What's happening?

Cisza 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Cisza 2019

Cisza 2019

May. 16, 2019Canada91 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 2 głosy

Reżyser

Obsada

Stanley Tucci isHugh Andrews
Hugh Andrews
Kiernan Shipka isAlly Andrews
Ally Andrews
Miranda Otto isKelly Andrews
Kelly Andrews
Kyle Breitkopf isJude Andrews
Jude Andrews
Billy MacLellan isThe Reverend
The Reverend
Chris Whitby isMan with Shotgun
Man with Shotgun
Barbara Gordon isWoman with Shotgun
Woman with Shotgun

Co powiecie na tę produkcję?

Jego powieść źródłowa została opublikowana w 2015 roku. Cały film Cisza 2019 firmy Netflix ma kilka podobieństw do przeboju Ciche miejsce Johna Krasińskiego z 2018 roku. Obie historie rozgrywają się w światach opanowanych przez stworzenia, które polują na dźwięk, a nawet przedstawiają głuchą córkę jako jedną z głównych postaci. Zasadniczo także tam, gdzie kończą się porównania. Netflix ma nadzieję, że film Cisza może stać się kolejnym horrorem. Tak samo jak Bird Box był w zeszłym roku. Ale finalny produkt nie spełnia tych oczekiwań. Film Cisza CDA to dość mdły thriller, który stara się pozostać bez wpływu innych mimo ulotnych chwil czystego napięcia i przerażenia.

Stworzenia z filmu Cisza 2019 są rodzajem podziemnym, wypuszczonym z jaskini. Z jaskini, w której rozmnażały się i planowały dominację na świecie w scenie otwierającej. Nazywają się VESPS. Wyglądają niejasno jak potomstwo kosmitów pterodaktyla. Poruszają się szybko, gdy słyszą dźwięk, i wydaje się prawdopodobne, że cały świat zostanie przez nich zniszczony za około dzień lub dwa.

Taka jest właśnie rzeczywistość, w której znajduje się ojciec Ally (Tucci) i jego rodzina. W tym jego żona (Miranda Otto) i najlepszy kumpel (John Corbett). Ignoruje rady urzędników, aby pozostać w miejscu. Opuszczają miasto, twierdząc, że w izolacji jest mniej hałasu. Najlepsza sekwencja filmu jest następstwem wypadku samochodowego na wiejskiej drodze, poświęcenia i uświadomienia sobie, że Andrews są uwięzieni w samochodzie. Cały film jest rozsądnie pomyślany i wykonany.

Gdzie obejrzeć film Cisza 2019 lektor CDA?

Najlepszą rzeczą, jaką reżyser John R. Leonetti pracuje na swoją korzyść, jest założenie, które wprawdzie nie jest tak oryginalne, jak mogło być kilka lat temu. Ale wciąż daje możliwość stworzenia kilku elementów o napiętym zestawie. W tym filmie wszystko, od otwierania drzwi samochodu po chodzenie po szutrowej drodze, stanowi ogromne niebezpieczeństwo. Filmowcy wykorzystują to na swoją korzyść w przypadku niektórych sekwencji, które będą się wyróżniać. Od czasu do czasu Leonetti jest winny niepotrzebnego manipulowania publicznością. Uderza w nią kilkoma tanimi strzałami, ale jego podejście mniej lub bardziej pozwala wykonać zadanie. Niestety, w całym filmie pojawiają się błędy, które są dość niekonsekwentne, jeśli chodzi o przestrzeganie własnych zasad

Mowa o takich scenach jak ludzie trąbią klaksony samochodowe. Robią to w korku ulicznym. Zmniejszają ogólne doświadczenie i są poważne części, które są postrzegane jako niezamierzona komedia. Chociaż nie jest całkowicie sprawiedliwe porównywanie dowolnego filmu do drugiego. Chociaż podobieństwa między filmem Cisza a Ciche miejsce są zbyt widoczne, aby je zignorować. Ta adaptacja powieści Johna Lebbonsa 2015 dotyczy nie tylko śmiertelnych stworzeń o wzmocnionym słuchu, ale także pokazują głuchą dziewczynę i jej ojca. Rodzinę, która próbuje przeżyć. Pierwszy z nich gra Kiernan Shipka jako Ally Andrews. Jest to 16-latka, która straciła słuch w wieku 13 lat. Głuchota jest ledwo zbadana. Podobnie jak film Krasińskiego, pozwala rodzinie zręczniej komunikować się w ciszy, ale o to  w tym właśnie chodzi.

 

Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Oryginalny tytuł The Silence
Ranking IMDb 5.3 35,167 głosów
Ranking TMDb 5.8 756 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Cisza 2019 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Cisza 2019 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Cisza 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Cisza 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Capone 2020
Były lokator 2020
Palmer (2021)
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Magia na opak
Był sobie pies 2
Resistance 2020
Eli 2019
Pinokio 2020
Historia małżeńska
O psie, który wrócił do domu
Wyprawa na Księżyc (2020)