Bliźniak (Gemini Man) 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Bliźniak (Gemini Man) 2019

Bliźniak (Gemini Man) 2019

PG-13
Twoja ocena: 0
4 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to mamy bardzo ciekawą produkcję z Willem

Will Smith powraca w tym roku na duży ekran. Najpierw ze swoją ciekawą rolą jako Dżin w filmie Aladyn 2019 produkcji Disneya. Następnie jako gwiazda thrillera science-fiction Bliźniak 2019 czyli w oryginalnej nazwie Gemini Man.  Ten ostatni jest jednym z jesiennych wydawnictw Paramount Picture i gwiazdami takimi jak Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong i Linda Emond. Cały film Bliźniak 2019 przywraca Lee do głównych filmów VFX, który zdobył mu Oscara dla najlepszego reżysera. Jednym słowem zapowiada się bardzo ciekawy film.

Gemini Man (Bliźniak 2019) to nowatorski thriller akcji z Willem Smithem w roli Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy, który nagle zostaje namierzony i ścigany przez tajemniczego młodego agenta, który najwyraźniej potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Film wyreżyserował zdobywca Oscara Ang Lee, a wyprodukowali go znani producenci Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg i Don Granger. W rolach głównych występują także Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen i Benedict Wong. Przed obejrzeniem tego filmu, obejrzyjcie najpierw film Toy Story 4.

Koncepcja filmu Bliźniak 2019 brzmi prawie jak riff w filmie Looper Riana Johnsona, ponieważ koncentruje się wokół starzejącego się zabójcy o nazwisku Henry Brogen (Will Smith), który musi uniknąć śmierci swojego młodszego klona, ​​który zna każdy jego ruch. Smith występuje w obu rolach, a technologia VFX została wykorzystana do odmłodzenia aktora. Film jest najnowszym filmem z 2019 roku, w którym zastosowano taką technologię po filmie Kapitan Marvel. Technologia, który odmieniła Samuela L. Jacksona, aby mógł zagrać postać MCU Nicka Fury’ego w latach 90. Martin Scorsese używa podobnego efektu wizualnego w całym filmie Irlandczyk 2019. Po to aby pozbawić wieku Roberta De Niro i Al Pacino. Mistrzowska technologia.

Gdzie oglądać cały film Bliźniak (Gemini Man) 2019 online CDA?

Paramount Pictures i Skydance Media opublikowały oszałamiający nowy materiał z futurystycznego dramatu science fiction. Dramatu, którego akcja nakręciła w nawiedzającej wersji Forever Young, w której Smith gra elitarnego zabójcę. Sprawy stają się trudne, gdy dowiaduje się, że mężczyzna, którego wyznaczono do śledzenia, jest młodszą wersją siebie, która potrafi przewidzieć każdy jego ruch. Fabuła jest po prostu niesamowita. Lepiej bym tego nie wymyślił.

Oprócz technologii odmładzania Lee nakręcił także film Gemini Man (Bliźniak 2019) w 3D z prędkością 120 klatek na sekundę i rozdzielczością 4k. Twórca zrobił to samo ze swoim poprzednim filmem Najdłuższy marsz Billy’ego Lynna, ale hazard strzelania z pięciokrotnością normalnej liczby klatek na sekundę nie opłacił się, ponieważ krytycy w dużej mierze narzekali, że materiał był hiperrealny i wyglądał jak gra wideo. Lee dokłada starań, aby 120 klatek na sekundę działało. Nie wiadomo, ile kin będzie w stanie wyświetlić film w preferowanym formacie. Paramount wyda również cały film Bliźniak (Gemini Man) przy normalnej częstotliwości klatek.

Aktor wykonuje podwójną funkcję, grając zarówno 50-latka, jak i 23-letnią wersję siebie w filmie Gemini Man, dzięki oszałamiającej technologii, która pozbawia Smitha niemal ćwierć wieku.
Studio po raz pierwszy dokuczało materiałowi z filmu Bliźniak 2019 na corocznej wystawie dla właścicieli kin CinemaCon. Smith wyjaśnił nową technologię, mówiąc, że ma teraz 50 lat i nie wie, czy miałby doświadczenie w graniu mnie 23-latka. Na CinemaCon na początku tego miesiąca Paramount oczarował prasę materiałem przedstawiającym starzenia się Smitha. Klon filmu ma wyglądać jak 23-letnia wersja aktora. Krytycy zareagowali pozytywnie na nagranie, a wielu nazywa pracę VFX oszałamiając. Tak więc, życzymy wszystkim miłego seansu. Liczymy też na Wasze opinie.

Bliźniak (Gemini Man) 2019
Oryginalny tytuł Gemini Man
Udostępniono43

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nie otwieraj oczu
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Bracia Sisters
Biały kruk 2019
Pralnia 2019
Szybcy i Wściekli
Gdzie jesteś, Bernadette?
Zabójczy żywioł
Capone 2020
Godzilla II: Król potworów
Eastern 2020
Portret kobiety w ogniu