Bad Boy 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Bad Boy 2020

Bad Boy 2020

135 Min.PG
Twoja ocena: 0
3.7 42 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Bad Boy 2020 online?

Cały film Bad Boy 2020 to kolejna produkcja Patryka Vegi. Jak dobrze wszyscy wiedzą kiedy w grę wchodzi kobieta, to wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. W tym filmie przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy z braci to Piotr, który został policjantem. Czyli był tym dobrym. Natomiast młodszy z braci Paweł wolał napady, kradzieże i handel narkotykami. Prowadził bardziej gangsterski styl życia. Uważał to za swój chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się. Dzieje się tak w momencie kiedy trafia do więzienia. Ktoś po prostu go wsypał.  Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go jego nowa dziewczyna Ola. Pamiętajcie, żeby nie pomylić tytułu filmu z horrorem Brahms: The Boy 2 2020. Bo są bardzo podobne.

Do całej sprawy dołącza adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł nie traci czasu na pierdoły. Stara się wykorzystać sytuację i próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej. Sekcja ta jest oczywiście prowadzona przez Adama. Całą tą sprawę kontroluje prokurator Anna. Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata. Krew, przemoc i wątki miłosne, a w tle rozgrywki piłkarskie. Patryk Vega tym razem wziął się za polski sport i miejmy nadzieje, że będzie to lepsza produkcja niż Polityka, czy Kobiety mafii 2.

Czy Patryk Vega znów dostanie ostrą falę krytyki?

W jego najnowszym filmie wystąpią zawodnicy doskonale znani kibicom reprezentacji narodowej. Po plakacie można wywnioskować, że będzie to Kamil Grosicki i Sławomir Peszko. Patryk Vega dba o budowanie napięcia przed zbliżającą się premierą filmu Bad Boy. Zapowiedź zwiastuna produkcji pojawiła się w sieci 19 grudnia, a właściwy materiał opublikowano osiem dni później. Trwający niemal 2,5 minuty zwiastun nie jest jednak odpowiedni dla dzieci oraz widzów o słabych nerwach. Ale jak wiecie Patryk Vega słynie z tego typu zagrań. Oprócz wulgaryzmów pojawiają się tam sceny obfitujące w przemoc i agresję. Ale to nie powinno nikogo dziwić, bo dzieje się tak w każdym z jego filmów.

cały film bad boy 2020 online cda zalukaj

Zwiastun tego filmu oczywiście już wywołał kontrowersję i falę krytyki. Wielu ludzi śmieje się już z Vegi. Niektórym wydaje się jednak, że może być to jeden z jego lepszych filmów. Ciężko to stwierdzić po samym trailerze filmu Bad Boy 2020. Wiele osób nie przepada za tak bardzo pokazywaną przemocą, czy licznymi przekleństwami. Moim zdaniem to będzie znów przesadzony film, który ostatecznie jak zwykle się nie powiedzie. Vega zaplanował trzy filmy na rok 2020. Nie podoba mi się, że idzie w ilość. Zdecydowanie reżyser powinien wziąć się za jakość, ale widocznie te filmy przynoszą mu taki zarobek jaki go satysfakcjonuje. Mimo tej właśnie fali krytyki. Ja jak najbardziej życzę reżyserowi sukcesu na filmie Bad Boy 2020.

 

 

Bad Boy 2020
Oryginalny tytuł Bad Boy
Ranking IMDb 3.8 35 głosów
Udostępniono214

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Vice 2018
Proceder
Obywatel Jones
Van Gogh. U bram wieczności
Zew krwi 2020
Green Book
Mroczne wody
Mrok 2018
Zakochany bogacz
Boże Ciało
Pewnego razu w Hollywood
Judy