Bloodshot 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Bloodshot 2020

Bloodshot 2020

110 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Bloodshot 2020 online?

Valiant Cinematic Universe wciąż się rozwija. Znawcy myślą również wylotowi, że Valiant Entertainment planuje utrzymać resztę swoich głównych bohaterów, takich jak X-O Manowar, Eternal Warrior oraz Archer & Armstrong. Bardzo ciekawa informacja. Może uda im się dorównać takim universum jak DC czy Marvel. Ale wrzućmy teraz na tapetę cały film Bloodshot 2020. Film z moim ulubionym aktorem, który może namieszać na rynku filmowym. Szczerze chciałbym żeby tak się stało. Coraz więcej słyszy się o dobrych nieamerykańskich produkcjach. Warto obejrzeć film Ojciec (Bashtata), który zachwycił fanów, a jest to bułgarski film.

W uniwersum Marvela Vin Diesel użycza swojego głosu chodzącemu drzewu. Mowa oczywiście o filmie Strażnicy Galaktyki. Ale w nowym, powstającym universum aktor daje z siebie wszystko, by stać się hybrydą. Vin w tym filmie to człowiek-maszyna, czyli Bloodshot. W marcu ta pierwsza adaptacja Valiant Comics trafiła na duży ekran. Bloodshot od innych superbohaterów różni się tym, że ma w sobie miliard mikroskopijnych superkomputerów, zwanych nanitami, które przepływają przez jego krew. Pozwalają Bloodshotowi leczyć rany i współpracować z dowolnym urządzeniem elektronicznym. To taka typowa maszyna do zabijania. Taki trochę Deadpool z filmów Marvela.

To pędzie wspaniała akcja z Vin Dieselem

Bloodshot 2020 został stworzony przez Kevina VanHooka, Dona Perlina i Boba Laytona w 1992 roku. Był i jest jedną z najpopularniejszych postaci z Valiant Comics. To inne universum superbohaterów rywalizujące z Marvel i DC. Bloodshot to jedna z wiodących postaci Valiant, kultowego wydawcy komiksów z historią. Założona w 1989 roku przez byłego redaktora Marvela Jima Shootera i biznesmena Stevena Massarsky’ego. Ta firma powstała podczas trendu komiksowego i całkiem mocno się rozwinęła.

W przypadku Valianta, Bloodshot pełni rolę Spider-Mana, ponieważ firma zajmująca się komiksami opracowała już umowę z Sony na nakręcenie filmu Bloodshot i trudno się dziwić, że Sony ma nadzieję, że będzie to pierwszy film z serii. Podczas gdy początkowo był ustawiony jako główny gracz w Valiant Cinematic Universe, teraz będzie samodzielnym bytem, ​​podczas gdy Harbinger i wszystkie inne postacie prawdopodobnie zaczną działać we własnym świecie. To jest bardzo dobrą informacją. Może dzięki temu Marvel oraz DC poczują konkurencję i jeszcze bardziej zmotywują się do wypuszczania dobrych filmów.

Jeśli chodzi o samego Bloodshota, to nazywa się Ray Garrison lub Angelo Mortalli. To mafiozo poddany ściśle tajnemu eksperymentowi, Project Rising Spirit. W 2012 roku okazało się, że Bloodshot ma inną tożsamość. Mianowicie to Raymond Garrison, żołnierz z USA, który był Angelem Mortallim tylko w tajnej misji infiltracji rodziny przestępczej Cianelli. Zasadniczo, jeśli połączysz Wolverine’a, Punishera i Cyborga w jedną postać to otrzymasz Bloodshota.  Bardzo ciekawe połączenie i szczerze mam nadzieje, że to universum się wybije. Bo bardzo przyjemnie będzie się to oglądać.

Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Bloodshot 2020
Oryginalny tytuł Bloodshot
Ranking IMDb 5.9 187 głosów
Ranking TMDb 6.2 29 głosów

Reżyser

Dave Wilson
Reżyser

Obsada

Udostępniono12

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Van Gogh. U bram wieczności
Men in Black: International
Królowie Zbrodni 2019
Dzieciak, który został królem
Tommaso
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Rocketman
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Ad Astra
Untogether 2019
Kwiaty miłości 2019