What's happening?

Candyman (2021) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 209

Candyman (2021)

Candyman (2021) online

Aug. 25, 2021USAR
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Nia DaCosta
Reżyser

Obsada

Teyonah Parris isBrianna Cartwright
Brianna Cartwright
Tony Todd isCandyman / Daniel Robitaille
Candyman / Daniel Robitaille
Nathan Stewart-Jarrett isTroy Cartwright
Troy Cartwright
Colman Domingo isWilliam Burke
William Burke
Vanessa Williams isAnne-Marie McCoy
Anne-Marie McCoy
Cassie Kramer isLibrarian
Librarian
Rebecca Spence isFinley Stephens
Finley Stephens
Kyle Kaminsky isGrady Smith
Grady Smith

Gdzie obejrzeć cały film Candyman (2021) online bez limitu?

Obecnie, dziesięć lat po wyburzeniu ostatniej z wież Cabrini, Anthony i jego partner przeprowadzają się do loftu. Znajduje się on w obecnie gentryfikowanym Cabrini. Przypadkowe spotkanie ze staruszkiem pozwala Anthony’emu poznać prawdziwą historię filmu Candyman (2021). Pragnąc wykorzystać te makabryczne detale w swojej pracowni jako świeżą wodę do malowania. Nieświadomie otwiera drzwi do skomplikowanej przeszłości, która niszczy jego własne zdrowie psychiczne i wyzwala przerażającą falę przemocy. Zdecydowanie lepiej obejrzeć ten film niż słaby film Czarna owca. Mam nadzieje, że go nawet nie widzieliście.

Jeśli rzekomo wzywają mściwego ducha przez wypowiedzenie jego imienia pięć razy podczas patrzenia w lustro, być może jedyną rzeczą, której NIE powinieneś robić, jest pięciokrotne wypowiedzenie jego imienia podczas patrzenia w lustro. Cóż, najwyraźniej nikt w nowej kontynuacji Candyman nie otrzymał tej wiadomości, ponieważ wszyscy to robią! Powodzenia w przetrwaniu do końca. Candyman (2021), wyreżyserował Ni Dacosta pod Monkeypaw Studios Jordana Peele, będzie bezpośrednią kontynuacją oryginalnego filmu z 1992 roku. To wszystko poprzez przekazanie dwóch pozostałych sequeli.

Cały film dostępny online bez limitu

Film opowiada o Anthonym McCoyu (Yahya Abdul-Mateen II), małym chłopcu, którego Helen Lyle uratowała w pierwszym filmie. Teraz dorósł, wracając do Cabrini Green, które zostało teraz gentryfikowane nie do poznania. Cierpiąc na blokadę artysty, Anthony zostaje zainspirowany legendą Candymana i zaczyna odkrywać historie, które podsycają mit. Oczywiście to tylko wzbudza zainteresowanie samego mściwego ducha. I tak, kultowy Tony Todd powraca jako Candyman. Czy Anthony będzie jego ofiarą? Niestety ale fabuła w tym filmie mogłaby być dużo lepsza.

Candyman (2021) online Lektor PL

Mówiąc poważniej, nowy film zagłębi się głębiej w przemoc rasową w sercu oryginalnej historii. Jeden z poprzednich zwiastunów wykorzystał marionetki cienia, aby opowiedzieć historie o trzech różnych przypadkach, w których czarnoskóry został niesłusznie oskarżony o przestępstwo i za to zabity, w tym oryginalna historia Candymana, w której syn niewolnika został zabity po rozpoczęciu związku z Biała kobieta. Ten nowy zwiastun nawiązuje do tego zwiastuna, używając kukiełek cienia, ale opowiada inną historię Candymana, jedną o mężczyźnie, który daje cukierki dzieciom w Cabrini Green, a następnie zostaje pobity na śmierć po tym, jak w cukierku znaleziono żyletki. Jak się okazuje, mężczyzna był niewinny i nawet po jego śmierci w cukierkach wciąż pojawiały się żyletki.

Candyman (2021)
Candyman (2021)
Oryginalny tytuł Candyman
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Candyman (2021) online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Candyman (2021) online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Candyman (2021) online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Candyman (2021) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ghosts of War 2020
To my
Niedosyt (Swallow) 2020
Pewnego razu w Hollywood
Głębia strachu (Underwater)
Antebellum 2020
Come Play 2020
To: Rozdział 2
Voyagers (2021)
Szybcy i Wściekli 8
Kryptonim HHhH
Rings