Boże Ciało 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Boże Ciało 2019

Boże Ciało 2019

116 Min.PG
Twoja ocena: 0
4.8 110 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Boże Ciało 2019 online?

Co zobaczymy w filmie Boże Ciało? Otóż będzie to postać Daniela, czyli dwudziestolatka. Chłopca, który w poprawczaku doznaje duchowego powołania i postanawia zostać księdzem. Niestety nie udaje mu się dostać do seminarium i chłopak zaczyna udawać duchownego w małej parafii. Od początku jego metody ewangelizacji  budzą kontrowersje wśród mieszkańców. Kolejny kontrowersyjny film o Kościele taki jak Kler. Tym razem trochę z innego punktu widzenia. Z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego duchownego zaczynają poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wstrząsnęła lokalną społecznością kilka miesięcy wcześniej. Tymczasem w miasteczku pojawia się dawny kolega Daniela z poprawczaka.

Pomysłowy pomysł na start nie wystarczy, aby wyjaśnić sukces filmu Komasy. Dwie nagrody na festiwalu w Wenecji, pokazy na kilku innych festiwalach, kilka nagród na festiwalu w Gdyni. W tym oczywiście nagroda dla najlepszego reżysera i najlepszego scenariusza. Mamy też pokaz filmu jako polski przedstawiciel w wyścigu o nominację do Oscara. Powyższe informacje mówią same za siebie. Jak widzicie ten film jest niesamowity. Zresztą nawet na filmwebie możemy zobaczyć bardzo wysoką ocenę filmu Boże Ciało.  Pamiętajcie, że to nie jest komedia typu Listy do M 3. To film dla ludzi o mocnych nerwach.

cały film boże ciało online cda zalukaj filiser 300x158 - Boże Ciało 2019

To jednak Boże ciało czy nie?

W filmie Boże Ciało wszystko się powiodło. Cały zespół wykonał świetną robotę. Operatorzy nas nie zawiedli. Wszyscy pracownicy są bardzo świadomi, bardzo dobrze zbudowani. Na szczególną uwagę zasługują ci, którzy pokazują głównego bohatera podczas obchodów kolejnych jarmarków. Skrypt jest również na najwyższym poziomie. Historia, choć prosta, może być interesująca, a postacie są wyraźnie zarysowane. Dialogi odgrywają tutaj bardzo ważną rolę, ponieważ wypadają bardzo naturalnie, co niestety często kończy się niepowodzeniem w polskich filmach. Aktorzy zasługują również na duże brawa. Wszystko. Nie ma znaczenia, czy spojrzymy na pierwszy, drugi czy trzeci plan. Po prostu wszystko jest w porządku. Jan Komasa wraz z całą obsadą zasługują na gromkie brawa. Tego filmu nie dało się wykonać lepiej.

To co będzie działo się dalej, zostawiam Wam drodzy widzowie. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii. Pod nieobecność duchownego Daniel (Bartosz Bielenia) wykorzystuje niespodziewaną okazję i udając księdza, zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Czy kłamstwo wyjdzie na jaw? Historia chłopca udającego księdza to dobre miejsce na rozpoczęcie filmu. Corpus Christi to zagraniczny tytuł tego filmu. Film Jana Komasy zwraca na siebie uwagę, gdy tylko usłyszymy o filmie po raz pierwszy. A kiedy dowiadujemy się, że jest to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, całkowicie nam o tym przypomina. Film jest po prostu świetny i zachęcam wszystkim go obejrzeć. A gdzie oglądać cały film Boże Ciało to już wiecie.

 

 

Boże Ciało 2019
Boże Ciało 2019
Boże Ciało 2019
Oryginalny tytuł Boże Ciało
Ranking IMDb 8.1 252 głosów
Ranking TMDb 8 8 głosów
Udostępniono586

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Best of Enemies
Pierwszy człowiek
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Biały kruk 2019
Wilk z Wall Street
Królowa Kier
Bracia Sisters
Brightburn: Syn ciemności
Monos – oddział małp
Joker
Młody Ahmed
After 2019
×
Życzymy miłego seansu!