What's happening?

Brightburn: Syn ciemności ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 287

ONLINE HD 11248 Wyświetleń Report Error

  Brightburn: Syn ciemności

  Brightburn: Syn ciemności online

  May. 23, 2019USAR
  Twoja ocena: 0
  3.6 8 głosów

  Wielki powrót

  James Gunn powrócił na Twitter, aby pomóc w promocji swojego najnowszego filmu, Brightburn: Syn ciemności. Twórca serii Guardian of the Galaxy Marvela był w dużej mierze nieobecny w mediach społecznościowych, odkąd został zwolniony z kierowania Guardians of the Galaxy Vol. 3 zeszłego lata. Jednak Marvel i Disney niedawno zdecydowali się przywrócić go do roli dyrektora projektu. Co zaowocowało tym, że Gunn wrócił do publiczności. Natomiast była to ciężka przeprawa.

  Po pierwsze, James Gunn ujawnił zupełnie nowy plakat do Brightburn, który został umieszczony jako niezwykle mroczny obraz historii Supermana. Chociaż nie mogą tego umieścić we wszechświecie DC, to zadają sobie pytanie, co jeśli ten sam kosmita, który wylądował na Ziemi, zamienił zło zamiast siły na dobre? Przerażający chłopak w sercu tej historii znajduje się w centrum plakatu, osadzonego na czerwonym tle krwi. To jest naprawdę przerażające. Gunn miał to do powiedzenia w podpisie, który opatrzył ujawnieniem. Obsada jest całkiem niezła.

  To mówią fani

  ?Nasze serca i ręce są rozbite, robiąc ten film dla was. Dołączcie do nas, oglądając go w piątek, 24 maja, w kinach na całym świecie?.
  Jeśli chodzi o zwiastun, jest to dłuższa wersja wcześniej wydanego pełnometrażowego zwiastunu. Przepakowuje dużo tego samego materiału, który widzieliśmy w przeszłości. Ale z pewnością zapewnia najdokładniejsze spojrzenie na film. Wygląda absolutnie przerażająco i nie skąpi na towarach, pod względem zestawów i efektów specjalnych. To powiedziawszy, wygląda na odświeżająco mniejszą w skali w porównaniu do filmów Marvela czy DC. Pomyśl o Kronice, ale nie znaleziono nagrania i dużo ciemniej.

  Brightburn pochodzi ze skryptu napisanego przez brata i kuzyna Jamesa, Briana i Marka Gunna. David Yarovesky (The Hive) jest w fotelu reżysera. Film był niewiarygodnie skryty przez cały czas produkcji, a kiedy pierwszy zwiastun został ujawniony, stało się jasne, dlaczego. W obsadzie znajdują się David Denman (Power Rangers, The Office), Jackson A. Dunn (Shameless, Glow), Matt Jones (Mama, Home) i Meredith Hagner (Set it Up, Younger) z Elizabeth Banks (Pitch Perfect, The LEGO Film) również na pokładzie. Banks wcześniej współpracował z Gunnem przy jego horrorze Slither.

  James Gunn, ze swojej strony, przygotowuje się do nakręcenia The Suicide Squad na DC. Zanim wróci do MCU, by sterować Guardians of the Galaxy Vol. 3. Czy to oznacza, że ??możemy spodziewać się więcej Gunn w mediach społecznościowych w przyszłości? Był raczej aktywny przed starymi, obraźliwymi tweetami wykopywanymi przez konserwatywnych blogerów, którzy nie zgadzali się z jego głosowymi poglądami politycznymi, co ostatecznie doprowadziło go do zwolnienia przez Disneya. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć na tym.

  Brightburn: Syn ciemności
  Oryginalny tytuł BrightBurn
  Ranking IMDb 6.1 74,302 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Brightburn: Syn ciemności online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Brightburn: Syn ciemności online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Brightburn: Syn ciemności nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Brightburn: Syn ciemności na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono47