Bad Trip 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Bad Trip 2020

Bad Trip 2020

84 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Bad Trip 2020 online?

To niezwykła komedia od Orion Pictures. Cały film Bad Trip 2020 został podobno przypadkowo dodany do platformy w ubiegłym tygodniu. Ale to była tylko pomyłka i film szybko został wycofany. Oczywiście to wszystko odbyło się na Amazon Prime. Film z ukrytymi kamerami kamerami pochodzi od producenta filmu Jackass Jeffa Tremaine’a. Eric Andre i Lil Rel Howery to dwóch najlepszych przyjacieli. Razem ruszyli w trasę pełną niespodziewanych przygód. Nie tak niespodziewanych jak horror Behind You 2020. W tym filmie w akcję angazowani są normalni, zwykli ludzie. To bardzo ciekawy zabieg, a jak wyszedł to zobaczcie sami.

Kitao Sakurai steruje filmem, który był w serwisie wystarczająco długo, aby jego kopie prawdopodobnie trafiły na strony pirackie. Jak wiecie takie wycieki to idealny moment do rozpowszechnienia filmu.  Orion, który jest częścią MGM, nie określił jeszcze daty premiery filmu. Nowo wydany zwiastun Red Band do najnowszego dzieła zaczyna się złowieszczym lektorem. Lektor oczywiście mówi w nim, żeby nie powtarzać żadnych scen na własną rękę, bo następujące akrobacje są wykonywane przez profesjonalnych aktorów. Jestem ciekaw, czy film okaże się lepszy od swojego szalonego poprzednika.

Pamietajcie, żeby nie robić tego w domu!

Jak już wspomnieliśmy André i Howery są starymi przyjaciółmi, którzy pożyczają samochód siostry Howery’ego (Tiffany Haddish). Ruszają w podróż przez cały kraj, aby nadrobić zaległości. Po drodze wykonują akrobacje na niczego niepodejrzewającej publiczności. Zwiastun pokazuje, że bardzo silna próżnia zasysa ubrania Andre. Tak więc widzimy w pełni nagiego bohatera. Oczywiście w tym filmie będą sceny, które ludziom o słabej psychice wywołają nawet wymioty. Zresztą Ci co mieli przyjemność oglądania filmu Jackass to wiedzą.

Film Bad Trip online nie powinien być oglądany przez dzieci. Zbyt dużo głupich pomysłów może narodzić się w ich głowach mimo konkretnej uwagi na początku filmu. Sam byłem świadkiem jak moi znajomi po obejrzeniu poprzednika zaczęli robić różne dziwne rzeczy. Nazwali swoją grupę podobnie jak film i skakali z drzew, podpalali swoje ręce, skakali z dachu na choinki. Było tego naprawdę dużo, a ich filmiki wzbudzały ciekawość w całej szkole.

Bad Trip 2020
Oryginalny tytuł Bad Trip
Ranking TMDb 7.5 3 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sąsiedzi
Ocean’s 8
The Professor
Futro z misia
Coffee i Kareem 2020
Men in Black: International
Mamma Mia! Here We Go Again
Untogether 2019
Feel the Beat
Zakochany kundel 2019
Bajecznie bogaci Azjaci
Klaus 2019