Bez litości 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Bez litości 2

Bez litości 2

122 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Jeden gość miażdży cały gang po raz kolejny

Ten aktor gra w filmach fabularnych od prawie 40 lat. Ale Denzel Washington nigdy dotąd nie pojawił się w kontynuacji jednego ze swoich filmów. Owszem, nakręcił wiele filmów, w których wydawało się, że będzie kolejna część. Niestety żaden z nich nigdy nie doszedł do skutku. Teraz w końcu wziął udział w drugiej części filmu. Mowa o filmie Bez litości 2. Czemu wybrał akurat ten film na kontynuację? Nie wiadomo, aczkolwiek film może niektórym fanom się podobać. Podobnie jak John Wick 3, gdzie jeden facet potrafi pokonać całą armię.

Po raz czwarty ponownie spotkał się z reżyserem Antoine Fuquą. Denzel Washington ponownie gra rolę Roberta McCalla, byłego agenta CIA i zapalonego czytelnika, który zbuntował się w dążeniu do sprawiedliwości. Tym razem on świeci księżycem jako kierowca i ratuje małe dziewczynki, które zostały porwane przez ich agresywnych ojców. Sprawy stają się osobiste i zaczyna się robić nieciekawie. Widocznie widzowie lubią takie filmy akcji bo powstaje ich coraz więcej. W tym roku nawet Netflix wydał swoją produkcję, która nazywa się Polaroid

Gdzie oglądać film Bez litości 2 online z lektorem?

W pierwszym filmie pozornie niepozorny pracownik dużego sklepu z pudełkami, który akurat był byłym agentem CIA ze szczególnym zestawem umiejętności, które wykorzystałby na każdym czyniącym zło człowieku. Pamiętam, że w pewnym momencie sklep został okradziony, a jeden ze złodziei wziął ukochaną obrączkę ślubną współpracownika. Na szczęście dzięki unikalnemu zestawowi umiejętności odkrywa, gdzie mieszka złodziej, odwiedza go w środku nocy i odzyskuje ukradziony pierścionek. Jego jedynymi prawdziwymi przyjaciółmi była Susan Plummer (Melissa Leo). Jest to była koleżanka z agencji, która jest jedyną osobą, która wie, że wciąż żyje, oraz jej mąż Brian (Bill Pullman).

McCall ma doskonały gust w książkach. Widzimy, jak czyta kilka z nich. Inny wątek fabularny dotyczy rodzimego syna Richarda Wrighta. Jednak filmowe przerzuty między głupotą z filmu, w której McCall ustawia swój stoper i miażdży ciała i ego mafijnej grupie w 29 sekundach. Klimatyczna walka, która toczy się w oka mgnieniu, jest odpowiednio głupia, ale nie ma poczucia zabawy. Jest to typowy film akcji, który ze swojego głównego bohatera robi niezniszczalnego wojownika.

I co Wy na to?

Jedynym zapadającym w pamięć aspektem Bez litości 2 jest również jego najmniej apetyczny atrybut. Nieustanna ilość sadystycznej przemocy. Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że film w tym stylu wymaga ogromnej brutalności, ale ten, podobnie jak jego poprzednik zawiera jej zbyt dużo. Jest to jeszcze bardziej odrażające, ponieważ jeśli dobrze pamiętam oryginalny film ma tendencję do osiągania najlepszych wyników w przypadku przestępców za pomocą swojego intelektu i używa przemocy dopiero w ostateczności. Zdecydowanie widzę, jak Waszyngton gra taką postać z powodzeniem, ale ten aspekt został prawie całkowicie porzucony, aby wcisnąć kilka kolejnych dźgnięć czy ciosów. 

Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Bez litości 2
Oryginalny tytuł The Equalizer 2
Ranking IMDb 6.7 103,109 głosów
Ranking TMDb 6.4 2,216 głosów

Reżyser

Obsada

Denzel Washington isRobert McCall
Robert McCall
Pedro Pascal isDave York
Dave York
Ashton Sanders isMiles Whittaker
Miles Whittaker
Orson Bean isSam Rubinstein
Sam Rubinstein
Bill Pullman isBrian Plummer
Brian Plummer
Melissa Leo isSusan Plummer
Susan Plummer
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ocean ognia
Rampage: Dzika furia
Ostatni skok w historii USA
Avengers
Aniołki Charliego 2019
Bad Boys for Life 2020
Avatar
Avengers: Czas Ultrona
Seria Niezgodna: Wierna
Nie otwieraj oczu
Midway 2019
Zielona mila
×
Życzymy miłego seansu!