Behind You 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Behind You 2020

Behind You 2020

R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Behind You 2020 online?

Jak wiecie Lustra mogą być bardzo przerażające. Zresztą od dawna wywołują mroczną fascynację. Są wykorzystywane w wielu horrorach i w wielu domach strachu. Niektórzy nawet myślą, że po drugiej stronie lustra znajdą inny wymiar. Cały film Behind You 2020 online to najnowszy film z tego gatunku. To debiut reżyserski Andrew Mechama i Matthew Whedona. Film oferuje kilka upiornych emocji, które mogą Ci się śnić po nocach. Horror nie ma jakiejś rewelacyjnej oceny ale jest niezły. Zdecydowanie lepszy niż film Polityka online Patryka Vegi. Co prawda to nie horror ale na pewno nie zaszkodzi mu takie porównanie.

Jest to produkcja Tremendum Pictures. W obsadzie możemy zobaczyć takie nazwiska jak Addy Miller, Elizabeth Birkner, Philip Brodie i Jan Broberg. Natomiast za ciekawą produkcję odpowiadają Jesse Ranney i Larissa Beck oraz producenci wykonawczy Chris Lofing, Travis Cluff, Melissa Cannon i Inger Labrum. Jak widzicie jak na tak niski budżet skład jest całkiem przyjemny. Film online zaczyna się od nastoletniej Olivii i jej młodszej siostry Claire eskortowanych przez zaniepokojoną przyjaciółkę rodziny Camillę do domu ich osieroconej ciotki Beth. Camilla opiekuje się siostrami, których matka nie żyje. Niestety ich ojciec wyjeżdża w dłuższą podróż służbową. Ale teraz jest zmuszona zostawić dzieci z krewnym, który najwyraźniej nie lubi ich gości. To będzie istny horror.

Ten horror nie jest tak mocny jak jego poprzednik

Film Behind You 2020 zaczyna się dość powoli, ale intensywnie. Poczucie trwogi i smutku unosi się ciągle w powietrzu. Czasami tak bardzo, że nawet widz jest w stanie to poczuć. Dwie siostry właśnie straciły matkę, a ostatnią rzeczą, którą chcą zrobić, jest zamieszkanie z ich ciotką. To ktoś kogo nigdy nie spotkały. Nic o niej nie wiedzą. Jak zwykle nie przestrzegają zasad domu, co prowadzi ich do odkrycia ukrytych tajemnic. Fabuła jest bardzo ciekawa i to jest rzecz na plus w tym filmie. Idealny koszmar ożywa.

Ciocia Beth, której groźne zachowanie sprawia, że ​​wydaje się postacią z gotyckiej powieści, informuje nowo przybyłych, że należy przestrzegać zasad. Dziewczynom nie wolno wchodzić do zamkniętej piwnicy, ponieważ są tam niby szczury. Od razu możemy się spodziewać, że dziewczynki na pewno tam wejdą. To działa tak samo w każdym horrorze. Mają zignorować wszelkie odgłosy, które mogą usłyszeć w nocy. Dom jest całkowicie pozbawiony luster, z powodów, które nie są wyjaśnione. Na szczęście dla nich przyjazny sąsiad Charles (Philip Brodie) jest często pod ręką, aby rozjaśnić atmosferę. Zdecydowanie polecam ten horror wszystkim miłośnikom takich filmów.

Behind You 2020
Oryginalny tytuł Behind You
Ranking IMDb 4.9 77 głosów
Ranking TMDb 6 8 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Candy Witch
Zakonnica
Czarne święta 2019
Klinika grozy 2020
The Meg 2018
The Lodge 2019
Obecność 2
Naznaczony: Ostatni klucz
Pełzająca śmierć (Crawl)
Corona Zombies
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Predator 2018
×
Życzymy miłego seansu!