Climax 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Climax 2019

Climax 2019

96 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Niekończąca się impreza

W związku ze śmiercią Stanleya Donena w zeszłym tygodniu pojawiła się fala uznania w mediach społecznościowych, gdzie ludzie dzielili się filmami z numerami tanecznymi z filmów Donena, w tym Deszczowa piosenka, Zabawna buzia i Na przepustce. Donen rozpoczął karierę jako tancerz, co widać po potraktowaniu sekwencji tanecznych. Często filmował z długiego ujęcia, z minimalnymi cięciami. Kiedy ciął, robił to z wielką precyzją i zwykle zmieniał kąt, w którym widzimy taniec. Nie wstawiał zbliżeń stóp tancerza ani nie kroił tańca za pomocą szybkich cięć, aby wyglądał bardziej ekscytująco. Tancerze robią cudowne rzeczy, a Donen pozwala nam to zobaczyć. Oglądanie wszystkich tych klipów pokazało, jak tego rodzaju zdjęcia do tańca są w większości niestety zagubioną sztuką.

Wolicie oglądać z lektorem czy może z napisami?

Cały film Climax to najnowszy niegrzeczny film z kina francuskiego. Pierwsza sekwencja taneczna w filmie Climax jest tak elektryzująca, że ​​zajęło mi trochę czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że gra się w jednym długim ujęciu. Podobno na podstawie prawdziwej historii Climax rozgrywa się w 1996 roku, kiedy zespół taneczny występuje w domu kultury w przeddzień amerykańskiej trasy koncertowej. Większość dzieci w zespole nigdy nie była poza Francją. Przyznali się w nagranych przesłuchaniach. To utalentowane dzieciaki z klubu, różnorodna grupa wielokulturowa, wyrwane z codzienności, ponieważ to, co potrafią, jest tak niezwykłe. Gwiazdy podobnie jak w filmie Narodziny Gwiazdy lub w filmie Teen Spirit.

Gdzie oglądać cały film Climax 2019 online?

Następnie grupa przechodzi w tryb imprezy. Wszyscy tańczą do upadłego. Większość, nie wszyscy, zaczynają popijać Sangrię. Brat wyraża przerażenie z powodu faktu, że jego siostra jest oblegiwana przez kilku tancerzy. Dwóch kolesi dyskutuje z kim chcieliby się związać. Starsza kobieta sprowadziła swojego małego syna na spotkanie, zachęcając jedną osobę do stwierdzenia, że ​​nie jest to naprawdę dobre środowisko dla dziecka. Alkohol i narkotyki mogą zniszczyć wszystko i wszystkich. Każdy, kto zaczyna lubić pić popada w alkoholizm. Zaczyna robić się wtedy nieciekawie. Wszystko zaczyna się zamieniać w wrzaski, szaleństwo, zepsucie, bicie, ekstremalne samookaleczenia. Pozbawione równowagi zachowania i nie wiadomo co jeszcze. To jest przerażające i straszne.

 

 

Climax 2019
Climax 2019
Climax 2019
Climax 2019
Climax 2019
Climax 2019
Oryginalny tytuł Climax
Ranking IMDb 7.2 28,562 głosów
Ranking TMDb 7.1 439 głosów
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nieplanowane 2019
Bloodshot 2020
Sokół z masłem orzechowym
Chłopiec i wilk
Parasite 2019
Zakon Świętej Agaty
Kłamstewko
Operacja Overlord
Tylko sprawiedliwość
Underdog 2019
Najświętsze serce
Poroniony 2018
×
Życzymy miłego seansu!