What's happening?

Był sobie bałwan (2020) - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 5556 Wyświetleń Report Error

  Był sobie bałwan (2020)

  Był sobie bałwan (2020)

  Każdy bałwan gdzieś zaczynaOct. 23, 2020USA12 Min.TV-G
  Twoja ocena: 0
  10 1 głos

  Reżyser

  Dan Abraham
  Reżyser

  Obsada

  Josh Gad isOlaf (voice)
  Olaf (voice)
  Chris Williams isOaken (voice)
  Oaken (voice)
  Idina Menzel isElsa (voice - archival)
  Elsa (voice - archival)
  Kristen Bell isAnna (voice - archival)
  Anna (voice - archival)
  Jonathan Groff isKristoff (voice - archival)
  Kristoff (voice - archival)
  Livvy Stubenrauch isYoung Anna (voice - archival)
  Young Anna (voice - archival)
  Eva Bella isYoung Elsa (voice - archival)
  Young Elsa (voice - archival)

  Gdzie oglądać cały film Był sobie bałwan (2020) online?

  Może widzieliście już część tej historii. Było to okrojone ale pokazane w dwudziestominutowej animacji. Tym razem cały film Był sobie bałwan (2020) zapowiada się bardzo ciekawie. Fani takich filmów jak Kraina Lodu 2 będą bardzo zadowoleni. Postać bałwana pojawiała się już przez kilka minut w pierwszym filmie Frozen. Jak wiecie Olaf przekształca się w żywą istotę przez Elzę, a następnie podąża za nim. To taki skrót i przypomnienie tego wszystkiego. Po to, żebyście lepiej poznali fabułę filmu.

  Królowa Elza wyczarowała go swoimi lodowymi mocami w nagrodzonym Oscarem animowanym hicie Disneya z 2013 roku. Teraz ten ząbkowany faworyt zostaje w centrum uwagi i ujawnia swoją nieznaną wcześniej historię w filmie Był sobie bałwan online. To najnowszy rozdział kanonu serii Kraina Lodu. Bohater jest oczywiście taki sam. To ten sam pomocnik Anny i Elsz w filmach fabularnych. Tym razem historia skupia się wyłącznie na nim. Można powiedzieć, że to taki prequel całej serii. Jestem ciekaw jak zareagują na to wszystko fani. Film dostępny na CDA HD oraz na platformie Disney+ z napisami lub dubbingiem.

  Był sobie bałwan to nowa produkcja od Disney

  Magia Ezy budzi bałwana z dzieciństwa. Próbuje się odnaleźć w swoim nowym otoczeniu, zmagając się z pełną wrażliwością i chcąc poznać swój cel. Olaf przeżywa mini-egzystencjalny kryzys. Inni nazwali by go kryzysem wieku średniego. Ta historia jest uroczą rozrywką, która spodoba się dzieciom, choć nic nie wnosi do całej sagi. To jest dosłownie to co dzieje się za kulisami oryginalnego filmu. Jestem zdania, że filmy tego typu są potrzebne. Szczególnie gdy cała saga cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Widać to po wynikach obu produkcji.

  To, czego brakuje w filmie Był sobie bałwan, nadrabia wizualnymi i muzycznymi odniesieniami do filmu fabularnego. Zespół kreatywny wyciągnął szkice z oryginalnego filmu i rozpoczął proces ponownej animacji. Olaf to bardzo ciekawa postać, która pozwoliła na chwilę uśmiechu i radości. Najmłodsi fani nawet wskazują go jako najlepszą postać z filmu. Co jest bardzo dziwne, bo nie spotkałem się jeszcze z taką odpowiedzią. Wszyscy raczej woleli główne bohaterki, czyli Annę i Elzę. Zresztą to z tą drugą powstała cała masa gadżetów, w tym kubków, koszulek, figurek, lalek, a nawet klocków LEGO. 

  Bardzo ciekawa animacja dla najmłodszych

  Disney + miał braki w nowych treściach na swojej platformie, dlatego podejrzewam, że wydali ten film. Był sobie bałwan (2020) myślę, że spisuje się idealnie. Przez opóźnienie produkcji The Falcon and the Winter Soldier wszystko stało się jasne. Szkoda tylko, że Disney jeszcze nie wydał oświadczenia, kiedy chce oficjalnie wejść na Polski rynek. Już nawet w przyszłym roku wchodzą na sąsiadujące kraje. Oczywiście mowa o Czechach i Słowacji. Wydaje mi się, że w Polsce wyszło by im to lepiej. Cały film online to szybki hit, mający na celu utrzymanie aktualności. Jedyną nowością, która była długo wyczekiwana to The Mandalorian. Tutaj udało się nie opóźnić premiery. Olaf (Josh Gad) jako postać najlepiej radzi sobie sam w tym czasie. Fabuła jest całkiem ciekawa i bardzo przyjemnie się go ogląda.

  Zespół kreatywny ponownie animował istniejące sceny z Krainy lodu z perspektywy bałwana, wypełniając je znanymi twarzami. Sercem filmu jest mały kryzys tożsamości bałwana. W tych krótkich chwilach przed spotkaniem z Anną widzowie dowiadują się, jak on pokochał lato. Tym filmem chcą przyciągnąć fanów na całym świecie. Miejmy nadzieję, że serial WandaVision też niedługo pojawi się na platformie. To będzie prawdziwy hit zaraz po Mandalorianie. Natomiast i tak rynek filmów i seriali jest mocno w tyle przez trwającą obecnie pandemię Covid19. 

  Był sobie bałwan (2020)
  Był sobie bałwan (2020)
  Był sobie bałwan (2020)
  Był sobie bałwan (2020)
  Był sobie bałwan (2020)
  Był sobie bałwan (2020)
  Oryginalny tytuł Once Upon a Snowman
  Ranking IMDb 7.0 562 głosów
  Ranking TMDb 7.7 86 głosów
  Udostępniono8

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Pokémon: Detektyw Pikachu
  Jiu Jitsu (2020)
  Witajcie w Marwen
  Hobbit: Bitwa pięciu armii
  Bloodshot 2020
  Bright
  Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
  Mia i biały lew
  Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
  Zielona mila
  Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie
  Tentacles (2021)