What's happening?

Brudna gra ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 342

Brudna gra

Brudna gra online

Aug. 30, 2019UK112 Min.R
Twoja ocena: 0
2 1 głos

Reżyser

Gavin Hood
Reżyser

Obsada

Keira Knightley isKatharine Gun
Katharine Gun
Matthew Goode isPeter Beaumont
Peter Beaumont
Matt Smith isMartin Bright
Martin Bright
Ralph Fiennes isBen Emmerson
Ben Emmerson
Indira Varma isShami Chakrabarti
Shami Chakrabarti
Rhys Ifans isEd Vulliamy
Ed Vulliamy
Tamsin Greig isElizabeth Wilmshurst
Elizabeth Wilmshurst
Conleth Hill isRoger Alton
Roger Alton
Hattie Morahan isYvonne Ridley
Yvonne Ridley

Gdzie oglądać cały film Brudna Gra online?

Jest coś interesująco twardego i szczerego w tym powolnym nagraniu reżysera i współautora Gavina Hooda. Jest to dramat szpiegowski, który sprytnie mówi o tendencji brytyjskiego establishmentu do złośliwości pod presją. Mówi o spisku i problemach związanych z prawną obroną przed oskarżeniem o zdradę. Co ważne mówi też o rodzaju młodych, bezbronnych ludzi. Oficjalne sekrety pokazują, że dramaty szpiegowskie z prawdziwego życia często nie są thrillerami akcji, takimi jak Bond, Bourne czy Homeland. Teraz są czymś bardziej przypominającym politykę biurową na poziomie nuklearnym. Dlatego film Brudna gra pokazuje trochę inne spojrzenie na gatunek thrillerów. Ma w sobie coś z romansu, czasami widzę sceny z filmu Judy.

W jaki sposób Gun nie może udostępnić tej notatki z zagrożeniem dla milionów istnień ludzkich, głównie Brytyjczyków, Amerykanów i Iraku? Gun wie, że jeśli opublikuje to będzie ścigana zgodnie z brytyjską oficjalną ustawą o tajemnicach z 1989 roku. Boi się też, że status imigracyjny jej muzułmańskiego męża Yasara byłby zagrożony. Yasar jest Kurdem, a Kurdowie byli najbardziej znanymi ofiarami Saddama, więc to nie tak, że jest lojalna wobec reżimu Baasistowskiego. Jest tak wiele powodów, aby nie kopiować notatki. Jesteście ciekawy, czy Katharine zdobędzie odwagę i upubliczni tę informację? Czy może porzuci to wszystko i będzie żyła spokojnie swoim życiem? Pamiętajcie, że to nie jest film o kotach typu Cats.

Też lubicie grać nieczysto?

Opiera się na prawdziwym przypadku Katharine Gun, tłumaczki pracującej dla brytyjskich służb bezpieczeństwa w jednostce nadzoru GCHQ w Cheltenham. W 2003 roku zdziwiła się, że otrzymała wiadomość e-mail z wyraźną informacją o obciążających danych osobowych w życiu przedstawicieli ONZ z małych krajów. Po to aby mogli zostać szantażowani do głosowania za wojną w Iraku. Gun wydrukowała ten e-mail i podał go przyjacielowi antywojennemu, który ostatecznie stworzył podstawę sensacyjnego artykułu. Takie zagrywki są bardzo niebezpieczne i mogą wpłynąć na każdego. Posiadanie takich informacji przez zwykłe osoby kończy się zazwyczaj ich śmiercią. 

Życie zawodowe w gazecie jest idealnie reprezentowane. Rhys Ifans gra znanego reportera Eda Vulliamy’ego jako krytyk rządu. Matt Smith gra Martina Brighta, który napisał oryginalną historię, a Hanako Footman wciela się w młodą dziennikarkę Nicole Mowbray. Dziennikarkę, której chaotyczny, niewinny błąd w transkrypcji wiadomości e-mail, zastępując amerykańską pisownię brytyjską, spowodował, że historia została początkowo skreślona przez internetowych spiskowców. Conleth Hill gra redaktora Rogera Altona, który pomimo swojej prorządowej linii, wychodzi z tego dość dobrze. To jego szczera żądza dobrej historii powoduje, że publikuje. A Wy odważylibyście się opublikować taki artykuł, jeżeli później moglibyście nawet przez to stracić życie?

Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Brudna gra
Oryginalny tytuł Official Secrets
Ranking IMDb 7.3 26,735 głosów
Ranking TMDb 7.3 57 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Brudna gra online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Brudna gra online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Brudna gra nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Brudna gra na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono5