Ciche miejsce 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2

PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Ciche miejsce 2 online?

Pierwsza część filmu, czyli Ciche miejsce z 2018 roku był jednym z niespodziewanych hitów roku. Oferuje widzom pełen napięcia thriller z młodą rodziną próbującą przetrwać w świecie, w którym przerażające stworzenia polują na każdego, kto wydaje dźwięk. Cały film Ciche miejsce 2 przywraca za kamerą reżysera i scenarzystę Johna Krasińskiego. Zaczyna się tam, gdzie skończył się pierwszy film. Świat najwyraźniej powrócił do względnej normalności. Evelyn Abbott (Emily Blunt) jedzie nawet wzdłuż miasteczka ulicą wraz z trójką dzieci. Pokój trwa tylko kilka sekund, a następnie ponownie pojawiają się śmiertelne stworzenia pozaziemskie, które terroryzowały swoją rodzinę w oryginalnym horrorze. Będzie się działo.

24 lutego Paramount pokazało nowy zwiastun filmu Ciche miejsce 2. Trailer zawiera mieszankę nowych i znajomych twarzy dla fanów pierwszego filmu, a także spojrzenie na pierwszy, przerażający dzień, w którym stworzenia pojawiły się znów na Ziemi. Miejmy nadzieję, że będzie to równie mocny i dobry horror. Natomiast może znów się okazać, że pierwsze części są zawsze najlepsze. Tak samo jak było z filmem Obecność. Wolałbym jednak, żeby ta część okazała się jeszcze lepsza.

Druga część mocnego horroru

Niewidome potwory, które atakują i zabijają wszystko, co wydaje dźwięk, wypychają rodzinę Abbottów z ich gospodarstwa i uciekają. Ale po tym, jak Evelyn potyka się drutem, który wyzwala hałaśliwą pułapkę, odkrywa grupę tajemniczych renegatów. Widzimy tutaj nowych członków obsady. Są to Cillian Murphy i Djimon Hounsou. Bohaterzy ukrywają się przed straszliwymi potworami. Ostrzegają ją, że wrogowie to nie tylko kosmici. Sugeruje jakby coś opętało ludzi, którzy przezyli spotkanie z bestiami. Po raz kolejny wyreżyserowany przez prawdziwego męża Emily Blunt. Film Ciche miejsce 2 niebawem trafi do kin na całym świecie. Krytycy sugerują, że będzie co podziwiać.

John Krasinski zaczął pisać scenariusz do kontynuacji kilka miesięcy po tym, jak pierwsza część trafiła do kin. Miał wiec czas, żeby dostosować fabułę tak, aby zainteresowała widzów. Rodzina w ciszy kontynuuje walkę o przetrwanie. Czy film zaskoczy nas tak jak jego pierwsza część? Zobaczymy już niebawem. Natomiast mam cichą nadzieję, że reżyser pokaże klasę i zachęci wiele osób do polubienia tej części filmu. Czyli w ogromnym skrócie drodzy widzowie, jest na co czekać.

Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Oryginalny tytuł A Quiet Place Part II
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i Wściekli
The Meg 2018
Synonimy 2019
Piranie 2019
Escape Room
Raport 2019
Annabelle: Narodziny zła 
Trzy kroki od siebie
Robin Hood: Początek
Tenet 2020
Służby Specjalne
Igrzyska śmierci