Czarne święta 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Czarne święta 2019

Czarne święta 2019

PG
Twoja ocena: 0
1 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Klasyczny świąteczny horror

Cały film Black Christmas (Czarne święta) opiera się na przełomowym kanadyjskim horrorze z 1974 roku. Koncentruje się na grupie dziewcząt z bractwa, które są jeszcze w domu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Hawthorne College uspokaja się na święta. Jeden po drugim, dziewczęta z bractwa w kampusie są zabijane przez nieznanego prześladowcę. Ale zabójca wkrótce odkryje, że młode kobiety tego pokolenia nie chcą stać się nieszczęśliwymi ofiarami, gdy walczą do samego końca. Dość ciekawy świąteczny horror, aczkolwiek nie ma to jak Joker.

Remake filmu Czarne święta już wygląda zupełnie inaczej niż oryginalny film, sądząc po zwiastunie. Slasher Boba Clarka Black Christmas został wydany w 1974 roku i przez wielu uważany jest za jeden z najwcześniejszych filmów slasherowych. Co miało duży wpływ na inny klasyczny slasher Halloween Johna Carpentera. Osobiście nie lubię horrorów dlatego poczekam na komedię romantyczną Jak poślubić milionera.

Ciekawym filmem będzie też polska produkcja Proceder. Czyli film o Tomaszu Chadzie. Początkowo Czarne święta 2019 nie były dobrze odbierane przez krytyków, ale przez lata zyskały kultowe recenzje i znacznie lepsze recenzje. Film jest inspirowany miejską legendą. Przerobili tę historię w 2006 roku, ale otrzymała głównie negatywne recenzje. Teraz nadchodzi nowa wersja Black Christmas z Sophią Takal jako reżyserem, ale film nie jest dokładnie taki sam, jak oryginalny.

Gdzie oglądać cały film Czarne święta 2019 online?

Jak widać w pierwszym zwiastunie Czarnych Świąt, Hawthorne College był szkołą wyłącznie dla mężczyzn do 1969 roku. Bractwa nie są tym, czym się wydają. Profesor Gelson (Cary Elwes) mówi, że dokonał poświęceń, aby utrzymać tradycje. Wszystko wskazuje na tę wersję, która nie utrzymuje w tajemnicy tożsamości zabójcy. Oczywiście istnieje również możliwość, że rzeczywisty zwrot filmu nie został ujawniony w zwiastunie. Nawet jeśli na to wygląda i kryje w sobie więcej tajemnic niż tylko kult z krwawymi tradycjami. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

Cały film Czarne święta 2019 to zapewne jeden z tych filmów, które nie wymagają remake’u, ale z powodu ostatnich sukcesów takich filmów, jak Child’s Play i ponowne uruchomienie Halloween, nic dziwnego, że przeróbki horrorów wciąż się odbywają. Będą kontynuowane pewnie jeszcze przez długi czas. Mamy nadzieję, że w tym nowym Czarnym Bożym Narodzeniu będzie jeszcze więcej do odkrycia niż to, co pokazał zwiastun. Przynajmniej mamy taką nadzieję.

Czarne święta 2019
Oryginalny tytuł Black Christmas
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sala samobójców. Hejter
Solid Gold
Bagienna cisza
Annabelle
Brahms: The Boy 2 2020
Anna 2019
Raport 2019
Obywatel Jones
Trauma 2019
Botoks
The Lighthouse
Glass