What's happening?

Blackbird 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 174

Blackbird 2020

Blackbird 2020 online

May. 02, 2020Ireland90 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Blackbird 2020 online?

To jeden z najciekawszych tytułów jakie oglądałem w tym trudnym okresie dla kina. Jak wiecie Roger Michell jest jednym z najbardziej niezawodnych reżyserów anglojęzycznego dramatu ekranowego. Jego znakiem rozpoznawczym są świetne, ale i trudne scenariusze. Czasami się wydaje, że nie wkłada w to tyle serca co zawsze ale podobno to taki zabieg. Jego dobry gust z pewnością stanowi delikatny problem dla filmu Blackbird 2020 online. Możliwe, że tylko dla mnie, no ale przekonamy się w trakcie. Mam tylko szczerą nadzieję, że nie będzie takiej klapy jak przy filmie The Wretched bo tego bym nie przeżył.

Jednym z najbardziej rażących przykładów tego roku jest Blackbird. Cały film może kusić festiwalowiczów obsadą o dużej mocy, ale z trudem będzie istnieć gdzie indziej. Oprócz tego nic tutaj mnie nie zaskoczyło. Roger to solidny reżyser, który ma w swojej historii wiele dobrych produkcji. Ale to wszystko to tylko dekoracja do perfekcyjnego skryptu, który niestety nie robi nic nadzwyczajnego. To trochę nie w jego stylu. Tym faktem niestety ten film ląduje u mnie na odległym miejscu w moim własnym rankingu.

Ciekawe połączenie kryminału z romansem

Z drugiej strony ta opowieść o wyboistym weekendowym spotkaniu rodzinnym przed planowaną eutanazją mogła przerodzić się w nadmiernie manipulacyjne łzawienie widzów. Ale dzięki Michellowi i świetnej obsadzie działa znakomicie. Przynajmniej do tego stopnia, że ​​niektórzy widzowie mogą odczuwać to co bohaterowie w filmie. Niemniej jednak jest to wysokiej jakości przedsięwzięcie. Czekam na opinię innych recenzentów i krytyków na temat filmu Blackbird 2020. Może to wyjaśni wszystkie niejasności na ten temat.

Lily (Susan Sarandon) umiera. Ból spowodowany chorobą jest zbyt duży, by to wszystko znieść. Postanowiła, z pomocą męża Paula (Sam Neill), że przyspieszy ten proces i zaprosi swoją rodzinę do domu, aby mogli spędzić razem ostatnie dni . Ale między jej córkami, spiętą Jennifer (Kate Winslet) i krnąbrną Anną (Mia Wasikowska) istnieje napięcie, które grozi zniszczeniem idealnie zaplanowanego planu Lily. Czy jej plan się uda i wszyscy będą mogli się idealnie pożegnać? Wszystko zobaczycie oglądając tę produkcję online.

Blackbird 2020
Blackbird 2020
Blackbird 2020
Oryginalny tytuł Blackbird
Ranking TMDb 4 2 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Blackbird 2020 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Blackbird 2020 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Blackbird 2020 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Blackbird 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Spider-Man Uniwersum
Ava 2020
Pętla 2020
Sicario 2: Soldado
Malcolm i Marie (2021)
Wilk z Wall Street
Mission: Impossible – Fallout
Wieczór gier
Władca Pierścieni: Dwie Wieże
Black and Blue
Pitbull. Nowe porządki
Contratiempo