniem lepszej obsady do tego filmu nie mogli wybrać. Gwiazdy jakie możemy zobaczyć w tym filmie to Erik Thomson, Sara West, Felicia Tassone, Matt Crook, Berynn Schwerdt oraz Mark Saturno. Za produkcję odpowiada McMahon International Pictures, Meridian Pictures.

Horror za horrorem

To zdecydowanie nie jest gotycki horror. Nadprzyrodzony horror to dzieło fikcji, które w dużym stopniu opiera się na elementach nadprzyrodzonych lub zjawiskach paranormalnych, które napędzają fabułę. Czyli wszystkiego rodzaju wampiry i inne dziwne istoty takie jak duchy, potwory, demony, kosmici, czary, zombie i tak dalej. Głównym źródłem terroru w nadprzyrodzonych okropnościach jest ludzka reakcja na spotkanie z nieznanym, zwykle w trakcie poważnego konfliktu. Zazwyczaj w takich horrorach spotykamy się z opętaniem, co zdecydowanie jest najstraszniejszą rzeczą według mnie. Natomiast Demony też mnie okropnie przerażają.

 

Oryginalny tytuł Awoken
Udostępniono70

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Więzień labiryntu
Bez litości 2
Predator 2018
Nightmare Radio
Naznaczony: Ostatni klucz
Contratiempo
Kartoteka 64
Pewnego razu w Hollywood
Dark Web: Usuń znajomego
Ukryta gra 2019
Szybcy i Wściekli 8
Ciche miejsce