What's happening?

Ciche miejsce 2 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 267

Ciche miejsce 2

Ciche miejsce 2 online

Mar. 18, 2020USAPG-13
Twoja ocena: 0
8.2 5 głosów

Gdzie oglądać cały film Ciche miejsce 2 online?

Pierwsza część filmu, czyli Ciche miejsce z 2018 roku był jednym z niespodziewanych hitów roku. Oferuje widzom pełen napięcia thriller z młodą rodziną próbującą przetrwać w świecie, w którym przerażające stworzenia polują na każdego, kto wydaje dźwięk. Cały film Ciche miejsce 2 przywraca za kamerą reżysera i scenarzystę Johna Krasińskiego. Zaczyna się tam, gdzie skończył się pierwszy film. Świat najwyraźniej powrócił do względnej normalności. Evelyn Abbott (Emily Blunt) jedzie nawet wzdłuż miasteczka ulicą wraz z trójką dzieci. Pokój trwa tylko kilka sekund, a następnie ponownie pojawiają się śmiertelne stworzenia pozaziemskie, które terroryzowały swoją rodzinę w oryginalnym horrorze. Będzie się działo.

24 lutego Paramount pokazało nowy zwiastun filmu Ciche miejsce 2. Trailer zawiera mieszankę nowych i znajomych twarzy dla fanów pierwszego filmu, a także spojrzenie na pierwszy, przerażający dzień, w którym stworzenia pojawiły się znów na Ziemi. Miejmy nadzieję, że będzie to równie mocny i dobry horror. Natomiast może znów się okazać, że pierwsze części są zawsze najlepsze. Tak samo jak było z filmem Obecność. Wolałbym jednak, żeby ta część okazała się jeszcze lepsza. Może zadowoli Was też film Ci, którzy życzą mi śmierci. To ciekawy thriller z Waszą Angeliną w roli głównej. Tym razem wciela się w zupełnie inną postać niż dotychczas.

Druga część mocnego horroru, czyli A Quiet Place Part II

Niewidome potwory, które atakują i zabijają wszystko, co wydaje dźwięk, wypychają rodzinę Abbottów z ich gospodarstwa i uciekają. Ale po tym, jak Evelyn potyka się drutem, który wyzwala hałaśliwą pułapkę, odkrywa grupę tajemniczych renegatów. Widzimy tutaj nowych członków obsady. Są to Cillian Murphy i Djimon Hounsou. Bohaterzy ukrywają się przed straszliwymi potworami. Ostrzegają ją, że wrogowie to nie tylko kosmici. Sugeruje jakby coś opętało ludzi, którzy przezyli spotkanie z bestiami. Po raz kolejny wyreżyserowany przez prawdziwego męża Emily Blunt. Film Ciche miejsce 2 niebawem trafi do kin na całym świecie. Krytycy sugerują, że będzie co podziwiać.

John Krasinski zaczął pisać scenariusz do kontynuacji kilka miesięcy po tym, jak pierwsza część trafiła do kin. Miał wiec czas, żeby dostosować fabułę tak, aby zainteresowała widzów. Rodzina w ciszy kontynuuje walkę o przetrwanie. Czy film zaskoczy nas tak jak jego pierwsza część? Zobaczymy już niebawem. Natomiast mam cichą nadzieję, że reżyser pokaże klasę i zachęci wiele osób do polubienia tej części filmu. Czyli w ogromnym skrócie drodzy widzowie, jest na co czekać.

Ciche miejsce 2 Lektor PL czy Napisy PL, co wybrać?

Problem polegał na tym, że Paramount już przekroczył swój budżet marketingowy na film, kiedy został wyciągnięty z harmonogramu premier. Światowa premiera odbyła się w Nowym Jorku 8 marca 2020 roku. Krytycy widzieli to i wielu opublikowało entuzjastyczne pierwsze reakcje na to. Wielu moich znajomych widziało to na wczesnych pokazach i powiedziało mi, że to świetne. Emily Blunt pojawiła się w talk-showach, podbijając to. W całym kraju pojawiły się billboardy i murale z przyklejoną datą premiery 20 marca 2020 roku. Czy druga część będzie jeszcze lepsza jak pierwsza? Okaże się już niedługo, gdy obejrzymy film online bez limitu.

Potem wycofano wydanie A Quiet Place Part II i, przynajmniej w moim sąsiedztwie, nikt nie wypożyczał billboardów i murali po tym, jak pojawiła się i zniknęła data premiery. Wysokie na trzy metry obrazy oblężonej Emily Blunt i jej dzieci przemierzających opuszczone miasto tkwiły miesiącami w mojej częściowo opuszczonej dzielnicy Nowego Jorku. Codziennie spacerowałem z psem po pustych ulicach i mijałem je – dziwne kapsuły czasu sprzed czasów. Aktorka jest dobrana idealnie. Tutaj tu sprawa oczywista. Jestem tylko ciekaw czy lektor nie zagłuszy jej gry za bardzo. Wydaje mi się, że lepszą opcją będzie film online z napisami.

Ciche miejsce 2 online bez limitu w jakości HD

W marcu Krasiński powiedział pewnemu serwisowi, że wahał się, kiedy Paramount zwrócił się do niego z tą prośbą. To była prośba o zrobienie kontynuacji jego debiutu w horrorze. Podczas gdy pierwszy „Ciche miejsce” był sukcesem zarówno krytycznym, jak i komercyjnym, aktor-reżyser obawiał się, że drugi film nie będzie w stanie uchwycić tej samej magii. Potem wpadł na pomysł, który go podekscytował i jego prawdziwą żonę Blunt. Ale po zaszczepieniu milionów Amerykanów i powolnym zbliżaniu się kin do ponownego otwarcia, Ciche miejsce 2 (A Quiet Place Part II) w końcu doczekuje się wielkiego wydania. Wszyscy fani są wniebowzięci.

Jeśli jesteś podobny do mnie i założyłeś, że to już wyszło, możesz teraz oczekiwać 28 maja 2021 roku, kiedy to naprawdę, tym razem całkowicie realnie, zostanie wydany. A jeśli obawiasz się pójścia do teatru, biorąc pod uwagę alarmującą liczbę Amerykanów, którzy nie są zaszczepieni z wielu różnych powodów, i wolisz oglądać to w domu, ponieważ wszyscy nauczyliśmy się konsumować nasz duży budżet filmy, to dobra wiadomość! Paramount potwierdziło, że Ciche miejsce 2 będzie na Paramount + 45 dni po premierze w kinach. Zobaczymy czy ta informacja okaże się prawdą. Miejmy taką nadzieję.

Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Ciche miejsce 2
Oryginalny tytuł A Quiet Place Part II
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Ciche miejsce 2 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Ciche miejsce 2 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Ciche miejsce 2 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Ciche miejsce 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono26

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Parting Glass
Naznaczony: Ostatni klucz
Był sobie pies 2
Free Guy
Jiu Jitsu (2020)
Mroczne miejsce
Polaroid
Nowi mutanci 2020
Polar 2019
Przykładny obywatel 2019
Topielisko. Klątwa La Llorony
Bezpieczeństwo (2021)