Był sobie pies 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Był sobie pies 2

Był sobie pies 2

120 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.3 84 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Lubicie filmy o psach?

Cały film Był sobie pies 2 to oczywiście kontynuacja filmu Był sobie pies. Wspaniałego filmu o pięknym piesku. Szczególne podziękowania należą się Lasse Hallström, który za swoje pracue zasługuje na nagrodę. Dziwaczna koncepcji autora W Bruce’a Camerona to dopiero początek. Na ekranach film opowiadany jest przez psiego ducha z głosem Frozen’s Josh Gad, który przeskakiwał z ciała psa na ciało psa, jak Scott Bakula, podczas ponownego psiego skoku kwantowego. Brzmi dziwnie, ale film jest naprawdę ciekawy. Jeżeli zamiast psów wolicie lwy to oczywiście wybór jest prosty. Obejrzeć koniecznie musicie w takiej sytuacji cały film Król Lew 2019. Wspaniały remake filmu animowanego z 1994 roku.

Czy Był sobie pies 2 to jeden z najsłodszych filmów o psach, czy jeden z najgorszych? Chociaż ogólnie wolę tę drugą opcje z jasnych przyczyn. Delikatne wąchanie zmieszane z okazjonalnymi chichotami, które wybuchały podczas mojego pokazu, sugeruje, że większość publiczności zrozumiała to inaczej. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części filmu. Panuje teraz jakaś dziwna moda na psy. Nawet w filmie John Wick 3 CDA aktor ma swojego ulubionego psiaka. A jednak, mimo że jest to mało inspirująca wizualnie i ideologicznie konserwatywna powieść to wydaje się, że w tej serii jest coś, co zachwyca. Okazuje się, że bardzo niewielu jest odpornych na podstępną sugestię, że niektóre psy i ludzie są przeznaczone dla siebie na całe życie.

Gdzie oglądać cały film Był sobie pies 2 CDA?

Jest to rzeczywiście filozofia stojąca za filmem Był sobie pies 2 weterana telewizyjnego Gail Mancuso. Bohatera, który najbardziej na świecie kocha właśnie psy. Jeżeli nie jesteś zdecydowany do obejrzenia tego filmu to tego nie rób. Skup się na obecnym kinie czyli np. Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw. Oparta na najlepiej sprzedających się powieściach W. Bruce’a Camerona, para filmów o syropach podąża za buddyjską filozofią. Wyobraża sobie świat, w którym duch psa reinkarnuje się w ciele nowego uroczego szczeniaka i dąży do swego pierwotnego człowieka do wieczności. Dziwne ale być może prawdzie.

Jedynie jego niepokój wydaje się nowatorski, ponieważ jest dostosowany do widzów o mokrych nosach. Widzów, którzy są rozproszeni godzinami przewijania zdjęć na Instagramie. Bailey, pierwszy cel psów za pierwszym razem, osiedlił się na wiecznie opustoszałej farmie Dennisa Quaida. Farmie, która jest zawsze słoneczna. To tutaj podobno dusza psa wchodzi do kolejnego szczeniaczka. Wyobraźnia ludzka nie zna granic, ale tak naprawdę nikt z nas nie wie, jak jest naprawdę.

Psy są po prostu pięknymi stworzeniami

Nasz zdeterminowany pies powraca raz po raz, gdy Bailey pada martwy w ciągłej pętli. Raz, jako duży afrykański boerboel, pies żyjący w przydrożnym sklepie spożywczym, a potem jako snippy Terrier Max. Tymczasem CJ przechodzi własną transformację i znajduje się na bezlitosnych ulicach Nowego Jorku jako początkujący muzyk z ciężkim przypadkiem przerażenia scenicznego. Szereg wrednych chłopaków nie pomaga jej w niepewności. Dopóki nie natknie się na ukochanego przyjaciela z dzieciństwa Trenta (Henry Lau) i zakochuje się w nim. Po prostu miłosna historia.

Wszelkie tanie łzy można przypisać sposobowi, w jaki pisanie Camerona ociera się o bardziej ziemskie doświadczenia. Obserwowanie burzy u boku zwierzaka, nagłe kryzysy zdrowotne, złowieszcze wizyty u weterynarza. Finał jest w pełni rozwinięty, a wynik Marka Ishama bezwstydnie odzyskuje poparcie widzów. Jednak, jak zasugerowano pobieżnym leczeniem raka jednej postaci, ludzcy wykonawcy nie mają wiele do powiedzenia w tej kwestii. To tak w ogromnym skrócie. Życzymy miłego seansu.

Był sobie pies 2
Był sobie pies 2
Był sobie pies 2
Oryginalny tytuł A Dog's Journey
Ranking IMDb 7.4 3,492 głosów
Ranking TMDb 7 35 głosów
Udostępniono278

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zieja 2020
Trolle 2
Untogether 2019
Yip Man 4
Szybcy i śnieżni
Najświętsze serce
Jak wytresować smoka 3
The Professor
Turniej główny
The Best of Enemies
Sztokholm 2019
Hotel Transylwania 3