Brahms: The Boy 2 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Brahms: The Boy 2 2020

Brahms: The Boy 2 2020

Zło ma niewinne oblicze86 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Brahms: The Boy 2 online?

Horror Brahms: The Boy 2 rozpoczyna się klasycznie. Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie rodziny pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić o swoich problemach. Piękny, nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Oczywiście to byłoby zbyt piękne. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Bohaterowie odkrywają w domu lalkę i nie zdają sobie sprawy co tak naprawdę ich czeka. To właśnie ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude. Rodzice zaczynają bać się nawet własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej.  Dobrze wiemy gdzie. To trochę jak w filmie Annabelle. Niestety kiedy zrozumieją co się dzieje, będzie już za późno. 

Katie Holmes podejrzewa, że ​​nowa zabawka jej syna jest opętana. Możemy to ujrzeć w najnowszym zwiastunie Brahms: The Boy 2. To kontynuacja filmu The Boy z 2016 roku. Oglądamy tutaj młodą rodzinę, która wprowadza się do posiadłości w Heelshire, nieświadoma mrocznej historii domu. Pewnie każdy z nas w swoim życiu słyszał historie o nawiedzonym domu. Ich młody syn wkrótce poznaje niepokojącego nowego przyjaciela, który jest niesamowicie realistyczną lalką, którą nazywa Brahms. Jak wiecie z innych horrorów, że lalki mogą być przerażające. Dokładnie tak jak w filmie Annabelle wraca do domu albo w filmie Laleczka (Child’s Play). Często po wyrzuceniu lalki te wracają same. Co przeraża jeszcze bardziej.

cały film Brahms The Boy 2 online cda zalukaj

To bardzo mocny horror

Film The Boy okazał się zaskakująco satysfakcjonującym małym thrillerem, gdy został wydany w 2016 roku. Cztery lata później przerażająca mała lalka w centrum filmu wraca. Brahms: The Boy II znajduje nową rodzinę. To Katie Holmes i Owain Yeoman. Przeprowadzającą się do pensjonatu, który akurat znajduje się w posiadłości Heelshire Mansion, w której mieszkał nasz stary kumpel Brahms. W rzeczywistości ich młody syn Jude (Christoper Convery) znajduje Brahmsa pochowanego w ziemi. Ale po szybkim oczyszczeniu przez matkę Brahms wygląda jak nowy. Wygląda jednak na to, że Brahms może być czymś więcej niż nam się wydaje. Co kryje ta niewinnie wyglądająca lalka? Powiem tyle, że prawdziwe zło czai się tuż za rogiem.

William Brent Bell, który wyreżyserował oryginał, powrócił do kierowania kontynuacją. Nigdzie jednak nie widać dojrzałego Brahmsa, który potajemnie mieszkał w murach posiadłości w Heelshire. Zwiastun zdaje się wskazywać, że Brahms ma za sobą historię śmierci, która rozciąga się nawet poza to, co widzieliśmy w pierwszym filmie. Ale ostatnim razem, gdy Brahms wydawał się być opętaną lalką, to wszystko było podstępem. Obejrzenie tego horroru pozostawię tym odważnym, gdyż zdecydowanie takie filmy nie są dla mnie. Natomiast chętnie później opiszę wrażenia znajomych i przyjaciół po obejrzeniu filmu Brahms: The Boy 2.

Brahms: The Boy 2 2020
Brahms: The Boy 2 2020
Brahms: The Boy 2 2020
Oryginalny tytuł Brahms: The Boy II
Ranking IMDb 4.3 2,076 głosów
Ranking TMDb 5.2 51 głosów
Udostępniono11

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Małgosia i Jaś
47 Meters Down: Uncaged
Sługi wojny
Zakonnica
Robin Hood: Początek
Ma 2019
Po pierwsze przeżyć 2020
Doktor Sen
Ciche miejsce
Poroniony 2018
Pokémon: Detektyw Pikachu
Więzień labiryntu: Próby ognia