What's happening?

Bohemian Rhapsody - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 341

ONLINE HD 67260 Wyświetleń Report Error

  Bohemian Rhapsody

  Bohemian Rhapsody

  Oct. 24, 2018UK135 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7.4 22 głosy

  Reżyser

  Claire Frayn
  Reżyser

  Obsada

  Rami Malek isFreddie Mercury
  Freddie Mercury
  Gwilym Lee isBrian May
  Brian May
  Ben Hardy isRoger Taylor
  Roger Taylor
  Joseph Mazzello isJohn Deacon
  John Deacon
  Lucy Boynton isMary Austin
  Mary Austin
  Aidan Gillen isJohn Reid
  John Reid
  Allen Leech isPaul Prenter
  Paul Prenter
  Tom Hollander isJim Beach
  Jim Beach
  Mike Myers isRay Foster
  Ray Foster
  Aaron McCusker isJim Hutton
  Jim Hutton

  Gdzie oglądać cały film Bohemian Rhapsody online?

  Farrokh Bulsara nie wydawał się przeznaczony na wielkość. Nikt nie pokładał w nim nadziei. Farrokh urodził się na Zanzibarze dla rodziców Indo-Parsi, którzy praktykowali Zoroastrianizm. Po tym, jak jego rodzice wyemigrowali z Afryki do Anglii w późnych latach młodzieńczych, pod koniec lat 60. dryfował po peryferiach londyńskiej sceny. „Paki” ludzie szydzili z obrzydzenia, myśląc, że jest Pakistańczykiem. Wystające zęby Farrokha zarabiały więcej. Jego nieśmiałe, zniewieściałe maniery uczyniły go łatwym celem. Bohemian Rhapsody to naprawdę świetny film.

  Ale Farrokh miał tajną broń: jego głos. Pewnej nocy w 1970 roku, gdy zespół nazwany Smile ogląda swojego głównego wokalistę, młody imigrant oferuje swoje usługi. Gitarzysta Brian May i perkusista Roger Taylor szydzą. Potem śpiewa. I dostaje pracę. I przyjmuje nową nazwę sceniczną: Freddie Mercury. Reszta, jak mówią, jest historią. A historia królowej, która odwija ​​się od 1970 do 1985 roku, jest tak dramatyczna, jak i tragiczna. Zwłaszcza jeśli chodzi o nienasycone pragnienie miłości Freddiego Mercury’ego, które pochłonęło jego życie.

  Freddi, oj Freddi

  Choć namiętności Freddiego Mercury’ego w kierunkach autodestrukcyjnych, nie można zaprzeczyć jego talentowi, popędowi i intensywności. Cechy te napędzają wzrost Queen, napędzając grupę przez wiele przeszkód. Chociaż członkowie Queen doświadczają czasami napięć, zazwyczaj wykazują głęboką lojalność. Freddie w końcu zdaje sobie sprawę, że jego manipulujący osobisty menedżer, Paul Prenter, próbował podzielić go od zespołu. Więc Freddie strzela do Paula i próbuje naprawić szkody, które Freddie uświadamia sobie, że zrobił z pozostałymi trzema członkami Queen (wspomnianym wcześniej Brianem Mayem i Rogerem Taylorem, a także basistą Johnem Deaconem).

  Innym niezwykle ważnym związkiem w życiu Freddiego jest Mary Austin, którą poznaje na początku swojej kariery. Zakochują się, a Freddie pisze dla niej piosenkę „Love of My Life”. Proponuje i wsuwa obrączkę na palec, choć nigdy prawnie nie zawiązuje węzła (chociaż ten punkt nigdy nie jest tak naprawdę wyjaśniony w samym filmie). Freddie mówi jej, że kiedy występuje, „jestem osobą, do której zawsze miałem być. Nie boję się niczego”. Potem dodaje: „Jedynym innym razem czuję, że jestem z tobą. Jesteś miłością mojego życia”. Oglądaj Bohemian Rhapsody online CDA PL.

  Nawet gdy atrakcyjność Freddiego dla mężczyzn staje się coraz bardziej widoczna, obaj nadal mają więź uczucia i zaangażowania. Freddie w końcu mówi komuś: „Mary zna mnie w sposób, w jaki nikt inny nigdy nie będzie”. Freddie ma skomplikowany, bolesny związek z ojcem. Starszy mężczyzna zwięźle mówi młodemu Freddiemu: „Dobre myśli. Dobre słowa. Dobre uczynki. To jest to, do czego powinieneś dążyć”. Teen Freddie wyśmiewa powagę swojego ojca. Ale 15 lat później, kiedy Freddie zaprasza swoich rodziców do obejrzenia jego występu na żywo w telewizji, Freddie powtarza te słowa: „Dobre myśli. Dobre słowa. Dobre uczynki. Tak jak mnie nauczyłeś, tato”. Po zakończeniu filmu Freddie i jego ojciec są w stanie wyrazić miłość do siebie nawzajem, czego brakowało w całym ich związku.

  Jak zwykle trochę duchowieństwa w Bohemian Rhapsody

  Ojciec Freddiego zarysowuje historię ludu Parsi dla Maryi, mówiąc, że uciekli z Persji (dzisiejszego Iranu) do Indii, aby uniknąć prześladowań muzułmańskich. Słyszymy jedno odniesienie do zaratusztrianizmu. Freddie sarkastycznie używa zwrotów „mów krwawymi językami”, a „prawda cię wyzwoli”. Narzekając na rasistowski film, który został zakazany przez MTV w Stanach Zjednoczonych, ktoś kwestionuje: „To Ameryka: są purytanami publicznie, zboczeńcy prywatnie”. Freddie żartuje Paulowi, że powinien zapraszać kapłanów na dziką imprezę. Paul mówi o wyzwaniach związanych z dorastaniem „queer” jako irlandzki katolik.

  Freddie i Mary zakochują się. Scena, w której zapina koszulę, może sugerować, że właśnie uprawiali seks. W kolejnej chwili po śmierci Mary jest owinięta kocem, a Freddie bez koszuli na kanapie. (W tym momencie pojawiają się członkowie zespołu, co zmusza Mary do podciągnięcia koca, żeby się zakryć.) Para całuje się namiętnie, a Freddie pokazuje ją na jednej scenie (choć w większości są ubrani). Ale od tego czasu Freddie coraz bardziej kręci się ku mężczyznom. On i kierowca ciężarówki wymieniają się wzrokiem. Menedżer Freddiego, Paul, pociąga go i ostatecznie dzieli się z nim namiętnym pocałunkiem. (Paul wyraźnie chce iść dalej, ale z filmu nie wynika, czy to się kiedykolwiek zdarzy).

  Czy faktycznie był BI?

  Choć wydaje się niezdecydowany, by na początku zaakceptować pociąg do tej samej płci, Freddie w końcu to robi – przynajmniej na osobności. Na początku Paul znajduje mężczyzn, z którymi Freddie mógłby spać. (Następnego ranka widzimy jednego takiego partnera w bieliźnie na kanapie hotelowej). Widzimy też Freddiego wchodzącego do baru dla gejów. Rzuca coraz bardziej ekstrawaganckie imprezy, w których najczęściej biorą udział geje (z których dwóch całuje się w tle jednej sceny). Sugeruje to, że Freddie jest coraz bardziej lekkomyślny w swojej rozwiązłości. Na imprezach mężczyźni chwytają się nawzajem i handlują pożądliwymi spojrzeniami. Dalsze zachowania seksualne są sugerowane, ale nie są graficznie pokazane w tym filmie PG-13.

  Inni członkowie Queen są pokazywani z fawningowymi żeńskimi fanami, ale ich sugerowane wybryki seksualne nie mają zbyt wiele czasu na ekranie. Rzeczywiście, inni członkowie zespołu są zmęczeni bachantami Freddiego. Freddie ze swojej strony jest często bez koszuli i ma tendencję do ubierania się w kobiece stroje. Pomimo swojej rozwiązłości, która stała się już tematem ekspertyz tabloidów, Freddie nie przyzna się publicznie do homoseksualizmu – nawet wtedy, gdy reporterka agresywnie próbuje go ujawnić na konferencji prasowej.

  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Bohemian Rhapsody
  Oryginalny tytuł Bohemian Rhapsody
  Ranking IMDb 8.0 433,832 głosów
  Ranking TMDb 8.1 7,377 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Bohemian Rhapsody online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Bohemian Rhapsody online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Bohemian Rhapsody online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Bohemian Rhapsody na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono343

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Gniazdo zła
  The Lighthouse
  7 uczuć
  Tolkien
  Cóż za piękny dzień
  Creed 2
  Greyhound 2020
  Hello, Love, Goodbye 2019
  Polityka 2019
  The Best of Enemies
  Pralnia 2019
  Tajemniczy ogród 2020