Brightburn: Syn ciemności - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Brightburn: Syn ciemności

Brightburn: Syn ciemności

PG
Twoja ocena: 0
3.6 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Wielki powrót

James Gunn powrócił na Twitter, aby pomóc w promocji swojego najnowszego filmu, Brightburn: Syn ciemności. Twórca serii Guardian of the Galaxy Marvela był w dużej mierze nieobecny w mediach społecznościowych, odkąd został zwolniony z kierowania Guardians of the Galaxy Vol. 3 zeszłego lata. Jednak Marvel i Disney niedawno zdecydowali się przywrócić go do roli dyrektora projektu. Co zaowocowało tym, że Gunn wrócił do publiczności. Natomiast była to ciężka przeprawa.

Po pierwsze, James Gunn ujawnił zupełnie nowy plakat do Brightburn, który został umieszczony jako niezwykle mroczny obraz historii Supermana. Chociaż nie mogą tego umieścić we wszechświecie DC, to zadają sobie pytanie, co jeśli ten sam kosmita, który wylądował na Ziemi, zamienił zło zamiast siły na dobre? Przerażający chłopak w sercu tej historii znajduje się w centrum plakatu, osadzonego na czerwonym tle krwi. To jest naprawdę przerażające. Gunn miał to do powiedzenia w podpisie, który opatrzył ujawnieniem. Obsada jest całkiem niezła.

To mówią fani

?Nasze serca i ręce są rozbite, robiąc ten film dla was. Dołączcie do nas, oglądając go w piątek, 24 maja, w kinach na całym świecie?.
Jeśli chodzi o zwiastun, jest to dłuższa wersja wcześniej wydanego pełnometrażowego zwiastunu. Przepakowuje dużo tego samego materiału, który widzieliśmy w przeszłości. Ale z pewnością zapewnia najdokładniejsze spojrzenie na film. Wygląda absolutnie przerażająco i nie skąpi na towarach, pod względem zestawów i efektów specjalnych. To powiedziawszy, wygląda na odświeżająco mniejszą w skali w porównaniu do filmów Marvela czy DC. Pomyśl o Kronice, ale nie znaleziono nagrania i dużo ciemniej.

Brightburn pochodzi ze skryptu napisanego przez brata i kuzyna Jamesa, Briana i Marka Gunna. David Yarovesky (The Hive) jest w fotelu reżysera. Film był niewiarygodnie skryty przez cały czas produkcji, a kiedy pierwszy zwiastun został ujawniony, stało się jasne, dlaczego. W obsadzie znajdują się David Denman (Power Rangers, The Office), Jackson A. Dunn (Shameless, Glow), Matt Jones (Mama, Home) i Meredith Hagner (Set it Up, Younger) z Elizabeth Banks (Pitch Perfect, The LEGO Film) również na pokładzie. Banks wcześniej współpracował z Gunnem przy jego horrorze Slither.

James Gunn, ze swojej strony, przygotowuje się do nakręcenia The Suicide Squad na DC. Zanim wróci do MCU, by sterować Guardians of the Galaxy Vol. 3. Czy to oznacza, że ??możemy spodziewać się więcej Gunn w mediach społecznościowych w przyszłości? Był raczej aktywny przed starymi, obraźliwymi tweetami wykopywanymi przez konserwatywnych blogerów, którzy nie zgadzali się z jego głosowymi poglądami politycznymi, co ostatecznie doprowadziło go do zwolnienia przez Disneya. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć na tym.

Brightburn: Syn ciemności
Oryginalny tytuł BrightBurn
Udostępniono47

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dwunastu gniewnych ludzi
Sokół z masłem orzechowym
1800 gramów
7 uczuć
Avengers: Koniec gry
The Outpost
Kobiety mafii
Black and Blue
Topielisko. Klątwa La Llorony
Ciche miejsce 2
Kartoteka 64
Annabelle wraca do domu
×
Życzymy miłego seansu!