What's happening?

Był sobie pies 2 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 301

Był sobie pies 2

Był sobie pies 2 online

May. 03, 2019China120 Min.PG
Twoja ocena: 10
8.2 113 głosów

Lubicie filmy o psach?

Cały film Był sobie pies 2 to oczywiście kontynuacja filmu Był sobie pies. Wspaniałego filmu o pięknym piesku. Szczególne podziękowania należą się Lasse Hallström, który za swoje pracue zasługuje na nagrodę. Dziwaczna koncepcji autora W Bruce’a Camerona to dopiero początek. Na ekranach film opowiadany jest przez psiego ducha z głosem Frozen’s Josh Gad, który przeskakiwał z ciała psa na ciało psa, jak Scott Bakula, podczas ponownego psiego skoku kwantowego. Brzmi dziwnie, ale film jest naprawdę ciekawy. Jeżeli zamiast psów wolicie lwy to oczywiście wybór jest prosty. Obejrzeć koniecznie musicie w takiej sytuacji cały film Król Lew 2019. Wspaniały remake filmu animowanego z 1994 roku.

Czy Był sobie pies 2 to jeden z najsłodszych filmów o psach, czy jeden z najgorszych? Chociaż ogólnie wolę tę drugą opcje z jasnych przyczyn. Delikatne wąchanie zmieszane z okazjonalnymi chichotami, które wybuchały podczas mojego pokazu, sugeruje, że większość publiczności zrozumiała to inaczej. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części filmu. Panuje teraz jakaś dziwna moda na psy. Nawet w filmie John Wick 3 CDA aktor ma swojego ulubionego psiaka. A jednak, mimo że jest to mało inspirująca wizualnie i ideologicznie konserwatywna powieść to wydaje się, że w tej serii jest coś, co zachwyca. Okazuje się, że bardzo niewielu jest odpornych na podstępną sugestię, że niektóre psy i ludzie są przeznaczone dla siebie na całe życie.

Gdzie oglądać cały film Był sobie pies 2 CDA?

Jest to rzeczywiście filozofia stojąca za filmem Był sobie pies 2 weterana telewizyjnego Gail Mancuso. Bohatera, który najbardziej na świecie kocha właśnie psy. Jeżeli nie jesteś zdecydowany do obejrzenia tego filmu to tego nie rób. Skup się na obecnym kinie czyli np. Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw. Oparta na najlepiej sprzedających się powieściach W. Bruce’a Camerona, para filmów o syropach podąża za buddyjską filozofią. Wyobraża sobie świat, w którym duch psa reinkarnuje się w ciele nowego uroczego szczeniaka i dąży do swego pierwotnego człowieka do wieczności. Dziwne ale być może prawdzie.

Jedynie jego niepokój wydaje się nowatorski, ponieważ jest dostosowany do widzów o mokrych nosach. Widzów, którzy są rozproszeni godzinami przewijania zdjęć na Instagramie. Bailey, pierwszy cel psów za pierwszym razem, osiedlił się na wiecznie opustoszałej farmie Dennisa Quaida. Farmie, która jest zawsze słoneczna. To tutaj podobno dusza psa wchodzi do kolejnego szczeniaczka. Wyobraźnia ludzka nie zna granic, ale tak naprawdę nikt z nas nie wie, jak jest naprawdę.

Psy są po prostu pięknymi stworzeniami

Nasz zdeterminowany pies powraca raz po raz, gdy Bailey pada martwy w ciągłej pętli. Raz, jako duży afrykański boerboel, pies żyjący w przydrożnym sklepie spożywczym, a potem jako snippy Terrier Max. Tymczasem CJ przechodzi własną transformację i znajduje się na bezlitosnych ulicach Nowego Jorku jako początkujący muzyk z ciężkim przypadkiem przerażenia scenicznego. Szereg wrednych chłopaków nie pomaga jej w niepewności. Dopóki nie natknie się na ukochanego przyjaciela z dzieciństwa Trenta (Henry Lau) i zakochuje się w nim. Po prostu miłosna historia.

Wszelkie tanie łzy można przypisać sposobowi, w jaki pisanie Camerona ociera się o bardziej ziemskie doświadczenia. Obserwowanie burzy u boku zwierzaka, nagłe kryzysy zdrowotne, złowieszcze wizyty u weterynarza. Finał jest w pełni rozwinięty, a wynik Marka Ishama bezwstydnie odzyskuje poparcie widzów. Jednak, jak zasugerowano pobieżnym leczeniem raka jednej postaci, ludzcy wykonawcy nie mają wiele do powiedzenia w tej kwestii. To tak w ogromnym skrócie. Życzymy miłego seansu.

Był sobie pies 2
Był sobie pies 2
Był sobie pies 2
Oryginalny tytuł A Dog's Journey
Ranking IMDb 7.5 16,921 głosów
Ranking TMDb 7 35 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Był sobie pies 2 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Był sobie pies 2 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Był sobie pies 2 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Był sobie pies 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono304