Cisza 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Cisza 2019

Cisza 2019

91 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Co powiecie na tę produkcję?

Jego powieść źródłowa została opublikowana w 2015 roku. Cały film Cisza 2019 firmy Netflix ma kilka podobieństw do przeboju Ciche miejsce Johna Krasińskiego z 2018 roku. Obie historie rozgrywają się w światach opanowanych przez stworzenia, które polują na dźwięk, a nawet przedstawiają głuchą córkę jako jedną z głównych postaci. Zasadniczo także tam, gdzie kończą się porównania. Netflix ma nadzieję, że film Cisza może stać się kolejnym horrorem. Tak samo jak Bird Box był w zeszłym roku. Ale finalny produkt nie spełnia tych oczekiwań. Film Cisza CDA to dość mdły thriller, który stara się pozostać bez wpływu innych mimo ulotnych chwil czystego napięcia i przerażenia.

Stworzenia z filmu Cisza 2019 są rodzajem podziemnym, wypuszczonym z jaskini. Z jaskini, w której rozmnażały się i planowały dominację na świecie w scenie otwierającej. Nazywają się VESPS. Wyglądają niejasno jak potomstwo kosmitów pterodaktyla. Poruszają się szybko, gdy słyszą dźwięk, i wydaje się prawdopodobne, że cały świat zostanie przez nich zniszczony za około dzień lub dwa.

Taka jest właśnie rzeczywistość, w której znajduje się ojciec Ally (Tucci) i jego rodzina. W tym jego żona (Miranda Otto) i najlepszy kumpel (John Corbett). Ignoruje rady urzędników, aby pozostać w miejscu. Opuszczają miasto, twierdząc, że w izolacji jest mniej hałasu. Najlepsza sekwencja filmu jest następstwem wypadku samochodowego na wiejskiej drodze, poświęcenia i uświadomienia sobie, że Andrews są uwięzieni w samochodzie. Cały film jest rozsądnie pomyślany i wykonany.

Gdzie obejrzeć film Cisza 2019 lektor CDA?

Najlepszą rzeczą, jaką reżyser John R. Leonetti pracuje na swoją korzyść, jest założenie, które wprawdzie nie jest tak oryginalne, jak mogło być kilka lat temu. Ale wciąż daje możliwość stworzenia kilku elementów o napiętym zestawie. W tym filmie wszystko, od otwierania drzwi samochodu po chodzenie po szutrowej drodze, stanowi ogromne niebezpieczeństwo. Filmowcy wykorzystują to na swoją korzyść w przypadku niektórych sekwencji, które będą się wyróżniać. Od czasu do czasu Leonetti jest winny niepotrzebnego manipulowania publicznością. Uderza w nią kilkoma tanimi strzałami, ale jego podejście mniej lub bardziej pozwala wykonać zadanie. Niestety, w całym filmie pojawiają się błędy, które są dość niekonsekwentne, jeśli chodzi o przestrzeganie własnych zasad

Mowa o takich scenach jak ludzie trąbią klaksony samochodowe. Robią to w korku ulicznym. Zmniejszają ogólne doświadczenie i są poważne części, które są postrzegane jako niezamierzona komedia. Chociaż nie jest całkowicie sprawiedliwe porównywanie dowolnego filmu do drugiego. Chociaż podobieństwa między filmem Cisza a Ciche miejsce są zbyt widoczne, aby je zignorować. Ta adaptacja powieści Johna Lebbonsa 2015 dotyczy nie tylko śmiertelnych stworzeń o wzmocnionym słuchu, ale także pokazują głuchą dziewczynę i jej ojca. Rodzinę, która próbuje przeżyć. Pierwszy z nich gra Kiernan Shipka jako Ally Andrews. Jest to 16-latka, która straciła słuch w wieku 13 lat. Głuchota jest ledwo zbadana. Podobnie jak film Krasińskiego, pozwala rodzinie zręczniej komunikować się w ciszy, ale o to  w tym właśnie chodzi.

 

Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Cisza 2019
Oryginalny tytuł The Silence
Ranking IMDb 5.2 24,167 głosów
Ranking TMDb 5.8 756 głosów

Reżyser

Obsada

Stanley Tucci isHugh Andrews
Hugh Andrews
Kiernan Shipka isAlly Andrews
Ally Andrews
Miranda Otto isKelly Andrews
Kelly Andrews
Kyle Breitkopf isJude Andrews
Jude Andrews
Billy MacLellan isThe Reverend
The Reverend
Chris Whitby isMan with Shotgun
Man with Shotgun
Barbara Gordon isWoman with Shotgun
Woman with Shotgun
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ultras 2020
Jumanji: Następny poziom
Zaśnij (Awoken) 2019
Kraina lodu 2
The Wretched
Rocketman
Ciche miejsce 2
Vox Lux
Pierwsza Noc Oczyszczenia
Pięciu braci 2020
Złe miejsce 2019
Wszystkowidząca 2
×
Życzymy miłego seansu!