Bayala i ostatni smok - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Bayala i ostatni smok

Bayala i ostatni smok

85 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Bayala i ostatni smok online?

Bayala i ostatni smok przedstawia krainę pełną magii. Jednak po wymarciu smoków zamieszkujących terytorium magia zawarta w mieście zaczyna zanikać w bardzo szybkim tempie. Tymczasem Ophira, jedna z wróżek mieszkających w Bayali, zauważa, że ​​niektóre jej moce rosną i zaczynają martwić wszystkich wokół niej. Niektóre sceny przypominają mi film Chłopiec i wilk. Pewnego dnia jedna z wróżek znajduje jajo smoka. Ludzie boją, że może to oznaczać powrót magii do Bayali. Jednak przyszłość magii nie jest tak bezpieczna, jak się wydaje. Niestety jest pewien kruczek.  Jeśli smok nie zobaczy swoich rodziców zaraz po urodzeniu to cała magia zniknie. To może doprowadzić do zniszczenia Bayali.

Przejdźmy do krótkiego podsumowania fabuły. Kiedy młody Marween odkrywa smocze jajo, elfy królestwa Bayala mówią jej, że po urodzeniu mały smok musi zobaczyć się z rodzicami, aby nie stracić swojej magii. Księżniczka Sura i jej towarzysze wybierają się w niebezpieczną podróż, aby znaleźć ostatnie smoki. Muszą to zrobić, aby ich smok nie stracił swojej magii. Niestety zł Ophira, Królowa Cienistych Elfów, także chce uchwycić magię smoków i zagraża ich podróży i przyszłości Bayali. W każdej bajce musi być taka zła postać. To trochę jak Gargamel w Smerfach, czy Skaza w filmie Król Lew.

Widzom ta bajka się nie spodobała

Główną misją w tej bajce jest zaniesienie drogocennego jajo smoka do Dragon’s Peak. Problemem jest zła Ophira, która obserwuje tę wyprawę i próbuje wszystkiego, aby zdobyć jajo. Cały film Bayala i ostatni smok opowiada o samorozwoju, przyjaźni i pewności siebie. Widzimy sporo magii, fantazji i przygody. Ten film wyreżyserowali Aina Järvine i Federico Milella. Za scenariusz odpowiadają Pamela Hickey, Jeffrey Hylton, Dennys McCoy, Joe Vitale i Vanessa Walder. Jak widać nazwiska są dość znane.

Sceneria filmu przypomina magiczny wszechświat Zebdy, z tymi kwitnącymi drzewami, jasnoniebieskim niebem. Słoneczne Elfy współistnieją ze smokami, dopóki Królowa Elfów Cienia nie ukradnie wszystkich smoczych jaj. Robi to po to, aby wyhodować własną moc. Ale na szczęście młodzi bohaterowie mają odwagę żeby to wszystko naprawić i uratować magię. Twórcy na szczęście odrzucają ekstremalną przemoc, a dobre uczucia dominują w tym uroczym wszechświecie. Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie, ponieważ jest to film dla dzieci. Film animowany nie kryje w sobie celu skierowanego do małych dzieci.

cały film Bayala i ostatni smok online cda zalukaj

Oryginalny tytuł Bayala - La Magie des Dragons
Ranking IMDb 6.0 27 głosów
Ranking TMDb 8 1 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Scooby-Doo! 2020
Bloodshot 2020
Śnieżka i fantastyczna siódemka
O psie, który wrócił do domu
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Kraina cudów
Praziomek 2019
Noelle 2019
Koty (Cats) 2019
Spider-Man Uniwersum
Hobbit: Pustkowie Smauga
Iron Sky. Inwazja