Bagienna cisza - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Bagienna cisza

Bagienna cisza

92 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Bagienna cisza online?

To najnowszy hiszpański film na platformie Netflix. Oryginalny tytuł to El Silencio del Pantano, jednak w języku polskim brzmi zupełnie inaczej. Dla nas ten film nosi nazwę Bagienna Cisza online. Cały film zaczyna się dość ciekawie od tytułowego bagna. Mężczyzna stojący plecami do nas zostaje ujawniony jako powieściopisarz. W napisach oznaczony jako Q. Gra go oczywiście Pedro Alonso, czyli wspaniały Berlin z serialu Dom z papieru. To pozornie spokojne otoczenie ma nurt dzikości. Zabójcą jest Q i to jest powiedziane od razu. Dlatego uważamy, że to nie jest spoiler. Wczesne fragmenty filmu sprawiają wrażenie przesłanki łączącej rzeczywistość z fikcją. To trzymający w napięciu, ostry thriller z hiszpańskim temperamentem.

Oczywiście polecam oglądać film z oryginalną ścieżką dźwiękową, ewentualnie z napisami. Nie oglądajcie tego filmu z lektorem bo to psuje cały klimat. Ujawniono, że wspomniane morderstwo ma miejsce w książce Q. Podobno, bo nikt nie jest tego pewny. Kiedy porywa podejrzanego profesora ekonomii i polityka, sprawy bardzo się komplikują. Netflix uzupełnia swoją stale poszerzającą się gamę hiszpańskich ofert. To debiut reżysera Marca Vigila, w którego dorobku znajduje się tylko kilka odcinków różnych seriali. Czy więc jest to adaptacja powieści Juanjo Braulio o powieściopisarzu kryminalnym, którego fikcja inspirowana jest jego własnymi sekretnymi niecnymi czynami? Osobiście wydaje mi się, że nie, ale to zostawię Wam do refleksji. Wiele osób za pewne też czekało na film Scooby-Doo! Mam dobrą wiadomość dla fanów. Premiera nie czeka na otwarcie kin, odbędzie się w serwisach VOD.

Wielu obejrzy ten film ze względu na aktora

La Puri (Carmina Barrios) wysyła swojego zaufanego praworęcznego Falconettiego (Nacho Fresneda), aby wykonał ważne zadanie. Najciekawsze w filmie Bagienna cisza jest to, w jaki sposób ujawnia się przeszłość każdej postaci. Podpisując swoją poprzednią książkę, Q pytany jest przez fana, dlaczego w jego powieści nie ma nic o przeszłości bohatera i dlaczego zabija wielu ludzi. To samo pytacie zadalibyście po zakończeniu oglądania. Jedyną informacją, jaką o nim mamy, jest to, że ma brata, który właśnie sprzedał swój motocykl. Ten motocykl odgrywa ważną rolę w najważniejszym momencie filmu. Więcej w tej kwestii Wam nie powiem, bo to już byłby prawdziwy spoiler. Dowiecie się sami oglądając cały film online.

Bohater mieszka w absurdalnie szarym mieszkaniu w starym magazynie. Kolejna książka Q opowiada o gościu, który jest skorumpowanym byłym politykiem. Tak więc wychodzi i porywa ekonoma, który jest skorumpowanym byłym politykiem. W tym wypadku to Jose Angel Egido. Na jego nieszczęście zamyka go w pokrytej szumowiną łazience w starym, wyblakłym domu. I tak odkrywając książki porywa kolejne osoby. Moim zdaniem reżyser nie mógł lepiej zaplanować swojego debiutu. Fabuła jest bardzo ciekawa, a obsada dopełnia lukę tej produkcji. Całość jest po prostu fantastyczna i nie mówię tego tylko dla tego, że gra tu mój ulubiony aktor.

Bagienna cisza
Bagienna cisza
Bagienna cisza
Bagienna cisza
Bagienna cisza
Oryginalny tytuł El silencio del pantano
Ranking IMDb 5.0 1,748 głosów
Ranking TMDb 5.5 100 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Obywatel Jones
Potrójna granica
Skok stulecia
Joker
Nie otwieraj oczu
Rebelia 2019
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu
Kartoteka 64
Mandy
The Turning 2020
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 1