Blade Runner 2049 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

164 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Blade Runner 2049 online?

W filmie Blade Runner 2049 granica między człowiekiem a maszyną jest bardzo cienka. Replikanty zaludniają tę erę, zarówno na świecie, jak i poza nim. Są inne niż kiedyś. W każdym razie tak mówią twórcy. Są bardziej ludzcy niż kiedykolwiek. To wszystko dzięki wszczepionym wspomnieniom. Są również bardziej plastyczne, jeszcze bardziej przypominają ludzi. Ale co to za świat, gdzie nie będziemy mogli odróżnić maszyny od człowieka? Zostały zaprojektowane tak, aby bezwzględnie być posłuszne. To trochę jak zwierzęta domowe, żyją, aby być posłuszne. Przeciwieństwo tego co widzimy w filmie Gang zwierzaków. W tym filmie akurat zwierzęta nie są posłuszne.

Świetna produkcja postapokaliptyczna

Ale czy te replikanty żyją w prawdzie? Niektóre wcześniejsze uciekły, by żyć z dala od tego wszystkiego. Ale są postrzegane jako zagrożenie dla naturalnego porządku rzeczy, który utrzymuje zatrudnionych biegaczy ostrzy. Świat, jaki znamy, prawie doszedł do wyobrażenia Ridleya Scotta, kiedy wyreżyserował film Blade Runner z 2019 roku. Ta wizja Scotta z Los Angeles wciąż wygląda równie oszałamiająco jak w 1982 roku. To może wyjaśniać, dlaczego jego kontynuacja, nakręcona przez Denisa Villeneuve’a Blade Runner 2049, nie odczuwa potrzeby ponownego odkrywania świata. Zamiast tego może zagłębić się w egzystencjalne obawy sugerowane przez wcześniejszy film. Ciężko jest sobie wyobrazić jak człowiek może żyć z droidem. Ja sobie tego nie wyobrażam, chyba, że w filmie Gwiezdne Wojny. Czasami wolę obejrzeć po prostu świat kreskówek i produkcje Marvela, takie jak chociażby Thor

Tak będzie wyglądała przyszłość?

Zadaniem K (Ryan Gosling) jest ściganie nieuczciwych replikantów i wycofywanie ich z użycia. Oczywiście nie jest to morderstwo, bo teoretycznie to nie są ludzie. Nieważne, że walczą i krwawią, a czasem błagają o życie. Te replikanty są ludzkimi konstrukcjami i nie są niczym więcej. To trochę jak w serialu Westworld. Mam nadzieje, że my nie będziemy musieli żyć w takim świecie. Że nikt nigdy nie odważy się skonstruować coś takiego. Nawet dla zabawy. To przerażające. Na szczęście Blade Runner 2049 to tylko film i oby tak zostało. Bo boje się, że świat może wyglądać wtedy jak w serialu The 100. Przez setki lat nie będzie mógł być zamieszkały.

cały film blade runner 2019 online cda zalukaj

 

Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Blade Runner 2049
Oryginalny tytuł Blade Runner 2049
Ranking IMDb 8.0 408,787 głosów
Ranking TMDb 7.4 7,585 głosów

Reżyser

Joel Kramer
Reżyser

Obsada

Harrison Ford isRick Deckard
Rick Deckard
Robin Wright isLt. Joshi
Lt. Joshi
Jared Leto isNiander Wallace
Niander Wallace
Carla Juri isDr. Ana Stelline
Dr. Ana Stelline
Lennie James isMister Cotton
Mister Cotton
Dave Bautista isSapper Morton
Sapper Morton
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Smak pho
Feel the Beat
Seria Niezgodna: Wierna
W cieniu księżyca
The Postcard Killings
Spragnieni życia
Słodziak (Honey Boy) 2019
Rebelia 2019
Death Race: Anarchia
Mia i biały lew
Vox Lux
Błąd systemu