Ciche miejsce - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ciche miejsce

Ciche miejsce

Nasłuchuj uważnie. Cisza pozwala przetrwać…90 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Cisza, może okazać się najbardziej przerażającą rzeczą

Cały film Ciche miejsce Johna Krasinskiego burzy nerwy widzów. To film zaprojektowany po to aby uczynić cię aktywnym uczestnikiem napięcia, a nie tylko biernym obserwatorem w rozwijającym się horrorze. Większość świetnych horrorów tak robi, ponieważ aktywnie uczestniczymy w losach bohaterów. Uczestniczymy także w rozgrywanych przed nami ćwiczeniach filmowych. To emocjonujący rodzaj filmu, który przyspiesza nam tętno. Innymi słowy, to naprawdę dobry horror, a takich moim zdaniem jest mało. Na tę listę na pewno mogę wpisać Upiorne opowieści po zmroku CDA

Jeżeli chodzi o dobre horrory to mogę polecić też film Pierwsza noc oczyszczenia. Jest to brutalny thriller science fiction, napisany przez specjalistów od horrorów. Mowa oczywiście o Scocie Beck i Bryanie Woods w reżyserii Johna Krasinskiego, który opracował scenariusz wraz z nimi. Akcja rozgrywa się na postapokaliptycznym pustkowiu. Ale to nie jest dramat dla dorosłych, to przedwcześnie stary dramat dla dorosłych. To świat, w którym niewinność, dzieciństwo i szczęście zostały zmiecione z powierzchni Ziemi. Sam opis budzi grozę prawda? 

Gdzie oglądać cały film Ciche miejsce online CDA?

Szybko zauważamy, że jakikolwiek dźwięk na tym świecie jest niebezpieczny. Większość filmu Ciche miejsce dzieje się rok później, ponieważ rodzina nadal rozpacza stratę dziecka. Matka jest w około 38 tygodniu ciąży. Przygotowanie się na przybycie noworodka do świata bez hałasu jest trudne, a ojciec nadal zastanawia się nad artykułami i badaniami w gazetach. Szuka sposobu na powstrzymanie stworzeń zabijających przy najdelikatniejszym dźwięku. Jak wiadomo, niemowlęta często płaczą, a to nie skończyło by się dobrze. Żaden horror według mnie nie ma tak ciekawej fabuły. Nawet film To: Rozdział 2 nie dorównuje fabułą horrorowi Ciche miejsce.

Doszło do jakiejś katastrofy ekologicznej lub inwazji, a teraz cała ludzkość, a w każdym razie wszyscy w tej nieokreślonej części Stanów Zjednoczonych, żyją w strachu przed gigantycznymi drapieżnikami, którzy prześladują ziemię. Chodzi o to, że gady te są ślepe, ale mają zaawansowany słuch. W zależności od tego jak długo możesz milczeć wtedy wszystko jest w porządku. Ale najmniejszy hałas powoduje atak bestii. To okropne i przerażające.

Cichy horror nadchodzi

Żyjemy w tak hałaśliwym świecie, że trudno sobie wyobrazić, że ten ciągły dźwięk jest tak odbierany przez te gady. Używamy hałasu do wyrażania siebie. To część tego, kim jesteśmy jako ludzie. A cały film Ciche miejsce zabrania tej części ludzkiej kondycji w sposób przerażający, ale także wyznacza nowe perspektywy. Tak wiele świetnych horrorów opowiada o ludziach, którzy muszą się przystosować, aby przetrwać. Muszą zmierzyć się z własnymi niepewnościami lub uprzedzeniami, aby przetrwać noc. W tym sensie wielkie horrory często dotyczą wzmocnienia, zabierając to, co niektórzy mogą postrzegać jako słabe. Film Ciche miejsce szarga nerwami, ale robi to w sposób satysfakcjonujący.  Jeżeli lubicie ciekawe horror, lubicie się bać to ten film jest dla Was idealny. John Krasinski zrobił coś fantastycznego.

 

Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Oryginalny tytuł A Quiet Place
Ranking IMDb 7.6 315,389 głosów
Ranking TMDb 7.3 6,175 głosów

Reżyser

Obsada

Emily Blunt isEvelyn Abbott
Evelyn Abbott
John Krasinski isLee Abbott
Lee Abbott
Millicent Simmonds isRegan Abbott
Regan Abbott
Noah Jupe isMarcus Abbott
Marcus Abbott
Cade Woodward isBeau Abbott
Beau Abbott
Leon Russom isMan in the Woods
Man in the Woods
Doris McCarthy isWoman in the Woods (uncredited)
Woman in the Woods (uncredited)
Evangelina Cavoli isBaby Abbott (uncredited)
Baby Abbott (uncredited)
Ezekiel Cavoli isBaby Abbott (uncredited)
Baby Abbott (uncredited)
Rhoda Pell isOld Man's Dead Wife (uncredited)
Old Man's Dead Wife (uncredited)
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kursk 2018
Jezioro dzikich gęsi 2019
Black and Blue
Zabawa w pochowanego
Escape Room
Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2
Matthias & Maxime
Małe kobietki
Dragon Ball Super: Broly
Avengers
Żelazny most
Królowa Kier
×
Życzymy miłego seansu!