Bad Boy 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 38913 Wyświetleń

  Bad Boy 2020

  Bad Boy 2020

  Mar. 13, 2020Poland135 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  4.2 47 głosów
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Bad Boy 2020 online?

  Cały film Bad Boy 2020 to kolejna produkcja Patryka Vegi. Jak dobrze wszyscy wiedzą kiedy w grę wchodzi kobieta, to wszystko inne przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. W tym filmie przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy z braci to Piotr, który został policjantem. Czyli był tym dobrym. Natomiast młodszy z braci Paweł wolał napady, kradzieże i handel narkotykami. Prowadził bardziej gangsterski styl życia. Uważał to za swój chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego kończy się. Dzieje się tak w momencie kiedy trafia do więzienia. Ktoś po prostu go wsypał.  Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go jego nowa dziewczyna Ola. Pamiętajcie, żeby nie pomylić tytułu filmu z horrorem Brahms: The Boy 2 2020. Bo są bardzo podobne.

  Do całej sprawy dołącza adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł nie traci czasu na pierdoły. Stara się wykorzystać sytuację i próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej. Sekcja ta jest oczywiście prowadzona przez Adama. Całą tą sprawę kontroluje prokurator Anna. Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata. Krew, przemoc i wątki miłosne, a w tle rozgrywki piłkarskie. Patryk Vega tym razem wziął się za polski sport i miejmy nadzieje, że będzie to lepsza produkcja niż Polityka, czy Kobiety mafii 2.

  Czy Patryk Vega znów dostanie ostrą falę krytyki?

  W jego najnowszym filmie wystąpią zawodnicy doskonale znani kibicom reprezentacji narodowej. Po plakacie można wywnioskować, że będzie to Kamil Grosicki i Sławomir Peszko. Patryk Vega dba o budowanie napięcia przed zbliżającą się premierą filmu Bad Boy. Zapowiedź zwiastuna produkcji pojawiła się w sieci 19 grudnia, a właściwy materiał opublikowano osiem dni później. Trwający niemal 2,5 minuty zwiastun nie jest jednak odpowiedni dla dzieci oraz widzów o słabych nerwach. Ale jak wiecie Patryk Vega słynie z tego typu zagrań. Oprócz wulgaryzmów pojawiają się tam sceny obfitujące w przemoc i agresję. Ale to nie powinno nikogo dziwić, bo dzieje się tak w każdym z jego filmów.

  cały film bad boy 2020 online cda zalukaj

  Zwiastun tego filmu oczywiście już wywołał kontrowersję i falę krytyki. Wielu ludzi śmieje się już z Vegi. Niektórym wydaje się jednak, że może być to jeden z jego lepszych filmów. Ciężko to stwierdzić po samym trailerze filmu Bad Boy 2020. Wiele osób nie przepada za tak bardzo pokazywaną przemocą, czy licznymi przekleństwami. Moim zdaniem to będzie znów przesadzony film, który ostatecznie jak zwykle się nie powiedzie. Vega zaplanował trzy filmy na rok 2020. Nie podoba mi się, że idzie w ilość. Zdecydowanie reżyser powinien wziąć się za jakość, ale widocznie te filmy przynoszą mu taki zarobek jaki go satysfakcjonuje. Mimo tej właśnie fali krytyki. Ja jak najbardziej życzę reżyserowi sukcesu na filmie Bad Boy 2020.

   

   

  Bad Boy 2020
  Oryginalny tytuł Bad Boy
  Ranking IMDb 3.7 637 głosów
  Udostępniono234
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Stardust 2020
  Miłość mojego brata
  Nie ma nas w domu
  Królowa Kier
  Kobiety mafii 2
  Boże Ciało
  Młody Ahmed
  Ad Astra
  Hotel Mumbaj
  Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
  Ukryte życie
  Brightburn: Syn ciemności
  ×
  Życzymy miłego seansu!