What's happening?

Botoks ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 311

ONLINE HD 25950 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Botoks

Botoks online

Leczenie grozi śmierciąSep. 29, 2017Poland135 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.6 8 głosów

Gdzie oglądać cały film Botoks online?

Szpital to zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. To jest to co Vega chce ująć w filmie Botoks. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem. Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Czy takie sytuacje mają na co dzień w naszych szpitalach? Czy lekarze dorabiają na boku w ten sposób? To jest bardzo ciekawe! Zresztą podobnie jest z filmem Polityka.

Czy w filmie Botoks widzimy poukładany świat cenionej chirurgi? Świat Patrycji rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem. Beata to lekarka SOR-u, uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka, sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret. W tym filmie widać klasycznego Vegę. Robi identycznie to samo co w filmach Pitbull. Nowe porządki czy Kobiety Mafii. Są to bardzo specyficzne filmy dla bardzo okrojonej grupy odbiorców.

Czy Vega przesadził z filmem Botoks?

Wbrew temu, co sugeruje film, kobiety w Polsce bardzo rzadko umierają po urodzeniu. Dotyczy to głównie osób chorych, które czasami nie były wcześniej leczone. Są to osoby np. z hemofilią lub zaburzeniami krzepnięcia krwi, ciężkim nadciśnieniem, uszkodzoną wątrobą lub innymi ciężkimi chorobami. O takich chorobach najczęściej lekarze nie wiedzą. Nawet jak wiedzą, to matki i tak decydują się na poród mimo tego, że to jest duże ryzyko. Film Botoks pokazuje to trochę w innym świetle. Według wielu ostro koloryzuje świat farmacji i aborcji. Zresztą widać to też później w serialu Botoks, który uzupełnia film.

Z powodu zamieszania z producentem, z którym współpracował, Patryk Vega musiał zrezygnować ze swojego sztandarowego produktu. Chodzi oczywiście o film Pitbull. Dlatego właśnie ostatnią część wyreżyserował ktoś inny. Ta część to oczywiście Ostatni pies. Podczas gdy Vega świetnie czuje się w terminologii policyjnej i może opowiedzieć ciekawą historię o funkcjonariuszach policji, historia ludzi w białych płaszczach niestety w ogóle nie zadziałała. Wszystko tutaj jest sztuczne i przesadzone. Jak twierdzi, reżyser zebrał prawdziwe historie, które wydarzyły się w naszym kraju w ciągu ostatnich 10 lat. Niestety nie podał swoich źródeł i na czym dokładnie się wzorował. System opieki zdrowotnej wygląda jak skorumpowana stodoła. Wygląda to strasznie i szczerze chciałbym, żeby to faktycznie był tylko film. Aż strach pomyśleć, jeżeli taka korupcja jest faktycznie w polskiej służbie zdrowia.

cały film botoks online cda zalukaj filiser

Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Botoks
Oryginalny tytuł Botoks
Ranking IMDb 3.6 1,590 głosów
Ranking TMDb 3.8 33 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Botoks online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Botoks online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Botoks nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Botoks na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono116