Baranek Shaun Film. Farmageddon - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Baranek Shaun Film. Farmageddon

Baranek Shaun Film. Farmageddon

87 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.7 11 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czy Baranek Shaun sobie poradzi?

Nie jest to animacja w stylu Króla Lwa aczkolwiek może się dzieciom spodobać. Oczywiście w tym filmie żadne asteroidy nie pędzą w kierunku Ziemi. Boją się przybycia obcych na swoją farmę, Cały film Farmageddon pojawia się prawie pięć lat po nominowanym do Oscara filmie Baranek Shaun. Z sukcesem rozszerzył film Wallace i Gromit. Ta kontynuacja ma na sobie ogromny ciężar sukcesu poprzedniej części. Czy aby na pewno podoła wyzwaniu? Czy film okaże się równie dobry? Zobaczymy już niedługo. Natomiast wiele dzieci będzie na pewno chciało obejrzeć ten film.

Film będzie dostępny na Zalukaj lub CDA?

Shaun właśnie zamówiła pizzę dla trzody, gdy urocza zagubiona kosmita Lu-la pojawia się na farmie. Po tym jak rozbił swój statek kosmiczny w pobliskim lesie. Lu-La jest trochę rozczarowaniem, jest zdecydowanie zbyt urocza. Gdy Shaun podchodzi do pomocy, pojawia się nieczuły, podobny do robota szef Ministerstwa Wykrywania Obcych. To kobieta chętna do tworzenia wrogiego środowiska dla kosmitów. Czasami przypomina to świat Toy Story 4. Jeden z reżyserów filmu potwierdził, że złoczyńca Red został zainspirowany przez Teresę May. Tymczasem rolnik stawia Bitzera na godnego pracy psa do budowania parku rozrywki dla UFO.

Gdzie oglądać cały film Baranek Shaun Film. Farmageddon online?

Farmageddon to pierwsza pełnometrażowa kontynuacja Baranka. Wtedy film przyniósł zaledwie 106 milionów dolarów, co czyni go najgorszym w historii Aardmana, dopóki animowany film Jaskiniowiec nie zmniejszył o połowę tej sumy. To dopiero była wpadka. Na pierwszy rzut oka może nie wydawać się najbardziej prawdopodobnym kandydatem do franczyzy filmowej. W odróżnieniu od komediowej powieści oryginalnej z lekkim zwrotem science-fiction, który zawdzięcza bardziej filmowi E.T., o którym mowa w tytule Farmageddon. Jednocześnie serwuje wystarczająco delikatny żart i humor dla dorosłych. Podobnie jak w długookresowym serialu telewizyjnym Baranek Shaun, nie ma dialogu, po prostu mnóstwo ekspresyjnych dźwięków. Trochę osobowości zagubiło się w adaptowaniu świata Baranka Shaun do świata science fiction.

Baranek Shaun Film. Farmageddon
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Oryginalny tytuł A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
Ranking IMDb 7.1 415 głosów
Ranking TMDb 7.5 6 głosów

Reżyser

Will Becher
Reżyser

Obsada

Justin Fletcher isShaun / Timmy (voice)
Shaun / Timmy (voice)
John Sparkes isThe Farmer / Bitzer (voice)
The Farmer / Bitzer (voice)
Kate Harbour isTimmy's Mum
Timmy's Mum
Udostępniono32

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pewnego razu w Hollywood
Mój przyjaciel Ufik
Zombieland 2: kulki w łeb
Shazam!
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1
Wilk z Wall Street
Kraina lodu 2
Poznajmy się jeszcze raz
Święta nie na bogato
Let’s Dance 2019
Ibiza 2019
Untogether 2019