What's happening?

Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu

Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu

Feb. 27, 2020Russia113 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Gdzie oglądać cały film Baba Jaga Koszmar ciemnego lasu online?

Baba-Jaga to zjadająca dzieci czarownica, która często pojawia się w rosyjskim folklorze. Wielu z Was na pewno słyszało w dzieciństwie takie historie. Albo rodzice mówili Wam, żeby nie schodzić do piwnicy bo tam czeka właśnie Baba-Jaga. Rosyjski horror Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu chce zmienić postrzeganie tej historii. Ewidentnie producenci chcą pokazać znaczenie jakie powinna mieć od początku. To trochę jak w ostatnich serialach online. Mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z lepszych horrorów jakie widziałem w tym roku. Rosjanie bardzo postarali się przy tej produkcji, a język rosyjski wprowadza tu ciekawy klimat. Taki klimat, którego brakowało przy serialu Czarnobyl. 

Egor (Oleg Chugunov) to młody dorastający chłopiec, który po śmierci matki stara się przystosować do życia ze swoją macochą. Macochą, którą gra Maryana Spivak. Musi radzić sobie w życiu razem ze swoją młodszą siostrzyczką. Jego ojciec (Aleksey Rozin) stara się zapewnić Egorowi tyle cierpliwości, ile tylko może, ale namawia Egora, aby zapomniał o matce. Robi to po to, aby mógł ruszyć dalej. Chce, żeby jego syn stał się prawdziwym mężczyzną, który w przyszłości będzie mógł być głową rodziny. W międzyczasie sąsiadka Dasha (Glafira Golubeva) mieszka z surową matką. Początek historii nie zanosi się na tak przerażający horror. Tak samo jak film Asymetria na początku nie zanosi się na tak dobrą produkcę. 

Bardzo ciekawa rosyjska produkcja

Egor nadal jest zdenerwowany, że jego ojciec poślubił Julię po śmierci matki. I nie czuje się zbyt bratersko w stosunku do ich małej córeczki Varyi. Dopóki ona i jej niania Tatiana (Svetlana Ustinova) znikną. Wtedy dzieje się coś bardzo dziwnego. Jego rodzice zachowują się, jakby oni nigdy nie istnieli. Tak jakby ktoś ich raz na zawsze wymazał z pamięci. Oboje tworzą więź z powodu tego, że obaj są dręczeni przez miejscowego szkolnego łobuza Antona (Artem Żigulin). 

Cały film Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu sprawił mi miłą niespodziankę. Z pewnością nie jest to najlepszy film o czarownicach ani najlepsza adaptacja mitu Baby Jagi, ale nie jest też zła. Na poziomie artystycznym jest oszałamiający, a elementy horroru działają doskonale. Jedynym minusem jest kiepski rozwój fabuły i relacji między postaciami. Jego podejście do horroru jest również bardziej innowacyjne, niż można by się spodziewać. Jednym słowem daje nam film online pełen przerażeń i strachu. 

Horror Baba Jaga Koszmar ciemnego lasu z lektorem czy z napisami?

Yaga. Koshmar tyomnogo lesa kręci się wokół trojga młodych ludzi, z których wszyscy mają niespokojne życie domowe. To właśnie oni muszą połączyć siły, aby pokonać zło. Okazuje się, że jednym z nich jest klucz do tego, by wiedźma mogła na stałe wejść do naszego świata. Jedynym dorosłym po ich stronie jest Alexey. To wyrzutek, który mieszka w lesie od czasu utraty żony i córki. Odpowiedzialna za to jest oczywiście nasza tytułowa wiedźma. Jest bardzo drugorzędną postacią, której brakuje przez większość środkowej części filmu. Młodzi aktorzy Chugunov i Golubeva są tu najwyraźniej gwiazdami i obaj wnoszą do swoich ról ponurą determinację. To wszystko razem składa się w jedną spójną całość, która owocuje ciekawym filmem.

Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu
Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu
Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu
Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu
Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu
Oryginalny tytuł Яга. Кошмар тёмного леса
Ranking IMDb 4.6 996 głosów
Ranking TMDb 6.5 57 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ma 2019
Battlefield 2025
Zabij to i wyjedz z tego miasta
Glass
Antebellum 2020
Złe miejsce 2019
To: Rozdział 2
Mandy
Mrok 2018
Nowi mutanci 2020
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Zakon Świętej Agaty